» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Jak obchodzicie rocznice ślubu?

Jak obchodzicie rocznice ślubu?

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Moja żona często ma do mnie o to pretensje, że nic nie organizuję w dzień rocznicy naszego ślubu, że nie kupuję jej prezentu itd. Ale przecież ona też mogłaby coś przygotować! Jakby nie patrzeć to również moja rocznica. Nie za bardzo rozumiem o co te fochy :P
Dlatego mam do Was pytanie czy Wy obchodzicie swoje rocznice ślubu? Jeśli tak to w jaki sposób?
IP: 176.221.123.250
Użytkownik
Ale tak się po prosu kochany utarło,że mężczyzna musi coś ciekawego zorganizować :) I tyle. Poza tym planowanie rocznicy to sama frajda .Wiesz czym możesz ją zaskoczyć? My ostatnio świętowaliśmy 5 rocznicę ślubu oraz zorganizowaliśmy sobie lot balonem. Tylko we dwoje ! Może nie jest to taka tania zabawa ale z drugiej strony wrażenia niezapomniane i taka rocznica na pewno zapadnie w pamięci na dlugo. W tym roku natomiast wybieramy sie na cos innego, mianowicie na loty w tunelu aerodynamicznym:
https://tusochaczew.pl/pl/666_materialy_partnera/49847_.html

Kolekcjonujemy wspomnienia a nie rzeczy.
IP: 176.221.123.250

Strona: 1

Forum turystyczne » Jak obchodzicie rocznice ślubu?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij