» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Czym na urlop?

Czym na urlop?

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 43
Jak podróżujecie? Wybieracie samochód, czy może samolot? Ja zwykle jeżdżę samochodem ale tym razem nie chcę się już męczyć podróżą.
IP: 89.64.2.177
Użytkownik
Posty: 9
Wszystko zależy od odległości jaką chcesz pokonać bo im dalej tym bardziej opłacalne będzie podróżować samolotem z racji ceny jak i czasu który możesz zaoszczędzić. W przypadku podróży po Polsce najwygodniej będzie samochodem.
IP: 79.185.12.114
Użytkownik
Posty: 6
Ja jestem zdecydowanie za samolotem - komfort nieporównywalnie większy, a i podróż szybsza ;)
IP: 37.47.100.106
Użytkownik
Posty: 15
To moim zdaniem zależy od tego jak szybko chcemy być na miejscu i jeżeli zależy nam na czasie, polecam wybrac samolot. Z kolei jeśli chcemy podziwiać widoki po drodze i zatrzymać się na pamiątkowe zdjęcia, warto wybrać samochód :)
IP: 5.173.96.215
Użytkownik
Posty: 43
Teraz chyba skłaniam się do wyboru samochodu, latanie jest drogie
IP: 46.205.194.212
Użytkownik
Posty: 7
Zawsze posiadanie własnego samochodu da nam komfort w życiu prywatnym. Możemy wtedy bez większego zastanowienia wybrać się w najbardziej odległe zakątki kraju. W ten sposób będziemy mogli zaplanować sobie dokładnie cały plan działania, a przy okazji zaoszczędzimy trochę grosza. Jeżeli chodzi o sprawdzone marki to warto zainteresować się ofertą Dacia - https://www.dacia.pl/poznaj-serwis-dacii.html Wszystko za sprawą ich bardzo profesjonalnego serwisu, rozwiązującego wszystkie problemy techniczne od ręki.
IP: 23.106.56.52

Strona: 1

Forum turystyczne » Czym na urlop?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij