» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » czy sa tam rafy?????

czy sa tam rafy?????

Strona: 1

Autor Treść
ewelina
Gość
witam wszystkich. 15 czerwca lece do el palacio, ale zastanawiam sie czy przy hoteowej plazy sa jakikolwiek rafy koralowe :'( ??????????????bylam sama w zeszlym roku w Egicie , ale w Sharm el sheikh i tam bylo mnostwo raf. teraz lece z rodzinka do hurghady (hotel el palacio )i chcialabym zeby zobaczyli te cuda . prosze odpiszcie jak najszybciej bo dzis mam potwierdzic w biurze wykup pokoi w tym hotelu.serdecznie pozdrawiam wszystkich i z gory dziekuje za odpowiedz
IP: 83.14.117.218
Kamil
Gość
przy tym hotelu nie ma rafy, ale mozna pojechac na wycieczke statkiem i zobaczyc rafy w Hurghadzie
IP: 83.22.216.217
ewelina
Gość
to mnie zalamales(:(:(:(bylam pewna ze choc troche raf tam jest:(a statkiem ze szklanymi scianami plynelam:(i stwierdzilam , ze to nie to samo co widziec rafe na zywo, nurkujac...a ty spedzales wkacje w el palacio???jak tak to jakie wrazenia???ja w tamtym roku bylam w iberotel palace w sharm el sheikh bylo fajnie, ale szczerze to w hotelu byli sami starzy niemcy:(oprocz polakow nie widzialam ludzi mlodych:(
IP: 83.14.117.218
Kamil
Gość
Przy samym hotelu nie ma napewno, bo właśnie w nim byliśmy. Nie wiem jak przy innych, ale z tego co się orientuję to chyba tylko w Sharmie tak jest, że rafa jest blisko hoteli. W samym hotelu podczas naszego pobytu było trochę ludzi młodych, więc myślę że źle nie będzie.

Jeśli chodzi o wycieczkę statkiem, to nie miałem na myśli tego ze szklanym dnem, ale zwykłym statkiem. Parkuje przy rafie, dostajecie maskę z rurką do pływania i można sobie pozwiedzać rafy na pełnym morzu :) Dla tych co słabo pływają były kapoki, aczkolwiek ta woda jest tak zasolona, że naprawdę ciężko się utopić.

Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku.
IP: 83.22.176.106

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » czy sa tam rafy?????

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij