» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Gdzie na czerwiec na urlop?

Gdzie na czerwiec na urlop?

Strona: < 1 2

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 3
Polecam miejscowośc Sasino. Staramy się tam być z rodziną raz w roku aby zregenerować baterie :) Z wszystkich miejsc w których się zatrzymywaliśmy wybraliśmy sobię seau sasino jako stałe miejsce pobytu. Mają tam kompleks domków z kominkami o wysokim standardzie, a sama miejscowośc gwarantuje odcięcie się od miejskiego zgiełku.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:05, 29.11.2018. »
IP: 89.68.209.163
Użytkownik
Posty: 43
Czerwiec jest idealny na Sardynii, zresztą można tam wypoczywać o każdej porze roku, na pewno nikt na tak niesamowitej wyspie nie będzie się nudził, atrakcji nie brakuje a warto też poznać mieszkańców, zwyczaje i niesamowitą kuchnię tego regionu i ciekawy tryb życia mieszkańców dzięki któremu zawdzięczają długowieczność :)
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:06, 29.11.2018. »
IP: 89.64.2.44
Użytkownik
Posty: 15
Ze swojej strony mogę serdecznie zaprosić w czerwcu do Energylandii i Zatoru - w wakacje dzieje się u nas bardzo dużo i na pewno nie będziecie się nudzić, a sam wyjazd będziecie wspominać przez wiele długich lat.
IP: 155.158.138.88
Użytkownik
Posty: 4
A wyjazd w niedalekiej odległości od Polski nie wchodzi w grę? Może Eger na Węgrzech? Niedaleko od naszej południowej granicy, jakieś 300 km, a jest tam bardzo fajnie, zwłaszcza jak jedzie się z przyjaciółmi czy rodzinką. My tam często jeździmy na termy, dla dzieciaków są oczywiście te ze zjeżdżalniami. Wieczorami w Dolinie Pięknej Pani degustujemy wino i dobrze się bawimy przy klimatycznej muzyczne. Fajny klimacik, także polecam
IP: 46.174.208.146
Użytkownik
Posty: 9
Moim zdaniem niezależnie od tego ile masz czasu, warto spędzić wakacje na Mazurach,a konkretnie w Mrągowie gdzie faktycznie zaznasz ciszy, spokoju i przy tym zwiedzisz szereg okolicznych zabytków. Chętnie pomożemy w kwestii samego noclegu :)
IP: 79.185.12.114
Użytkownik
Posty: 15
Moim zdaniem bardzo fajnie jest na weekend pojechać gdzieś odpocząć i się zrelaksować. Idealnym miejscem na to są góry Izerskie. Są tutaj piękne widoki i spokój, którego wielu ludzi tak szuka.
IP: 5.173.184.124
Użytkownik
Posty: 14
według mnie tylko Bieszczady :D
IP: 91.223.64.111
Użytkownik
Posty: 1
Polecam polecieć samolotem bądź udać się samochodem aby zwiedzić Twierdzę w Modlinie, niezapomniane wspomnienia z tego są. Można samemu zwiedzać bądź z przewodnikiem, nie trzeba martwić się o nocleg bo niedaleko jest właśnie "hotel", tutaj możecie znaleźć więcej informacji: https://www.noclegiuanety.pl/
IP: 193.254.246.132
Użytkownik
Posty: 4
Kazdy kierunek jaki nas interesuje bedzie dobry. Mnie natomiast zaskakuja ludzie wstawiajacy rozmaite zdjecia z podrozy .. a wlasciwie na wakacje jezdza w jakies malo popularne miejsce, gdzie jedyne mozna rozlozyc lezak i nic wiecej. Rownie dobrze moge sobie podobne otoczenie zorganizowac bez zadnych kosztow .. na dzialce. Jesli juz bawic sie to w cos bardziej konkretnego .. nawet jakby to mialo oznaczac oszczedzanie troche dluzej pieniedzy czy tez pominiecie jednych wakacji :) W zyciu trzeba jak najwiecej doswiadczyc roznych przyjemnosci, jedna z moich pasji jest wlasnie podrozowanie. Bylam juz w paru ciekawych miejscach europy jednak przymierzam sie powoli do odwiedzenia innego kontynentu. Po glowie najbardziej chodzi kraj kwiatnacej wisnii .. bardzo dobre opinie o nim udalo mi sie przeczytac na kilku blogach. Mnie najbardziej interesuje zobaczyc jak zyje sie tam .. jakie panuja zwyczaje itd. by moc miec jakies odniesienie. To moze czlowieka bardzo duzo nauczyc, czasami tez nawet pokory :) Zastanawiam sie jeszcze z kim udac sie na taka podroz .. szczerze to zaciekawila mnie ta oferta - https://ryoko.pl/zaplanuj-podroz/plan-podrozy-indywidualnych Maja indywidualne podejscie do klienta, a to sobie bardzo cenie. Moze ktos bedzie w stanie cos wiecej powiedziec na ten temat? Z gory dzieki
IP: 159.205.133.167
Użytkownik
Posty: 1
Jeśli czerwiec będzie ciepły i słoneczny to chyba najlepszy termin na wyjazd nad nasze morze, turystów jeszcze niewiele, może to być całkiem udany wyjazd :)
IP: 83.29.61.243
Użytkownik
Posty: 1
Polecam Ci rozważyć Kaszuby domki do wynajęcia, które oferuje sprawdzone przeze mnie gospodarstwo agroturystyczne położone są w świetnej lokalizacji. Praktycznie każdego lata zatrzymuję się tam i wynajmuję mój ulubiony, drewniany domek znajdujący się nieopodal Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Kaszuby oferują wiele atrakcji, warto również zaznajomić się z niezwykle bogatą kulturą tamtejszych ziem.
IP: 80.52.246.65
Użytkownik
Posty: 42
Wypad za granicę jest kuszącą opcją, ale trzeba czatować aby znaleźć opłacalne opcje lotnicze. Czasami pojawia się jakaś promocja lotnicza ale jest to jedynie promocja na jeden dzien, bo wiele osób to wykupuje. W czerwcu równie udany urlop możecie sobie zaplanować w Polsce. Pogoda od ostatnich kilku lat w czerwcu jest bardzo udana i jest praktycznie tak samo ciepło ja latem. Jednocześnie ceny w ośrodkach w górach i nad morzem będą o wiele niższe.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 11:51, 27.03.2019. »
IP: 185.11.129.5
Użytkownik
Posty: 12
Jak jechać to nie tylko na weekend, lecz na dłuższy czas i warto wtedy zaszaleć, postawić na jakąś egzotyczną wycieczkę. Ja przykładowo bardzo, ale to bardzo zastanawiam się nad wakacjami w Indonezji. Jest to magiczne miejsce... Można tam zobaczyć bajeczne rybki, dymiący wulkan, smoki z Komodo, tarasy ryżowe, a także balijskie świątynie. Myślę, że takie wakacje byłyby niezapomniane.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 11:52, 27.03.2019. »
IP: 82.145.223.131
Użytkownik
Posty: 61
Na pewno będą sporadyczne wypady gdzieś nad jezioro żeby uciec od tłumu turystów. Chcielibyśmy polecieć za granicę odpocząć i się zrelaksować nie myśląc o tym co w Polsce. Szczególnie że już kilka razy byliśmy tak wiec mamy przetarte szlaki..... Fajnej by było pojechać w góry ale to już daleka wyprawa samochodem. Mamy w planach jechać do Wrocławia bo mamy tam rodzinę. No zobaczymy. Narazie czekamy po prostu na wiecej wolnego czasu :)
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 17:39, 26.03.2020. »
IP: 185.97.16.33
Użytkownik
Posty: 42
W tym roku tak poza tym mielśmy nawał pracy i nie mogliśmy sobie pozwolić na wypoczynek za granicą.

Za to wybralismy się na kilka dni do hanza palac

Świetne miejsce! Resort odwiedziliśmy rodzinnie weekendowo jesienią. Piękny, wykończony z gustem hotel. Miła obsługa. Fajna, duża bawialnia dla dziecka. Dobrze przemyślana strefa wellness.

Na pewno tam ponownie wrócimy.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 17:39, 26.03.2020. »
IP: 194.187.147.23
Użytkownik
Posty: 10
w gorach mozna milo spedzic czas :) my sie wybieramy w tym roku, Hotel Bania ma super oferty, bylam tam juz raz ale zimą i bylo super :) jestesmy nastawieni ma aktywne spedzanie czasu wiec to miejsce jak najbardziej trafione, no i na stronie mozna zobaczyc ile maja zapewnionych atrakcji dla najmlodszych :)
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 17:39, 26.03.2020. »
IP: 83.26.185.110
Użytkownik
Posty: 19
A byliście kiedyś w Grzybowie? Tam jest pięknie :) My mamy tam już swój pensjonat sprawdzony. Czyste, zadbane, dobrze wyposażone pokoje. Miejsce do zabaw dla dzieci, zarówno na dworze jak i w środku. No i super wyżywienie można dokupić sobie
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 17:38, 26.03.2020. »
IP: 5.173.120.64

Strona: < 1 2

Forum turystyczne » Polska » Gdzie na czerwiec na urlop?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij