» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » INDEX KATOWICE

INDEX KATOWICE

Strona: « < ... 7 8 9 10 11

Autor Treść
sunforest
Gość
znacznie sie poprawili, tak sądzę. Wyjeżdzale m z nimi jakies 3 lata temu i nie mogę powiedzieć, że było źle, ale tez nie rewelacyjnie. W tym roku zainteresowała mnie wycieczka lastminute i szybka decyzja akurat tu się oplacala. Obsługa wyjazdu dała z siebie wszytko. moze na nowo zainteresuje sie tym biurem, a na razie polecam Wiedęń.
IP: 176.9.39.168
Sarna
Gość
Polecam wycieczki jednodniowe, bo sama z takowej skorzystałam i wypadła świetnie. Bardzo dobry wyjaxd! a $$ wydane niedużo.
IP: 98.175.233.218
Użytkownik
Posty: 6
Ja chyba wolałabym zorganizować taką jednodniową wycieczkę na własną rękę, bo moim zdaniem byłaby o wiele tańsza.
IP: 5.60.157.222
Ula
Gość
Raissa ja sie z Tobą zgadzam! I jaka radocha z samodzielnego organizowania :) Choć muszę napisać, że sama korzystałam raz z usług Indexu w tym zakresie, bo zwyczajnie nie miałam czasu na zaplanowanie. Właśnie to jest plus takich wycieczek z biurem, że płacisz i się nie przejmujesz o transport, o ludzi, bo zawsze jest z kim jechać, o język (ja np. w ogóle nie znam niemieckiego, z angielskim mam blokadę face to face i mimo ze rozumiem co mowi 2ga strona to się blokuję z odpowiedzia)i sama obawiałabym się jechać do np. berlina. No i jest osoba która Ci opowie o mieście, oprowadzi. Wiadomo,że jak się jedzie samemu czy tam w dwójkę, trójkę to nikt normalny nie wynajmie przewodnika ;)
IP: 212.126.28.193
Grazia
Gość
Sylwestra spędziłam w Pradze był to nasz 4 sylwester z tym biurem i jesteśmy bardzo zadowoleni z pobyty tak jak i z poprzednich wyjazdów super pilot i fajni kierowcy ,dużo zwiedzania ,dobrze wykorzystany czas iświetna zabawa dziękujemy i polecam
IP: 89.174.175.66
Kasiab
Gość
Naprawdę fajnie spędzony sylwester, dzieki załodze indexu :)
IP: 84.10.1.42
metka
Gość
już wkrótve powtorka z wakacji z indexem! w tym roku dodatkowo wybrała m opcje wyjazdu z nauką jazdy konneej. Liczę, że będzie tylko jeszcze lepiej! kocham to biuro :*
IP: 80.52.162.82
Ateo
Gość
Kasiab też byłem z nimi na sylwestrze :) Ale teraz pochwalę zabawę w Wenecji Po raz kolejny mi udowodnili, że potrafią postarać sie i za nieduże pieniadze zorganizowac coś na poziomie! Pilotka, kierowcy, obsługa hotelu, wszyscy bez wyjątku dobrze wykonali swoją robotę, o dziwo, bo rzadko się zdarza żeby w podrozy wszystko tak ładnie poszło i :> polecam
IP: 200.110.243.134
Dominik
Gość
Nie takie tanie biuro, które organizuje padackie wycieczki, podczas których na śniadanie podaje się dosłownie chleb z dżemem a kierowcy autokaru mają tendencję do przysypiania w nocy za kółkiem. Do tego przewodnik, którego tembr głosu uśpiłby nawet parzące się koty. Wycieczka do Rzymu polegała na tym, że do południa zabierano nas do jakiegoś sklepu ala nasz lider price, wczesnym wieczorem trzeba było już z Rzymu wyjeżdżać, bo zakwaterowanie biuro zorganizowało 70 km od Rzymu, w hotelu, w którym nie działało absolutnie nic, a ogrzewanie właściciele włączali w momencie, gdy wchodziliśmy do hotelu. Mega komfortowy autokar zabierał na pokład ponad 40 osób, tylko, że przewidziany był chyba na 30. W każdym bądź razie mając 175 cm wzrostu kolanami opierałem się o siedzenie pasażera przede mną. Przynajmniej dopóki siedzący przede mną nie chciał opuścić siedzenia aby się przespać, wówczas mogłem tylko kolana trzymać pod swoją brodą. Dwa przyciski w autokarze - klima i brak klimy powodowały, że albo marzyłem o puchowej kurtce, albo o zimnym prysznicu, opcji pośredniej brak. Z każdych kilku godzin w Rzymie każdego dnia traciliśmy godzinę, bo jeden na 40kilka osób przewodnik miał w nosie podstawowe zasady bezpieczeństwa i prowadzenia wycieczek, więc co chwilę ktoś się gubił, gdy np. nie zdążył przejść przez światła. Mister przewodnik uznawał, że w takiej sytuacji klient zadzwoni i jakoś się znajdzie. Żenada, taniość, brak profesjonalizmu. Biuro Index radzę omijać z daleka.
IP: 94.254.149.198
zadowolona
Gość
Wycieczka do Warszawy na trzy dni z dziećmi z szkoły podstawowej była bardzo udana! Świetna pilotka Pani Ilona- wiedza przeogromna i przekazana w ciekawy sposób, dotarła do każdego dziecka! Kierowca pan Wiesiek- szacunek!!! Kultura i poczucie humoru! Program w pełni zrealizowany. Noclegi rewelacja. Cena przystępna. Szef miły i ugodowy! Byłam na wielu wycieczkach, ale ta stanowczo jest najlepsza! Miłą atmosferę i zadowolenie uczestników zawdzięczamy przede wszystkim pani Ilonie- przewodniczce i kierowcy -panu Wieśkowi!!!!!
Warto- polecam! To mój 13 rok współpracy z Indeksem i nie ostatni! :) :) :)
IP: 89.70.64.230
Użytkownik
Posty: 5
Dominik to szkoła przetrwania była? hihihihi
IP: 178.42.200.236
kolejnygość.
Gość
Hah Adriann survivale też jakieś mają, ale chyba dla dzieci ;) Ja z nimi już byłem ze dwa razy i jak na razie podróże na szczęście bardzo udane :)
IP: 161.142.35.2
iza
Gość
Wycieczka do Paryża cudowna, program zrealizowany w 150%, autokar nowy, sprawny, czysty, wyposażony w pasy bezpieczeństwa. Kierowcy i pilotka Pani Kasia spisali się super:) Na pewno wybiorę się jeszcze gdzieś z tym biurem :)
IP: 37.30.43.6
wolna
Gość
iza, też jestem zadowolona :) Cała wycieczka wypadła naprawdę dobrze, a osoby odpowiedzialne ze organizację spisały się na medal. O ile mówimy o tej samej wycieczce, ale jak mniemam tak, bo też była Pani Kasia pilotką.
IP: 80.232.255.197
gość
Gość
Czołem wszystkim Podróżnikom :) Mam do Was pytanie :) Z żoną byliśmy z biurem podróży index w Grecji i w sumie podobało nam się i z organizacją było w porządku, bez żadnych dziwnych akcji. Ale chcieliśmy się doradzić, co polecacie na wyjazd sylwestrowy? Przeleciałem ów wątek na szybko i opinie różne, ale większość sprzed dawna albo krótka. Kusi nas sylwester w Wenecji albo w Rzymie, tylko nie w wersji ekspress, bo jednak chcielibyśmy trochę się nacieszyć urlopem. A i czy lepiej poczekać na last minute bo jest taniej czy kupić wcześniej bo może nie być później miejsca?
IP: 197.253.6.239
żbika
Gość
z Biurem Podróży Index byłam na sylwestrze w bliższej okolicy, bo w Pradze. Pobyt dłuższy niż ekspresowy. Przejazdy w dobrym czasie, atrakcje zapewnione, jedzenie znośne, ale z kulinarnymi rodzynkami, które smakowąły wybornie na tyle, że zainteresowałam się kuchnią naszych czeskich sąsiadów :) Czechy polecam, ale co do reszty , jakichś dalszych podróży to nie wiem. Co do last minute, my kupowaliśmy na początku listopada i pani twierdziła, że nam się poszcześciło.
IP: 88.167.171.51
nata075
Gość
Biuro turystyczne Indeks to jest porażka, nie doradzam wyjazdu z tego biura podróży. Moje dziecko było na kolonii w Bułgarii w czasie podróży przez niechlujstwo kierowcy, który nie zamknął bagażnika, wypadła torba. Niestety nie znaleziona jej, kupiona mojemu synowi najpotrzebniejsze rzeczy, których jednak było mało i nie starczyło mu nawet bielizny na wszystkie dni. W dalszym ciągu walczymy o zwrot pozostałych pieniędzy za utracony bagaż ! Dziecko czułe się samotne i gorsze od innych, chciało wrócić do domu. Moim zdaniem jest to skandal ! i przestroga przed tym biurem.
IP: 217.144.212.109
wariot
Gość
Fajno było, się skonczyło :D szybka wycieczka po czeskich zamakach. Polecam wszytkim maniakom takich klimatów :) i szukam czegoś podobnego :) Ktoś podesle jaka inna oferte wypełnioną zwiedzaniem zamków ? ? ? :)
IP: 190.204.35.148
Klaudia
Gość
1.05-3.05 2015 wycieczka do Pragi. Doskonale zorganizowana wycieczka, zwiedzanie najważniejszych obiektów, możliwość odłączenia się od grupy, Pani Ania pilot wycieczki doskonale zorientowana w temacie. Wycieczka bardzo tania jak na wysokie ceny hoteli w Pradze jak i na obrzeżach. Z minusów - nikt nie poinformował nas o tym, aby wybrać hotel (byliśmy zakwaterowani w dwóch innych hotelach - część wycieczki bliżej centrum z lepszym jedzeniem, część 10km od tego pierwszego hotelu) Jest to poniekąd nasza wina, bo mogliśmy się zorientować, dostaliśmy hotel na obrzeżach miasta z kiepskim dojazdem do centrum i kiepskimi śniadaniami. Jednak na 3 dni było to do przeżycia. Polecam wszystkim wycieczki z biurem INDEX, jednak przy rezerwacji radzę zorientować się jak wygląda nocleg :)
IP: 213.158.221.91
Adam Karm
Gość
Polecam B.P INDEX. Właśnie wróciłem z wczasów w Chorwacji. Wszystko co tam zastałem było zgodne z umową oraz informacjami uzyskanymi od biura więc nic mnie nie zaskoczyło chyba, że na plus. Przede wszystkim dojazd nowym klimatyzowanym autokarem, mega wygodnym- absolutnie nie ma się do czego przyczepić. Naszym pilotem był Pan Mirosław Kowalski- człowiek bardzo uprzejmy, o olbrzymiej wiedzy o Chorwacji, i który chętnie się nią dzielił- bardzo pomocny. Na miejscu zakwaterowanie w pensjonacie Giovanni. Standard odpowiadający cenie. Pokoje w większości bez klimatyzacji, posiłki bez szału ale wszyscy zjadali i się najadali. Właściciel pomocny i bardzo uprzejmy. Jednakże największym plusem była osoba Pana rezydenta- Czesława Dudka. Człowiek niesłychanie pomocny, mieszkający w tym samym pensjonacie (a więc będący cały czas na miejscu), z olbrzymią wiedzą i kulturą. Niemal na każde pytanie znał odpowiedź i na każdy problem znalazł rozwiązanie. Sam także wykazywał się inicjatywą w proponowaniu nam sposobów spędzania czasu, zawsze był bardzo pomocny (nawet gdy nie musiał). Reasumując- wyjazd był dla mnie bezstresowy, i fantastyczny. Nie mam żadnych negatywnych wspomnień. BP INDEX działało w pełni profesjonalnie i świetnie zorganizowali wycieczkę. Polecam. Myślę, że w niedalekiej przyszłości ponownie wybiorę się z nimi na wycieczkę.
IP: 109.241.131.174
Mariusz
Gość
dosc konkurencyjne biuro podróży choć nieco zakamuflowane w tej uliczce za bramą. Moż edlatego niższe ceny przy tej samej jakości co w innych biurach w katowicach. Polecam.
IP: 91.196.50.127
Lola
Gość
Nie przekonasz się, dopóki nie spróbujesz. ;) ja sprawdziłam, warto!
IP: 185.8.107.163
Użytkownik
Posty: 1
Z INDEXU zawsze jeździłam w podstawówce na wycieczki, ale nie wiem jak teraz wygląda sytuacja.
IP: 83.5.18.67
Użytkownik
Posty: 2
Jadę z Indexem jutro do Włoch na Sylwestra (Werona, Mediolan i Wenecja), dam znać po powrocie jak było :)
IP: 83.22.250.249
Użytkownik
Posty: 1
Właśnie wróciłam z wakacji w Grecji, które były wielką porażką organizacyjną, napisałam reklamacje moich "cudownych" wakacji z Indexem, po jej rozpatrzeniu opisze Państwu jakie mam zdanie na temat tej firmy- na razie potraktowali mnie jak klienta 3 kategorii.
IP: 31.130.108.149

Strona: « < ... 7 8 9 10 11

Forum turystyczne » INDEX KATOWICE

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij