» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Gdzie kupujecie ubrania na wyjazd?

Gdzie kupujecie ubrania na wyjazd?

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 2
Ubrania sportowe dużo kosztują. Zakładamy je zaledwie kilka razy w roku, dlatego wiele osób boli, gdy trzeba kupić nowe spodnie czy czapkę.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 01:02, 30.12.2017. »
IP: 62.133.135.101
Użytkownik
Posty: 10
Witam Wszystkich na forum, Jeżeli chodzi o ubrania na wyjazd, to ja zazwyczaj kupuję je w sklepach internetowych lub na aukcjach gdzie jest znacznie taniej, a do tego zawsze mam szeroki wybór, teraz jesienią można natrafić na fajne, ciekawe promocje.
IP: 79.185.22.191
Użytkownik
Posty: 7
Ja jestem miłośniczką second handów. Jeżeli wie się gdzie, kiedy iść to można upolować na prawdę świetne, często firmowe ciuchy. Ostatnio kupiłam mężowi kurtkę Jack Wolfskin, za całe 13 zł :D
IP: 94.254.149.63
Użytkownik
Posty: 1
Staram się kupować rzeczy w lumpeksach. Nie zawsze znajduję tam wszystko to, czego chcę, ale nie jest najgorzej.
_____________________________________
http://dpr.info.pl/
IP: 89.68.83.195
Użytkownik
Posty: 4
w Decatlonie jest teraz wyprzadaż na odzież sportową
IP: 94.254.226.29
Użytkownik
Posty: 2
Jeżeli chodzi o zakup odzieży na wyjazd to z reguły korzystam z internetowych sklepów turystycznych, które maja w swoich ofertach coraz większy wybór.
IP: 91.189.217.51
Użytkownik
Posty: 9
Z reguły tam gdzie można kupić je po prostu taniej i w grę wchodzą dobre sklepy internetowe , polecam zacząć poszukiwania odzieży i akcesoriów na wyjazd właśnie od nich.
IP: 79.185.12.114
Użytkownik
Posty: 15
W tym przypadku dużo zależy u mnie - gdzie jadę. Generalnie warto ubierać się w wielu sklepach - tam gdzie są rzeczy nas interesujące.
IP: 5.173.184.124
Użytkownik
Posty: 14
w sklepie, a gdzie mam kupować ubrania :P :P :P
IP: 91.223.64.111
Użytkownik
Posty: 6
Od Pepco, przez sieciówki, do Decathlona :D Zależy od charakteru wyjazdu
IP: 37.47.70.119
Użytkownik
Posty: 6
Ja czasem kupię coś przez internet. Niby jest ryzyko wyboru złego rozmiaru, ale to bardzo wygodna opcja...
IP: 37.47.70.197
Użytkownik
Posty: 15
Myślę, że najlepsza opcja to zakupy w sklepach internetowych gdzie bez problemu znajdziesz odzież czy akcesoria na wyjazd i to w niższej cenie. To bardzo wygodna opcja.
IP: 5.173.96.215

Strona: 1

Forum turystyczne » Gdzie kupujecie ubrania na wyjazd?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij