» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Francja » Francja- Paryz

Francja- Paryz

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 1
W październiku mam 20 rocznicę ślubu. chciałabym zrobic mężowi niespodzianke i zabrać go właśnie na wycieczkę do Paryża. Czy macie cos do zaproponowania? Z jakiego biura najlepiej?I ogólnie jakies porady związane z wyjazdem. Będę wdzięczna .Pozdrawiam
IP: 213.77.20.42
po sylwestrze
Gość
Na pewno nie z INDEXem unikaj tego biura jak ognia!
IP: 91.123.168.93
muniek
Gość
lepiej wybieraj duże i sprawdzone biura podróży, takie jak na przykład Itaka która specjalizuje się w organizacji wielu wycieczek, do Francji także, polecam "Paris, Paris" bo jest w dobrej cenie
IP: 77.114.250.224
Marysia.S
Gość
Jadę właśnie 18 maja z itaki do Francji. Nazwa wycieczki to: paryż i prowansja. W programie między innymi zwiedzanie paryża, wycieczka do wersalu czy grasse. To moja pierwsza podróż tego typu, liczę więc że będzie udana.
IP: 188.146.216.204
lauretta.w
Gość
Wynajmuje pokoje osobom ktore chca poczuc klimat tego miasta .Pokoj 2 osobowy i max 4 osobowy z balkonem .15 min od centrum Paryza.Wiecej informacji lauretta.w@gazeta.pl
IP: 82.233.152.104
wodnik
Gość
Byłem z Itaką w Paryżu i organizacja nie powaliła mnie na kolana,a przecież też liczyłem na profesjonalizm znanego biura.Prawda jest taka,że na polskim rynku/ogólnie/liczą się tylko pieniądze,konkurencja jest ogromna a pieniędzy bardzo mało.Polaka stać na wycieczkę za 1500 zł i takich ofert szuka,więc takich ofert jest najwięcej.Ale co możemy dostać za takie pieniądze?Marny hotel z bagietką na śniadanie,przejazdy metrem,kolacje w tanich barach i przejazd w dwie strony autokarem bez miejsca na nogi.Ale!Nie prowadzimy auta po skrajnie zatłoczonych ulicach/mandaty/,nie szukamy wejścia do każdego muzeum,nie wypytujemy o drogę do hotelu i nie zasypiamy za kierownicą.Wezmy to również pod uwagę,wybór należy do nas.Miejmy raczej żal do naszego rządu,za to,że robi z nas dziadów europy,gdzie za swoje pieniądze stać nas jedynie na tanie piwo,podczas gdy inne narody siedzą przy zastawionych stołach.W Paryżu odczuwa się to szczególnie.
IP: 87.207.156.152
nolek
Gość
Witam, wybieram się do Paryża 5 listopada, z dwójką dzieci oraz kilka znajomych w sumie 10 osób. Jedziemy na 4 dni. Na Paryż mamy cały 1 dzień oraz 1 w Disneylandzie. Mamy zarezerwowany lot (Beauvais). Czy ktoś mógłby polecić kolejność zwiedzania prócz muzea (z dziećmi nie bardzo) najważniejsze miejsca oraz dojazd liniami metra. Szukam też niedrogich noclegów oraz jak najlepiej dojechac do Disneylandu. Z gory dziękuję za wskazówki.
IP: 83.22.63.11
paulina
Gość
Ja jestem za organizacja wycieczki na wlasna reke! Po 20 latach malzenstwa wiesz co Twoj mąż lubi najbardziej i bezsensowne moim zdaniem jest wykupywanie calej wycieczki, w tym np. zwiedzanie galerii czy muzeów jak kogos to nie interesuje. Ja byłam w Paryzu juz 2 razy i nigdy nie korzystalam z uslug biur podrozy, rezerwowalam bilety lotnicze i hotel przez internet na i bylam bardzo zadowolona z faktu, ze moglam zwiedzac to co chce i kiedy chce :)
IP: 89.171.198.10
bilbao
Gość
Paulina ! po 24 latach małżeństwa. Popatrz na datę :) :) :)
IP: 77.255.237.2
Użytkownik
Posty: 2
Witam serdecznie

ja bylam u pani magdaleny
super !!!!
pokoje sa dwuosobowe: koszt 20 euro od osoby :)
jezeli pokoj dla 3 osob to cena ulega zmianie czyli 17.50 euro za osobe :)
wiem ze dla wiekszej grupy jest tez mozliwosc wynajecia mieszkania samodzielnego : dwa pokoje lazienka i kuchnia z mikrofala, lodowka i czajnikiem

Za samodzielne dwupokojowe mieszkanie za dobe
koszt jest 20 euro od osoby minimalnie dla 4 osob maksymalnie dla 7 osob, powyzej 5 osob to cena jest 17.50 euro
ich strona
http://www.pokoje-w-paryzu.com
http://www.rooms-in-paris.com
IP: 82.226.224.28
Użytkownik
Posty: 2
Witam, Jeśli chodzi o Francję i Paryż to wiele osób może mieć problem z dojazdem z lotniska Beauvais do centrum Paryża bo to jest odległość jakieś 80km. Ja osobiście korzystałam z usług firmy http://dojazddoparyza.pl i byłam bardzo zadowolona. Oferują przejazd z lotniska w dowolne miejsce w Paryżu, komfortowo, bezproblemowo i tanio bo już od 15 euro. Pozdrawiam :)
IP: 91.218.209.236
Użytkownik
Posty: 6
Francja nie jest chyba teraz najbezpieczniejszym krajem na wycieczki turystyczne.
IP: 89.69.167.6
Użytkownik
Posty: 21
Porady z własnego doświadczenia:
- nie powinno korzystać się z biura podróży. Lepiej zorganizować sobie taką podróż na własną rękę bo wychodzi dużo taniej
- najlepiej lecieć samolotem a bilety lotnicze zarezerwować nieco wcześniej na http://www.eloty.pl/francja/paryz/ bo można tam napotkać się na prawdzie tanie loty. Do tego jest bardzo duży wybór przewoźników
- nie ma co poddawać się panice bo tak samo niebezpiecznie jest w Paryżu jak i w Niemczech czy na ulicach Krakowa
IP: 89.79.36.211
Użytkownik
Posty: 4
A myślałaś o wynajęciu campera i tej formie podróżowania? Jeśli chcesz wiedzieć coś więcej na ten temat to podsyłam Ci linka do mega ciekawego artykułu: http://bila.slask.pl/dlaczego-warto-postawic-na-wynajem-campera/
IP: 83.230.38.58
Użytkownik
Posty: 26
Francję z powodzeniem można zwiedzać na własną rękę, noclegi można znaleźć na http://www.edom.pl/wyszukiwanie/ a jeśli chodzi o dojazd tu też jest dowolność, dobrze jechać samochodem, wtedy jest możliwość zobaczenia o wiele więcej ciekawych miejsc niż przy podróżowaniu autokarem czy samolotem.
IP: 89.76.234.39
Użytkownik
Posty: 42
Orientujecie się czy warto jest zobaczyć Moulin Rouge
IP: 149.154.157.231
Użytkownik
Posty: 61
Sama początkowo nie chciałam iśc na ten występ ale mąż się uparł. I powiedział,ze jak już jesteśmy w Paryżu to idźmy. Tak wiec zarezerwowaliśmy sobie bilety z wyprzedzeniem ( jest to obowiązkowe ponieawż jest bardzo wielu chętnych na taki występ). I poszliśmy. Jednak jak juz bylam na miejscu to zmieniłam zdanie. Był to jeden z najlepszych wystepów na jakich byłam.A choreografia osób wystepujących jest niesamowita....

Jeśli nie masz kasy to wybierz się wieczorem chociażby pod sam budynek z wiatrakiem aby zrobić sobie zdjęcie.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:36, 29.11.2018. »
IP: 176.221.122.68

Strona: 1

Forum turystyczne » Francja » Francja- Paryz

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij