» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Gdzie na wczasy?

Gdzie na wczasy?

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 13
Jakie miejsce na wypoczynek polecacie na Kaszubach? ktoś z Was był tam ? Ponoć piękne miejsce, wiele atrakcji w pobliżu. Jakie miejsca polecacie?
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 16:46, 13.02.2020. »
IP: 176.113.203.147
Użytkownik
Posty: 36
Ja polecam Wrocław, jest cudowny! A jeśli zastanawiacie się gdzie nocować to podrzucę namiar na niedrogie fajne apartamenty, my korzystaliśmy z nich już drugi raz i są godne polecenia
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 16:45, 13.02.2020. »
IP: 89.64.15.221
Użytkownik
Posty: 19
Lepiej sobie odłożyć troszkę kaski i pojechać gdzieś dalej, za granicę. Na przykład na sardynię - no pięknie tam było, mega miło wspominam to miejsce, dawno tak nigdzie nie odpoczęłam :)
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 16:45, 13.02.2020. »
IP: 94.254.186.122
Użytkownik
Posty: 43
Byliśmy na Mazurach na urlopie i uważam że to udany wypoczynek, nawet znalazł się czas na park atrakcji i spływy kajakowe, ale do Mazurolandii musimy jeszcze wrócić bo nie zdążyłam wszystkiego zobaczyć, a jest tam bardzo dużo militariów i miniatur
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 16:45, 13.02.2020. »
IP: 89.64.16.34
Użytkownik
Posty: 15
Jeżeli chodzi o wczasy, to moim zdaniem bardzo dobrym miejscem są Góry Izerskie. Piękne i malownicze widoki na pewno zachęcają do odwiedzin.
IP: 5.173.184.124

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Gdzie na wczasy?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij