» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Lato 2018

Lato 2018

Strona: 1 2 >

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 29
Biuro podróży Tui ma już nową oferte wczasów na przyszły rok założyłam ten wątek a nuż ktoś już szuka takich ofert podobnie jak ja :)
IP: 94.254.190.82
Użytkownik
Posty: 72
Oh,można pomarzyć o następnym lecie, kiedy przed nami cała zimna jesień i zima. Dla mnie to niestety odległa i nieodgadniona przyszłość i dużo za wcześnie na plany. Na razie muszą wystarczyć piękne wspomnienia i oglądanie zdjęć z tegorocznego wyjazdu. 8)
A jak tam Turystko Twój wrześniowy wyjazd, o którym wspominałaś? Już coś konkretnego?
IP: 89.229.56.178
Użytkownik
Posty: 29
wiadomość prywatną napisałam żeby tu wątku nie robić prywatnego:)
IP: 94.254.185.60
Użytkownik
Posty: 43
Może czarter jachtu? To inny niż wszystkie pomysł na urlop, zamiast nudnego leżenia na plaży i męczącego w sezonie zwiedzania zatłoczonych zabytków.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 12:50, 29.11.2018. »
IP: 89.64.55.97
Użytkownik
Posty: 29
Rainbow tours też już ma oferte na lato 2018
IP: 94.254.184.103
Użytkownik
Posty: 61
Jest nowa oferta wczasów, chociaż jestem zdania,ze warto jest poczekać do grudnia czy do stycznia. Wtedy wszystkei biura będą juz miały ofertę wycieczkowa na rok 2018 i bedzie mozna porównać. Poza tym oferty first minute będą równiez korzystne.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 12:49, 29.11.2018. »
IP: 185.109.169.100
Użytkownik
Posty: 59
Na Travelplanet są już oferty Itaki, Rainbow, TUI, Netholiday i kilku innych biur.
Taniej nie będzie, więc też zamierzam zrobić rezerwację do końca września.
Większość biur ma już gwarancję ceny tzn. nawet last ostatniego dnia nie będzie tańczy, niż first minute.
Ten hotel, który my kupiliśmy na firstach, dzień przed wylotem był o 500 zł droższy.
IP: 212.96.244.35
Użytkownik
Posty: 10
Jeżeli chodzi o lato 2018 to już teraz mogę zaprosić do słonecznego Władysławowa oraz domków letniskowych gdzie nie sposób się nudzić, relaks i komfort gwarantowane :)
IP: 79.185.22.191
Użytkownik
Posty: 29
Rego bis ma od dzisiaj nową oferte :) na nowy rok wakacyjny a Biuro podróży Tęcza jak zwykle na końcu będzie.(dzwoniłam pytałam niema być już tej oferty na 15 dni a na to liczyłam..)..no może Skarpa travel będzie później ...od 15 października ma być też oferta Fun clubu
IP: 94.254.175.3
Użytkownik
Posty: 7
Ja na razie jeszcze nie mam zaplanowanych wakacji, przeglądam jakieś oferty biur podróży i portali rezerwacyjnych typu Bookapart czy Booking. Kusi mnie Portugalia i Hiszpania.
IP: 162.243.241.69
Użytkownik
Posty: 59
My już mamy rezerwację - hotel Acapulco Resort, Cypr Północny. Travelplanet miało go najtaniej za 2600 zł, na koniec czerwca. Jedziemy. Super miejsce z genialnymi opiniami. Ale zerknijcie sobie w sieci zdjęcia, sporo tego jest. Trudno wymienić wszystkie plusy, ale ogólnie nawet w Turcji czy Egipcie trudno o takie pakiety, za takie pieniądze.
Travelplanet proponowało nam jeszcze 2 inne hotele, ale ten w zakresie ceny do jakości wypadał zdecydowanie najlepiej.
IP: 185.46.56.4
Użytkownik
Posty: 29
Biuro podróży Tęcza od jutra mają mieć nową oferte :) niemoge się doczekać tym razem dwa moje wyjazdy planuje z tym biurem :)
IP: 94.254.170.45
Użytkownik
Posty: 29
Skarpa travel też już pomału dodaje oferty :)na nowy rok podróżniczy dla nas :)
IP: 94.254.171.84
Użytkownik
Posty: 7
manni napisał
Ja na razie jeszcze nie mam zaplanowanych wakacji, przeglądam jakieś oferty biur podróży i portali rezerwacyjnych typu Bookapart czy Booking. Kusi mnie Portugalia i Hiszpania.

Ja polecałabym też Włochy ;)
IP: 89.238.136.157
Użytkownik
Posty: 29
Jako jedno z nielicznych oferte na końcu właśnie od paru dni dodaje biuro podróży Gandalf :) ale myśle że większość z nas już wybrała miejsce i termin teraz wystarczy odliczać i jechać :)wypoczywać jeść :)smakołyki z danego kraju lub regionu :)
IP: 94.254.191.156
Użytkownik
Posty: 19
My planujemy sardynię. Był ktoś z was? Jak nie to szczerze polecam, jak dla mnie rajska wyspa :) i mnóstwo atrakcji nawet jeśli jedzie się z dziećmi
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 12:51, 29.11.2018. »
IP: 94.254.189.143
Użytkownik
Posty: 6
A ja jak zawsze wybieram pobyt w Polsce, bo tutaj czuje się najlepiej. W zeszłym roku miałam okazję być w położonym nad jeziorem Skorzęcinie i nocowałam w domkach Omega. Naprawdę dobrze bawiliśmy się ze znajomymi, więc jeśli nie macie jeszcze konkretniejszych planów to polecam. W tym roku też planuję podobny wyjazd, być może nawet w to samo miejsce. Oby tylko pogoda dopisała. ;)
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 12:51, 29.11.2018. »
IP: 81.219.26.157
Użytkownik
Posty: 3
Ja byłam dwa lata temu i bardzo mi się podobała Sardynia. Co prawda pojechaliśmy na kurs kite a prawie nie wiało ale wyspa sama w sobie bardzo ładna.
IP: 93.159.183.45
Użytkownik
Posty: 1
Ja rónież praktycznie co roku wybieram wakację w Polsce. Mamy tyle pięknych miejsc, że nie ma po co wyjeżdzać za granicę. W tym roku mam plan pojechać do Krakowa dlatego obecnie szukam hotelu w Krakowie na starym mieście. Jeśli ktoś z was gościł kiedyś w Krakowie i miał hotel w tych okolicach to będę wdzięczny za jakieś polecenia. Zależy mi przede wszystkim na profesjonalnej obsłudzę i dobrej atmosferze.
IP: 185.220.101.33
Użytkownik
Posty: 42
Sam ostatnio zastanawiałem się gdzie jest bezpiecznie jeśli chodzi o kierunki zagraniczne. Postawiłbym na Hiszpanię ewentualnie Portugalię. Nie wiem natomiast czy wybrałbym sie do Turcji czy do krajów arabskich. Moim zdaniem sa tam zbyt duże zawirowania aby zaufać takim wycieczkom.

Jeśli planowalibyście wakacje w górach to najlepiej jest zaplanować sobie wszystko na własną rękę.

Własna kuchnia jest nieoceniona.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 12:50, 29.11.2018. »
IP: 192.71.249.31
Użytkownik
Posty: 6
Ja w tym roku wybieram się do Gródka nad Dunajcem, znalazłam fajną kwaterę na bookaparcie i naprawdę nie mogę się doczekać.
IP: 209.58.144.246
Użytkownik
Posty: 4
Ja mam zamiar jak co rok wynająć kampera i wyruszyć w podróż po Polsce :D!
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 12:51, 29.11.2018. »
IP: 188.146.172.84
Użytkownik
Posty: 1
Ja początkiem sierpnia jadę odkrywać Toskanię z biurem Soltur :) oby było fajnie.
IP: 89.64.63.57
Użytkownik
Posty: 3
Po co jechać za granice jak u nas w Polsce jest taka ładne pogoda :) Właśnie dwa tygodnie temu wróciłam z wypoczynku. Byłam w Panoramie Morskiej w Jarosławcu i tak mi się spodobało, że zarezerwowałam również pobyt na koniec sierpnia :) Mnóstwo atrakcji, jedzenia, imprez dla dzieci i dorosłych. Jeszcze się nie spotkałam, żeby w Polsce było All inclusive ( a dużo podróżuje ), a tam jest. Duży, ładny Aquapark i różnorodne drinki :) Mogłabym pisać i pisać o tym Obiekcie. Wysyłam linka do strony tego Resortu jeśli ktoś chciałby zobaczyć albo tam pojechać :) A jeśli ktoś chciałby może się dowiedzieć jakiś ciekawostek o tym obiekcie albo miejscowości to można śmiało pisać w wiadomości :) Pozdrawiam !
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 12:51, 29.11.2018. »
IP: 188.146.161.225
Użytkownik
Posty: 12
Ja z TUI byłam już kilka razy na wakacjach i bardzo sobie chwalę podejście do klieta i samą organizację wakacji.
IP: 37.47.78.233

Strona: 1 2 >

Forum turystyczne » Lato 2018

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij