» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » autokarem do Grecji

autokarem do Grecji

Strona: 1

Autor Treść
Piotr
Gość
Witam
Wybieramy się 28 lipca do Paralii hotel Naias z biurem podróży Europol z Katowic.
Czy ktoś ma jakies doświadczenia z tym biurem, czy ktoś zna ten hotel. Będę wdzięczny za wszelkie opinie. Poza tym jak przebiega podróż. Czy jest męcząca, jacy są kierowcy, częstotliwość przerw itp.
pozdrawiam wszystkich
IP: 83.68.91.2
Użytkownik
Posty: 6
Byliśmy z innym biurem, ale generalnie podróż do Grecji autokarem jest bardzo męcząca, wiec raczej odradzam. Lepiej jednak wydać trochę więcej i polecieć samolotem zamiast tłuc się kilkadziesiąt godzin. A częstotliwość przerw jest wszędzie taka sama - wynika to z przepisów prawnych o pracy kierowców :)
IP: 89.66.108.166
Użytkownik
Posty: 2
Bylismy w Grecji autokarem już chyba 6 razy, jeździmy z rodzinką, z dziećmi, ze znajomymi z 5 letnim dzieckiem i według mnie podróż do zniesienia, co 3-4 godziny są postoje, w trakcie jazdy włączają filmy, w nocy śpimy, rano się budzimy i jesteśmy w Grecji, nie jest tak źle skoro nawet 5 letnie dzieci wytrzymują. W Serbii budują autostradę, więc już niebawem podróż do Grecji będzie krótsza :) Przeważnie jedziemy ok 25 godz, ale naprawdę tragedii nie ma. Trzeba spróbować i samemu się przekonać, jak ktoś lubi jeździć, lubi podróże to nie będzie narzekał, a jak ktoś w samochodzie ledwo 2 godz wytrzymuje to odradzam dalekie trasy
IP: 83.22.250.249
Użytkownik
Posty: 14
Ja autokarem jechałam do Włoch i też nie było problemów. Czeste postoje, tv w autokarze i możliwośc zrobienia sobie kawki ;) W nocy się spało, więc szybko podróż minęła :)
IP: 91.189.216.27
Użytkownik
Posty: 4
ja często podróżuję autokarem, co prawda jeszcze nigdy tak w 100% bez biura, bo zazwyczaj bilety kupuję z promocji https://www.topdeals4travel.com/pl/bilety-autokarowe/ i generalnie z tego co pamietam jadąc do grecji nie było tak źle, noc całkiem spoko przespana, siezieliśmy zaraz za bocznym wejściem, więc też trochę więcej miejsca dla nas było, ale generalnie ludzie nie narzekali.. no wiadomo, ze dłigo... ale z za szyby autokaru zdecydowanie wiecej zobaczysz niż z pokładu samolotu :) chociaż jak zależy na czasie i trzeba wyskoczyć na szybki weekend to jasne, ze wolę samolot :)
IP: 87.210.87.18
Użytkownik
Posty: 6
Ciekawe jak wygodnie autokarem podróżuje się przez tak długą trasę, nie wiem czy bym wytrzymała. :D
IP: 78.10.146.220
Użytkownik
Posty: 43
Można samochodem albo autokarem, na pewno wtedy zobaczysz więcej niż gdybyś miał podróżować samolotem, ale wszystko ma wady i zalety. Na pewno zwiedzanie Grecji od strony morza jest maga pomysłem i takie czarter jachtów w Grecji to chyba najlepsza forma spędzania wakacji w tym rejonie Europy
IP: 89.64.48.208
Użytkownik
Posty: 4
ja na wyjazdy tylko autokarem w tym roku czwarty raz grecja ;) podróż do zniesienia - podusia, kocyk, jakas lektura, mp3 i czas leci, regularne postoje i z reguły nowe autokary więc można wytrzymać a cel tej drogi rekompensuje wszelkie niewygody ;)
IP: 89.230.17.23
Użytkownik
Posty: 115
Również tak uważam. Byłam 4x w Grecji, 1 x w Albanii, 1x w Hiszpanii i wszedzie autokarem. W sumie niewiele dłużej niż samolotem, licząc dojazd do lotniska,oczekiwanie na lotnisku /2-3 godz./przelot, oczekiwanie na odbiór bagaży, transwer do hotelu........pozdrawiam
IP: 185.157.12.32
Użytkownik
Posty: 4
Autokarem jechaliśmy nie raz,a mamy już po 60.Wszystko zależy od człowieka a nie od wieku.Jazda całkiem fajna chociaż wiadomo ,że niezbyt wygodna.
IP: 93.105.215.137
Użytkownik
Posty: 8
Podróż autokarem to doskonały czas na poczytanie o miejscach, do których się jedzie i ogólne nadrobienie zaległości w lekturach. Poza tym wielogodzinna jazda pozwala "poczuć odległość" na jaką oddalamy się od domu i nacieszyć się widokami za oknem (nawet jadąc autostradą widać zmieniający się krajobraz i przyrodę). Ja osobiście traktuję podróż jako integralną część wakacyjnego doświadczenia, która może dać wiele satysfakcji.
IP: 91.192.2.200
Użytkownik
Posty: 26
Rzeczywiście to dobry pomysł takie czytanie na temat danego rejonu mijanego po drodze ale warto też na pewno od czasu do czasu zerknąć za okno bo widoki wręcz zapierają dech w piersiach. Noclegi w dowolnej z tych miejscowości można rezerwować na http://www.edom.pl/wyszukiwanie/
IP: 188.146.142.103
Użytkownik
Posty: 6
Podróż autokarem jest rzeczywiście wyjątkowo wyczerpująca. Nie lepiej jechać pociągiem? Ja w takiej sytuacji zamówiłabym bilet np. do Bułgarii, na jakiś czas się zatrzymała i może pozwiedzała, a dopiero później załatwiłabym jakiś transport do Grecji, bo wtedy to już rzut beretem. Same bilety kupuje się też dużo wygodniej za pomocą internetowych płatności, choćby za pośrednictwem stronki http://europodroze.pl/. O gustach się nie dyskutuje, ale jak dla mnie jest to dużo lepsze rozwiązanie, a już na pewno wygodniejsze. ;)
IP: 78.10.151.15
Użytkownik
Posty: 7
Byłam kilka lat temu w Grecji właśnie autokarem, co prawda z innym biurem podróży, ale niestety taka podróż zawsze będzie męcząca.Tyle godzin w autokarze niestety nie może być komfortowe. Kolejny raz nie zdecydowałabym się na taką wycieczkę. Lepiej dopłacić i wybrać dojazd samolotem.
IP: 94.254.149.63
Użytkownik
Posty: 5
Brzmi bardzo interesujaco taka podroz :)
IP: 87.205.34.161
Użytkownik
Posty: 1
Ponoć połączenia lotnicze wcale nie są takie drogie do Grecji, więc może lepiej polecieć samolotem?
IP: 176.221.120.241

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » autokarem do Grecji

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij