» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Miejsce na wypoczynek

Miejsce na wypoczynek

Strona: 1 2 >

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 13
Witajcie ! Jakie znacie miejsca godne polecenia na Kaszubach ?
Chcieliśmy wybrać się z żoną troszkę na wypoczynek. Znajomy polecił nam tani domek na kaszubach, ponoć jest tam piękne . Idealnie nadaje się na wypoczynek , byliście tam ?Co jeszcze polecacie ?
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:52, 04.03.2021. »
IP: 77.32.244.2
Użytkownik
Posty: 15
Warto też zwiedzić południe Polski - okolice Krakowa, Zator. Zobaczyć Energylandię i naprawdę świetnie spędzić czas :) serdecznie zapraszamy.
IP: 155.158.138.88
Użytkownik
Posty: 42
W Polsce polecam
Karpacz
Wisłę
ewentualnie Zakopane

Nad morzem Ustkę i Władysławowo Jest tam wiele atrakcji, tak więc można sobie zorganizować czas nawet jeśli pogoda jest taka sobie. Poza tym są tam ładne plaże.

Mają tam jedne z lepszych lokalizacji noclegów w miejscowościach turystycznych
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:52, 04.03.2021. »
IP: 176.221.123.179
Użytkownik
Posty: 9
A może Mazury oraz piękne, słoneczne Mrągowo? Moim zdaniem to bardzo dobra propozycja na spędzenie wakacji, nie sposób się tutaj nudzić a komfortowy nocleg w przestronnych pokojach znajdziecie u nas :)
IP: 79.185.12.114
Użytkownik
Posty: 12
Rzeczywiście, Mazury są piękne! Co roku jeździmy z mężem i dziećmi na urlop wakacyjny do Kruklanek, miejscowość nieduża, za to w pobliżu cudowne, ciche jezioro Gołdopiwo, Puszcza Borecka. Jednak naszym ostatnim odkryciem jest Zakopane. Urokliwe, klimatyczne miasto, zwłaszcza zimą. W szczególności polecam restaurację TaTradycja, z cudownymi widokami i przepysznym lokalnym jedzeniem. Takiego jedzenia będąc w górach trzeba spróbować! :)
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:53, 04.03.2021. »
IP: 185.30.125.251
Użytkownik
Posty: 2
Ja tam lubie jechac na dzialke.
IP: 159.205.143.223
Użytkownik
Posty: 1
Jak Kaszuby to polecam Uwierzcie mi da się tam wypocząć. W środku SPA, baseny, wypasiona restauracja. Poza tym malownicza okolica, jeziorka i atrakcje turystyczne.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:52, 04.03.2021. »
IP: 37.47.128.253
Użytkownik
Posty: 12
Jeżeli chodzi o miejsca, które warto zwiedzić na Kaszubach, to polecam udać się na Węsiory. Dla wielu jest to najlepsza atrakcja.
IP: 37.47.71.48
Użytkownik
Posty: 10
Jak dla mnie świetnym miejscem na wyjazd może być Gródek nad Dunajcem
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:55, 04.03.2021. »
IP: 185.230.127.67
Użytkownik
Posty: 1
tekk napisał
W Polsce polecam
Karpacz
Wisłę
ewentualnie Zakopane

Nad morzem Ustkę i Władysławowo Jest tam wiele atrakcji, tak więc można sobie zorganizować czas nawet jeśli pogoda jest taka sobie. Poza tym są tam ładne plaże.

Mają tam jedne z lepszych lokalizacji noclegów w miejscowościach turystycznych


Ja do tej listy dorzucę Kudowa Zdrój, często można tam znaleźć noclegi, które są tanie i ładnie położone. To dobry punkt, jeśli chcecie zobaczyć dużo atrakcji na Dolnym Śląsku.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:53, 04.03.2021. »
IP: 83.15.79.42
Użytkownik
Posty: 19
Wszystko zależy na jak długo się chce jechać. My ostatni ona weekend skoczyliśmy tylko do czech, tuż przy granicy z Polską do Bohumina. No i bombowo było, skorzystaliśmy z piwnego spa, zrelaksowaliśmy sie, spróbowalismy dobrego piwka :) taka regeneracja to super sprawa
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:53, 04.03.2021. »
IP: 5.173.113.17
Użytkownik
Posty: 1
Dokładnie, zależy to od tego na jak długo i z kim chce się jechać. My zawsze z dzieciakami jeździmy nad nasze morze. Staramy się szukać zawsze jakichś mniej oblężonych przez tłumy miejsc, z dala od dyskotek i tego typu głośnych atrakcji. Ostatni raz stwierdziliśmy, że z oszczędności i przez nieciekawe przygody z rezerwacją przez internet, wybierzemy zamiast hotelu domek. Jak dla nas i dzieciaków było mega. Sam klimat domku, cisza, plac zabaw, blisko do plaży, naprawdę polecam wszystkim, którzy chcą wyrwać się od miejskiego zgiełku. My korzystamy z takich stron noclegowych. Zawsze można się skontaktować bezpośrednio z obiektem, bez jakichś pośredników i mieć pewność, że wszystko będzie załatwione, a nie potem się przykro rozczarowywać, że nagle w sezonie zostaje się z planami na wakacje i bez noclegu.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:53, 04.03.2021. »
IP: 46.171.245.249
Użytkownik
Posty: 7
To zawsze jest glowny wybor: morze lub gory.
IP: 159.205.132.254
Użytkownik
Posty: 3
Zgadzam sie w calej rozciaglosci z ta opinia. Podstawowym pytaniem jakie warto sobie zadac to gdzie chcemy spedzac swoje wakacje. Zdarzylo mi sie pare razy byc nad morzem latem jednak jakos milo nie wspominam tego czasu. Po pierwsze to bardzo cenie sobie spokoj, a na takiej plazy chyba mozna latwo zorientowac sie co ludzie wyprawiaja. Do tego jeszcze te parawany jakby mieli wykupiona czesc plazy tylko dla siebie. Dlatego tez na kolejny wypoczynek mam zamiar wybrac gory. Zawsze takie duze przestrzenie kojarzyly mi sie z uczuciem wolnosci oraz wewnetrznego spokoju. Z drugiej strony wedrowka po gorach moze byc wyzwaniem takze dla naszych umiejetnosci organizacyjnych i radzenia sobie z niecodziennymi sytuacjami jakie tam maja miejsce. Dobrym sprawdzianem bedzie kontakt z natury i zmiennymi warunkami atmosferycznymi dzieki ktorym poznamy lepiej swoje slabosci/zalety. Jaki czas temu przegladalam bieszczady przewodnik i powiem Wam szczerze wyglada to wszystko bardzo atrakcyjnie. Moze macie jakies doswiadcznie w przebywaniu tam? Mile widziane wskazowki jak sie zabrac za organizacje podrozy.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:56, 04.03.2021. »
IP: 159.205.138.252
Użytkownik
Posty: 5
Moim zdaniem trzeba patrzec jaka jest pogoda na najbliższe dni i nawet nad naszym morzem można wypocząć tez mamy przecież łądne plaże tylko wiadomo musi być pogoda.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:54, 04.03.2021. »
IP: 193.59.47.25
Użytkownik
Posty: 19
Ostatnio byliśmy na weekend w Bielsku, tam jest fajny hotel z dobrą restauracją - Wróblowka. A to też świetna baza wypadowa bo na szlaki różne bardzo blisko i ogólnie okolica bardzo ładna i zielona :)
IP: 5.173.113.86
Użytkownik
Posty: 2
Fajnym miejscem na wypoczynek jest Gdynia, bliski to Gdańska i Sopotu a cenowo trochę taniej.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:54, 04.03.2021. »
IP: 85.221.242.6
Użytkownik
Posty: 61
Polecam Bory Tucholskie :) Wiele osób nie docenia naszego kraju, ostatnio odwiedziłem miejsce bardzo dobrze się bawiłem. Na miejscu mozna wybrać sie na przyklad na kajaki.
Rewelacyjne miejsce dla każdego w każdym wieku. Piękna przyroda, cisza i czyste powietrze. Drogi rowerowe i spacerowe zachęcają do kontaktu z przyrodą i podziwiania widoków.

Jak się tam wybierałem trochę obawialem się, ze wiele miejsc jest zniszczonych przez nawałnicę i faktycznie widać zmiany, jednak nie ma tragedii.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:56, 04.03.2021. »
IP: 94.152.184.201
Użytkownik
Posty: 4
U mnie nie jest to nigdy nic zaplanowanego. Raczej szukam czegoś na bieżąco, nawet dzień przed. W takich sytuacjach można trafić na fajne oferty last minute, szczególnie jeżeli chodzi o bilety na samolot. Tu bardzo często wybór pada u nas na linię Lufthansa. Mamy już tu sprawdzone loty i najczęściej w interesujące nas kierunki latają ich samoloty, choć też nie ograniczamy się oczywiście tylko do tych, również jak jest okazja na inny samolot to też nam to nie przeszkadza. W planowaniu urlopu warto mieć do pomocy takie portale jak Esky. Może już korzystaliście z niego?
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:54, 04.03.2021. »
IP: 46.169.18.232
Użytkownik
Posty: 9
Z bardzo ciekawych i atrakcyjnych miejsc polecam jeszcze miasto i jego atrakcje Krynica-Zdrój. Tak naprawdę w Krynicy mam na uwadze jedną nie dawno otwartą atrakcje, na którą są duże kolejki mianowicie: Spacer w chmurach Krynica-Zdrój robi ona ogromne wrażeni, ma się uczucie, jakby się szło po ścieżce wśród chmur. Musicie to sami przeżyć. Dokładny adres wieży widokowej i jej opis znajdziecie w internecie.
Jeszcze raz gorąco polecam spacer w chmurach w Krynicy-Zdrój :-)
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:55, 04.03.2021. »
IP: 5.173.9.167
Użytkownik
Posty: 1
Ja ostatnio świetnie wypoczęłam w Warszawie. Byłam i na basenie, w teatrze, w zoo (listopad otulał nas świetną pogodą) i oczywiście nie mogłam się obejść bez zaglądnięcia do pracowni Doroty Szelągowskiej, która mieści się w Forcie Służew. Piękne miejsce z historią, pracownia idealna, a niedaleko przepyszne sushi w restauracji Garo Sushi. Na pewno tam wrócę na jedzonko.
IP: 37.7.71.173
Użytkownik
Posty: 4
Zobacz sobie Bory Tucholskie - są mega fajne.
IP: 5.173.9.164
Użytkownik
Posty: 10
ja najlepiej czuje sie w górach :) ciesze sie, bo w tym roku wyjezdzamy cala rodzina na wakacje wlasnie do Bialki Tatrzanskiej :) znalazlam fajna oferte na lipiec, bedziemy mogli aktywnie spedzic czas, dzieci beda mialy jak w niebie :) atrakcji naprawde duzo, czas zapewniony:) wlasnie na takim miejscu nam zalezalo, udogodnienia dla rodzin z dzieciakami, lozeczka, krzeselka do karmienia, wszystko naprawde fajnie przystosowane
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:55, 04.03.2021. »
IP: 83.26.185.110
Użytkownik
Posty: 17
A Mirsk i tamte okolice? Dla mnie to prawdziwy raj na ziemi. Najlepsze jest to, że bardzo blisko stamtąd w Góry Izerskie <3
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 22:45, 25.11.2021. »
IP: 80.49.217.218
Użytkownik
Posty: 12
Ja interesuje was wypoczynek w krakowie to warto zatrzymać się w Grand Ascot. Jest to wyjątkowy hotel, który ugości was na wysokim poziomie. Sama planuje za jakiś czas z rodziną się tam wybrać. Już nie mogę się doczekać tego wyjazdu.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 22:45, 25.11.2021. »
IP: 85.221.147.194

Strona: 1 2 >

Forum turystyczne » Polska » Miejsce na wypoczynek

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij