» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Plany na wakacje 2018

Plany na wakacje 2018

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 42
Macie juz jakieś plany jak spędzicie wakacje?

Gdize się wybieracie i na ile?
IP: 176.221.122.68
Użytkownik
Posty: 115
jak to miło z sobą porozmawiać. Na przyszłość: nic sie nie ukryje, IP to samo.
IP: 89.79.28.205
Użytkownik
Posty: 72
Kiedyś to było fajne forum, gdzie można było wymienić informacje, a teraz to niestety zrobiła się zbieranina spamu - same reklamy w linkach.
IP: 193.19.167.141
Użytkownik
Posty: 115
Pamiętam Cię sprzed kilku lat, teraz mało osób z tamtych lat sie odzywa. Może to zmieniony charakter tego niby forum.
Może MODERATOR mógłby mocno zareagować, bo tak forum przerodziło się w forum REKLAMOWE. Pozdrawiam, Wesołych Świąt
edyta317 napisał
Kiedyś to było fajne forum, gdzie można było wymienić informacje, a teraz to niestety zrobiła się zbieranina spamu - same reklamy w linkach.
IP: 89.79.28.205
Użytkownik
Posty: 3
Planuję pojechać w tym roku w Bieszczady. Lubię morze, bo ono też ma swój urok. Teraz pora odwiedzić Bieszczady, od zawsze marzyłam o tym, by pojechać w góry.
IP: 213.156.103.188
Użytkownik
Posty: 1
Ja w tym roku wybieram się na agroturystykę w Borach Tucholskich ( http://ranczoostrowite.pl/ link dla zainteresowanych) Ostatnio znalazłem to miejsce i jest super cisza, spokój czysty relaks i ceny są bardzo niskie więc nie opróżniają kieszeni.
IP: 37.47.8.28
Użytkownik
Posty: 1
W Polsce jest pięknie, góry, morze, jeziora. Ale ja w tym roku jednak wybieram inny kierunek = Grecja. To zawsze było moje marzenie żeby tam pojechać, wykupiłam bilet w biurze podróży https://eximtours.pl/nasze-kierunki/13/grecja-kos i jadę na tydzień :D
IP: 178.255.41.235
Użytkownik
Posty: 6
Ja w tym roku wybieram się do Gródka nad Dunajcem, znalazłam fajną kwaterę na bookaparcie i naprawdę nie mogę się doczekać.
IP: 209.58.144.246
Użytkownik
Posty: 1
Ja kilka lat temu zakochałem się w żeglarstwie i rejsach jachtem. Wynajmujemy ze znajomymi jacht wraz z obsługą i co roku odwiedzamy inny kraj. Tym razem wybór padł na rejsy po Chorwacji. Ofertę znalazłem w serwisie Rejsomat https://www.rejsomat.pl/rejsy/chorwacja. Podróż mamy zaplanowaną na czerwiec. W czasie jednego urlopu zwiedzimy Trogir, Pirovac, Hvar i Makarską. Polecam rejsy każdemu komu znudziło się wylegiwanie na jednej i tej samej plaży lub przy hotelowym basenie :)
IP: 91.246.67.140
Użytkownik
Posty: 1
Ja prawdopodobnie znowu wybiorę się nad jezioro Stryjewo. jest tam taki świetny ośrodek wypoczynkowy http://osrodeknaskarpie.pl/
Maja tam fajne domki kempingowe, no i te widoki *-*
IP: 94.141.130.169
Użytkownik
Posty: 15
Jeżeli jeszcze nie macie konkretnych planów na wakacje, to serdecznie zapraszam żeby urlop spędzić w Energylandii w Zatorze koło Krakowa - wiele atrakcji i niezapomniane przeżycia gwarantowane.
IP: 155.158.138.88
Użytkownik
Posty: 4
w tym roku wyprawy górskie ;) po kilku urlopach polegających na oglądaniu fal, odpadam z nadmorskiego klimatu :)
IP: 217.73.190.6
Użytkownik
Posty: 9
ja na teneryfę w lipcu z Itaką! już nie mogę się doczekać! zawsze z nimi jeżdżę i jestem mega zadowolona, a na Teneryfe jade pierwszy raz także to coś nowego dla mnie! hotel wygląda bosko, słysząłm że jedzonko też mają świetne i są tam aż 4 baseny!! i wgl mega super bo udało mi się złapać tą oferte na promocji odnowa cenowa także cała jestem happy! :D
IP: 91.223.167.177
Użytkownik
Posty: 9
Jeżeli ktoś jeszcze nie ma planów na to jak spędzić wakacje, polecam wybrać się na Mazury do Mrągowa, jest to miejsce w którym każdy wypocznie i nie sposób narzekać na nudę. sam nocleg bez problemu znajdziecie u nas, zapraszamy serdecznie :)
IP: 79.185.12.114
Użytkownik
Posty: 43
My byliśmy na Mazurach przez 2 tygodnie z dziećmi, mieliśmy sporo czasu żeby pozwiedzać i w Gierłoży trafiliśmy na bardzo fajny park atrakcji http://www.mazurolandia.pl/ a mają tam niesamowite miniatury, a także sporą kolekcję militariów
IP: 89.64.3.98
Użytkownik
Posty: 10
calliope napisał
Ja w tym roku wybieram się do Gródka nad Dunajcem, znalazłam fajną kwaterę na bookaparcie i naprawdę nie mogę się doczekać.

Świetny pomysł :)
IP: 185.230.127.67
Użytkownik
Posty: 36
Mam zamiar jeszcze w sierpniu skorzystać z oferty biura AGA Travel i pojechać do Chorwacji bo w za 10 noclegów zapłacę tylko 800zł jeśli zdecyduję się na 3-gwiazdkowy pensjonat Ivan, to bardzo atrakcyjna last minute, aż grzech nie skorzystać!
IP: 89.64.15.156
Użytkownik
Posty: 15
Jeżeli chodzi o wakacje, to warto je planować na wiele miesięcy przed ich rozpoczęciem. Moim zdaniem bardzo modne w przyszłym sezonie będą góry.
IP: 5.173.184.124

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Plany na wakacje 2018

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij