» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Odzież termoaktywna w góry

Odzież termoaktywna w góry

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 61
potrzebuję komplet dobrej bielizny termicznej do trekingu zimowego i ewentualnej wspinaczki.
proszę o opinie.
IP: 176.221.123.113
Użytkownik
Posty: 4
polecam brubecka, mają fajne wełniane i bawełniane ubrania i bieliznę, w internecie można znaleźć sklepy z różnymi promocjami, a ubrania się też nie mechacą i nie niszczą, kilka lat się pochodzi :)
IP: 37.7.43.194
Użytkownik
Posty: 2
wełniane i bawełniane raczej nie spełnią wymagania związanego z funkcyjnością ;)
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 12:45, 29.11.2018. »
IP: 217.73.190.6
Użytkownik
Posty: 2
Maritta napisał
polecam brubecka, mają fajne wełniane i bawełniane ubrania i bieliznę, w internecie można znaleźć sklepy z różnymi promocjami, a ubrania się też nie mechacą i nie niszczą, kilka lat się pochodzi :)


Również polecam Brubecka. Bez porównania z Kalenji.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 12:46, 29.11.2018. »
IP: 91.189.217.51
Użytkownik
Posty: 4
na wyprawy górskie trzeba wybierać ubrania, które będą również bardzo szybko odprowadzać wilgoć :) także serio ta bawełna to słaby pomysł;)
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 12:46, 29.11.2018. »
IP: 217.73.190.6
Użytkownik
Posty: 9
Przede wszystkim podaj jaki budżet na zakup bielizny, odzieży termoaktywnej posiadasz i dopiero wtedy będziemy mogli pomóc i doradzić. Teraz w sklepach internetowych jest wiele ciekawych promocji właśnie na tego typu odzież, warto poszukać.
IP: 79.185.12.114
Użytkownik
Posty: 1
Hej! Mam pytanie. Czy pod bieliznę termoaktywną trzeba zakładać jeszcze bieliznę? Wiem, ze pytanie może nie wydać się dla wielu zbyt mądre, ja jednak mam dużo wątpliwości.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 12:47, 29.11.2018. »
IP: 31.179.153.102
Użytkownik
Posty: 12
Często chodzię po górach, a w odzież termoaktywną i sprzet zaoptruje się w Decatlonie. Mają tam wszystko, co potrzebuję.
IP: 37.47.75.29

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Odzież termoaktywna w góry

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij