» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Hiszpania » CZY BYŁ KTOŚ Z WAS JUŻ W HISZPANII Z PARYŻEM

CZY BYŁ KTOŚ Z WAS JUŻ W HISZPANII Z PARYŻEM

Strona: 1

Autor Treść
gosc
Gość
witam czy był ktoś z Was na wyjeździe w Hiszpanii z Paryżem połączonym?jak było ?
IP: 85.28.148.62
Użytkownik
Posty: 115
przenieś sie na forum do wątku... millenniumtravel, czy ktos z nimi był?
tam znajdziesz informacje z ubiegłego roku. Sama tam opisałam swoje wrażenia ...
IP: 91.218.211.202
Użytkownik
Posty: 17
Ja, lata temu byłam na takim obozie. Miejsce docelowe: Lloret de mar, ale po drodze zatrzymaliśmy się na 2 dni w Paryżu. Ogólnie połączenie takich wycieczek uważam za bardzo fajny pomysł, ale też bardzo męczący. Jechaliśmy autokarem, więc na przystanku w Paryżu nie czułam się zbyt komfortowo.
IP: 212.7.219.115
Użytkownik
Posty: 1
Jakiś czas temu byłam na takiej wycieczce ale chciałabym obecnie ją powtórzyć. Nawet dowiadywałam się u różnych przewoźników i na przykład firma biletyautokarowe.pl cały czas bez zmian kursuje mimo pandemii. Jedynie trzeba zawsze sprawdzić na stronie gov.pl jakie warunki i obostrzenia są w państwach, do których jedziemy. Bilety można kupić na stronie, a później wystarczy pokazać kierowcy.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:30, 04.03.2021. »
IP: 90.230.86.182
Użytkownik
Posty: 43
jeszcze nie byłam ale planuję
IP: 46.205.195.136
Użytkownik
Posty: 36
Ja też jeszcze tam nie byłam ale przymierzam się do tego. Widziałam różne firmy na youtube i wiem że niektórzy nawet samochodami z Polski tam jadą. Jest to na pewno dobry pomysł bo można więcej zwiedzić ale musiałabym wynająć samochód. Na tej stronie https://comfortcar.pl/wypozyczalnia-samochodow-krakow-lotnisko-balice/ można go też od razu zarezerwować z tego co wiem
IP: 46.205.195.136

Strona: 1

Forum turystyczne » Hiszpania » CZY BYŁ KTOŚ Z WAS JUŻ W HISZPANII Z PARYŻEM

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij