» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Brazylia » Jaki przewodnik o Brazylii kupić?

Jaki przewodnik o Brazylii kupić?

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 5
Hej, może ktoś z Was mi doradzi. Planuję małymi kroczkami wycieczkę do Brazylii. Co prawda polecę prawdopodobnie dopiero w wakacje, jednak już teraz zbieram informacje i kompletuję materiały. Jaki przewodnik polecacie? Może ktoś był i korzystał z jakiegoś dobrego źródła? Generalnie słyszałam, że Lonely Planet się opłaca, znalazłam nawet w niezłej cenie w sklepie internetowym. Czy taki przewodnik będzie odpowiedni? Polećcie mi coś.
IP: 77.255.6.222
Użytkownik
Posty: 59
Nie kupuj przewodnika, tylko po prostu jedź na wycieczkę organizowaną z Logostour, mam na myśli to - https://logostour.pl/kraje/brazylia Biuro na pewno znasz, oni się specjalizują właśnie w egzotycznych kierunkach. A w tym przypadku możesz podczas jednej wycieczki zrobić kilka kierunków na raz. Chodzi mi głównie o Paragwaj i Argentynę. Mnóstwo wyjątkowych miejsc po drodze. Wszystko trzeba zobaczyć.
IP: 212.96.244.35
Użytkownik
Posty: 12
Bardzo fajny, ilustrowany przedwodnik ma Berlitz. Akurat Brazyli nie mam tylko Belgię, Maroko i Islandię. Ale zakładam,że Brazylia będzie równiez dobrze wydana.
IP: 37.47.71.48

Strona: 1

Forum turystyczne » Brazylia » Jaki przewodnik o Brazylii kupić?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij