» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Tarnica, czy warto?

Tarnica, czy warto?

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 10
w te wakacje jedziemy w Bieszczady, chcemy sobie zaplanowac wszystko zawczasu, no i tak sie zastanawiamy, wchodzac na ta Tarnice, czy nie?
IP: 83.26.214.3
Użytkownik
Posty: 115
Oczywiście, że wchodzić
IP: 89.79.28.205
Użytkownik
Posty: 19
Wchodzić! Super góra, poczytaj sobie, Ale moim zdaniem jak tam będziecie to obowiązkowy punkt wyjazdu
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 16:26, 13.02.2020. »
IP: 5.173.105.180
Użytkownik
Posty: 3
Na Tarnicę jest fajny szlak, natomiast bardzo często bywa tłoczno, dlatego dla większego spokoju warto wybrać inne trasy.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 16:26, 13.02.2020. »
IP: 62.133.130.111
Użytkownik
Posty: 3
Jasne, że wchodzić! :)

Tarnica jest uważana za najbardziej atrakcyjny punkt widokowy w polskich Bieszczadach, więc taka rekomendacja robi wrażenie. Szczególnie polecam szlak z Wołosatego. W jesiennej szacie, otulony złotymi kolorami prezentuje się naprawdę nieziemsko!

Ja ostatnio wybrałam się ze znajomymi na kilka dni w Bieszczady, polecam taki detoks każdemu :) . Już myślę o kolejnym wypadzie :D .
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 16:26, 13.02.2020. »
IP: 85.89.184.93

Strona: 1

Forum turystyczne » Tarnica, czy warto?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij