» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Gdzie na czerwiec na urlop?

Gdzie na czerwiec na urlop?

Strona: < 1 2

Autor Treść
Użytkownik
Polecam miejscowośc Sasino. Staramy się tam być z rodziną raz w roku aby zregenerować baterie :) Z wszystkich miejsc w których się zatrzymywaliśmy wybraliśmy sobię seau sasino jako stałe miejsce pobytu. Mają tam kompleks domków z kominkami o wysokim standardzie, a sama miejscowośc gwarantuje odcięcie się od miejskiego zgiełku.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:05, 29.11.2018. »
IP: 89.68.209.163
Użytkownik
Czerwiec jest idealny na Sardynii, zresztą można tam wypoczywać o każdej porze roku, na pewno nikt na tak niesamowitej wyspie nie będzie się nudził, atrakcji nie brakuje a warto też poznać mieszkańców, zwyczaje i niesamowitą kuchnię tego regionu i ciekawy tryb życia mieszkańców dzięki któremu zawdzięczają długowieczność :)
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:06, 29.11.2018. »
IP: 89.64.2.44
Użytkownik
Ze swojej strony mogę serdecznie zaprosić w czerwcu do Energylandii i Zatoru - w wakacje dzieje się u nas bardzo dużo i na pewno nie będziecie się nudzić, a sam wyjazd będziecie wspominać przez wiele długich lat.
IP: 155.158.138.88
Użytkownik
A wyjazd w niedalekiej odległości od Polski nie wchodzi w grę? Może Eger na Węgrzech? Niedaleko od naszej południowej granicy, jakieś 300 km, a jest tam bardzo fajnie, zwłaszcza jak jedzie się z przyjaciółmi czy rodzinką. My tam często jeździmy na termy, dla dzieciaków są oczywiście te ze zjeżdżalniami. Wieczorami w Dolinie Pięknej Pani degustujemy wino i dobrze się bawimy przy klimatycznej muzyczne. Fajny klimacik, także polecam
IP: 46.174.208.146
Użytkownik
Zależy ile masz czasu. Ja w następny weekend jadę do Czech. Znalazłam ten wpis o atrakcjach w Czeskiej Pradze i zdecydowałam się zobaczyć je wszystkie. Czasem można sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa. A gdzie będę spać? Pewnie w aucie :D
IP: 89.239.125.162
Użytkownik
Moim zdaniem niezależnie od tego ile masz czasu, warto spędzić wakacje na Mazurach,a konkretnie w Mrągowie gdzie faktycznie zaznasz ciszy, spokoju i przy tym zwiedzisz szereg okolicznych zabytków. Chętnie pomożemy w kwestii samego noclegu :)
IP: 79.185.12.114
Użytkownik
Moim zdaniem bardzo fajnie jest na weekend pojechać gdzieś odpocząć i się zrelaksować. Idealnym miejscem na to są góry Izerskie. Są tutaj piękne widoki i spokój, którego wielu ludzi tak szuka.
IP: 5.173.184.124
Użytkownik
według mnie tylko Bieszczady :D
IP: 91.223.64.111
Użytkownik
Ja myślę że hiszpańska Malaga zawsze się sprawdza na urlop:)
https://lubiehiszpanie.pl/malaga-najciekawsze-miejsca-atrakcje-i-ciekawostki
IP: 89.70.208.81
Użytkownik
Polecam polecieć samolotem bądź udać się samochodem aby zwiedzić Twierdzę w Modlinie, niezapomniane wspomnienia z tego są. Można samemu zwiedzać bądź z przewodnikiem, nie trzeba martwić się o nocleg bo niedaleko jest właśnie "hotel", tutaj możecie znaleźć więcej informacji: https://www.noclegiuanety.pl/
IP: 193.254.246.132

Strona: < 1 2

Forum turystyczne » Polska » Gdzie na czerwiec na urlop?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij