» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Mauritius » Szukam wakacji

Szukam wakacji

Strona: 1

Autor Treść
Martja
Gość
Hej! Szukam ciekawej ( i nie bardzo drogiej oferty) na wakacje. Chciałabym albo na Mauritius polecieć albo na Wyspy Kanaryjskie. W jakich cenach są takie wyjazdy?
IP: 91.94.127.168
Użytkownik
Hej...

Jeśli chodzi o Wyspy Kanaryjskie to koszt ośmiodniowego pobytu może wahać się od ok. 2500 - 4500 zł. Oczywiście jest to zależne m.in. od oferty biura podróży, standardu hotelu i rodzaju wyspy. Mogę ci polecić ciekawą ofertę jednego z biur podróży w pięknej okolicy Gran Canarii w hotelu, gdzie jest 4 i pół gwiazdki, czyli należy on do wyższych standardów, dodatkowo z opcją all inclusive, a cena za jedną osobę wynosi 2949 zł.
« Ostatnio edytowane przez madzik, 15:50, 01.02.2011. »
IP: 79.163.55.26
Malina
Gość
My mamy już wykupione wakacje na Teneryfie, hotel w kategorii 4+, już ze wszystkim w alfastarze płacimy za 2 tygodnie ok 3900 zł. Wydaje mi się nie drogo biorąc pod uwagę, że to czerwiec.
IP: 178.235.211.74
Użytkownik
fajne wyjazdy na mauritius organizują wyloty-z-niemiec. w dobrej cenie, ciekawa oferta ;)
IP: 89.72.220.248
Użytkownik
To też zależy od terminu wyjazdu,wylotu,ale generalnie teraz na przełomie października i września,jest znacznie taniej. Cenowo tydzień dla jednej osoby wynosił ostatnio 1500zł z wyżywieniem,mowa o Gran Canaria.
IP: 79.185.238.72
Użytkownik
hej, nie chcę żeby wyszło że reklamuje jakis serwis, ale jesli nie znasz kierunku podrozy, to mozesz skorzystac z wyszukiwarki www.wakacjezprocentem.pl - to nie jest żadne biuro podróży, które sprzedaje oferty ale właśnie wyszukiwarka, dzieki ktorej znajdujesz oferty i przekierowuje Cię na strony tych biur podróżY (znanych i mniej znanych). ja tam na przykład wpisałam kierunek zagranica, potem włochy i wyszukałam super nocleg w Toskanii :) kto chce relacje niech pisze :)
IP: 79.173.52.16
Użytkownik
Mauritius będzie miał dużo droższe loty. Na Wyspy Kanaryjskie dolecisz do tysiąca złotych, na Mauritius za wielokrotność tego. Ale warto, bo taki wypoczynek to marzenie chyba każdego.
IP: 37.47.75.163
Użytkownik
eDom napisał
Mauritius będzie miał dużo droższe loty. Na Wyspy Kanaryjskie dolecisz do tysiąca złotych, na Mauritius za wielokrotność tego. Ale warto, bo taki wypoczynek to marzenie chyba każdego.

Pytanie o Mauritius i Wyspy Kanaryjskie było zadane w 2011 roku, więc chyba mało aktualne ;)
IP: 37.190.226.46
Użytkownik
Tutaj proszę - https://logostour.pl/kraje/mauritius
Moim zdaniem lepiej zrobić wycieczkę. Możesz z Seszelami albo z Madagaskarem, ale moim zdaniem ta druga opcja ciekawsza.
Chodzi o to, co zobaczycie. Seszele nie mają aż tylu atrakcji, a jednak na Madagaskarze jest co podziwiać.
Zresztą - w obu wydaniach ta wycieczka powinna zrobić ogromne wrażenie.
IP: 185.113.224.7
Użytkownik
Uważam że doskonałym miejsce na wakacji a przy okazji fajne zwiedzanie jest hiszpańskie miasto Bilbao.
https://lubiehiszpanie.pl/bilbao-hiszpania-zwiedzanie-atrakcje-muzeum-guggenheima
IP: 89.70.208.81
Użytkownik
Myślałeś może o jakimś rejsie? Ja co roku jeździłem na wakacje all inclusive i nic nie zwiedzałem. Teraz zastanawiam się nad rejsem po wodach Chorwacji od https://www.globtourist.com Jak mi się spodoba to w następnych latach pewnie popłyniemy gdzieś znacznie dalej, ale to temat na późniejsze rozmowy ;)
IP: 5.60.113.18

Strona: 1

Forum turystyczne » Mauritius » Szukam wakacji

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij