» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Tunezja » Tunezja/Corniche Palace

Tunezja/Corniche Palace

Strona: 1 2 >

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 2
Czy ktoś może wyrazić swoją opinie na temat hotelu Corniche Palace/ Tunezja? Bo martwią mnie trochę negatywne opinie....

A może ktoś wybiera się tam 8.08.2008 z Katowic i poszukuje towarzystwa?

Dzięki za opinie: dota1@autograf.pl

Dorota
IP: 213.158.196.101
aaa
Gość
Hotel corniche palace...nie jedzcie tam...basen brudny na dnie glony...po jedzenie trzeba stac 40minut...alkohol rozcieczaja z woda...na plazy syf...chodza kalaruchy po hotelu...
IP: 213.17.154.130
ola
Gość
raczej nie polecam. pokoje brudne, plaza srednia, lepiej posiedziec przy basenie o ile znajdzie sie wolne lezaki. basen gleboki. kolejki po jedzenie. dluzej niz tydzien bym nie wytrzymala! :)
IP: 77.112.252.143
Adrian "Sorgut"
Gość
Ja byłem dwa tygodnie i z chęcią bym został jeszcze na kolejne dwa !!
Fakt, plaża beznadziejna przed hotelem, lecz wystarczy się przejść dalej w prawo i jest o niebo lepiej. Karaluchów nie widziałem, w basenie jest głęboko (dla osoby aktywnej to plus) ale dzieci pluszczą się w brodziku, pokoje takie sobie lecz animatorzy są super !! Atmosfera cudowna, ciągle coś się dzieje, zabawy, konkursy i zawody !! Dyskoteka na poziomie -1 przez całą noc. No i alkochol... Tak, rozcieńczają go z wodą ale to dla naszego dobra, każdy polak z wyobraźnią się wie co by się działo gdyby ta darmowa (allinclusiv) wódka miała 40%

Jeśli jesteś osobą młodą, lubiącą się dobrze bawić lub rodzicem z dzieckiem to spokojnie moge polecić
IP: 213.158.196.97
marcin
Gość
adrianie "sorgut" chyba byłeś w innym hotelu :)))
własnie wrucilem z tego hotelu
dyskoteka całą noc? najdłużej to 1 godz.trwała przy muzyce rap
karaluchy, kolejki po jedzenie, napoje(a to szkalanki sie skończyły lub napoje), leżaków około 50 na 500 gosci, w brodziku syf, jedzenie codziennie takie samo, frytki ,pizza, jajecznica, dżem, makaron. ludzie chodzili do slepów żeby kupic dla dzieci jedzenie, w pokojach syf brud
IP: 83.5.241.241
marcin
Gość
byly tam tez wyprawiane wesela tunezyjskie co 2 dni które trwaly do 2 - 3 w nocy na przeciwko okien gości hotelowych, w tym czasie nie odbywaly sie zadne animacje
prawie cała wycieczka napisała reklamacje na ten hotel (okolo 100 osób) to muwi samo za siebie
IP: 83.5.241.241
Adrian "Sorgut"
Gość
Najwidoczniej ja miałem wyjątkowe szczęście a Ty wyjątkowego pecha... Nie byłem w tym roku ale aż nie chce się wierzyć że wszystko tak zaniedbali... Ten hotel ma potencjał ale oczywiście przez chęć zysku bez strat właściciel wszystko zaprzepaścił... Tak czy inaczej, pozdrowienia dla wszystkich którzy byli w Corniche Palace i się im podobało :D
IP: 213.158.196.102
turysci
Gość
poczatek wydawal sie piekny ale juz w 2 dniu wszystko inaczej wygladalo niewiem od czego zaczac moze od tego ze koty w stolowce wskakiwaly do pojemnikow zjedzenie a kelnerzy nic z tego sobie nie robili, moze dlatego ze sami chodzili brudni wspomne o kucharzach ktorzy wygladalijakby robili po 12 h w kopalni wegla brunatego.co dalej ?zamiast polewac vodke to zdarzaly sie przypadki ze polewali wode. katastrofa!po plazy nie da sie chodzic bo z morza wyplywaja jakies krzaki,przed wyjsciem z hotelu syf jak na wysypisku smieci.jedynie co mozna pochwlic to animatorow za rozkrecanie imprez oraz rezydenenta za pomoc .lepiej siedziec w domu niz tam jechac.pozdro
IP: 83.238.76.32
Adrianna
Gość
Hotel w miarę ładny, jedzenie tragedia śmierdzące mięso, rozgotowany makaron, smród, brud katastrofa - na stołówce koty, obsługa masakra, barmani z łaską obsługiwali, opieszali, nadęci....Animatorzy w porządku, ale polskie animatorki nieuchwytne...Nie polecam wersji all lepiej wykupić tylko śniadania a spokojnie można za niewielkie pieniądze żywić się na mieście. Alkohol można kupić na duty free. Wtedy wiadomo co się pije, alkohol podawany w hotelu w kubkach plastykowych, nie no szkoda gadać nie ma się co rozpisywać ale chętnie podałabym do sądu SUN & FUN. Kto sprzedaje takie imprezy!!! Nie zamierzam zostawić tej sprawy bez echa!!!
IP: 83.18.126.182
mordex
Gość
ludzie w czym wy macie problem ze makaron przegotowany itd za ta cene to jest az za duzo w ty hotelu :P
IP: 83.2.110.1
Użytkownik
Posty: 3
właśnie wruciliśmy z tego hotelu TRAGEDIA CAŁA GRUPA ZŁOŻYŁA REKLAMACJE DZĘKI TEMU ŻE ZNAJDOWAŁ SIE MIEDZY NAMI PRAWNIK SPRAWA TRAFI DO RZECZNIKA PRAW KONSUMENTÓW, a tak w nawiasie uzytkownik mordex jesli niemasz pojęcia o czym się tu pisze lepiej nie zabieraj wogule głosu odradzam SUN&FUN to są fakty, koty biegające po stołach gdzie potem my zasiadamy do posiłków wiekszość ludzi jedzie tam godnie wypocząć a nie szargać swoje nerwy rezydent sami jego interesóją wyłacznie interesy i werbowanie na wycieczki totalny syf odradzam
IP: 83.14.247.106
dota1
Gość
Dzięki za opinie, objechaliście wszystko po całości!!! jest w tym trochę prawdy, ale co jak co za te pieniądze o luksusie w kraju arabskim nie ma co marzyć. Ja traktuję tą wycieczkę jako dość oryginalną i niezapomniana formę wypoczynku. Miałam szczęście bo trafiłam na świetnych ludzi (...pozdrawiam...!!!!) dzięki którym niedociągnięcia hotelowe nabrały formy humorystycznej. Jeszcze mamy z tego ubaw !!! Pozdrawiam również cały turnus koczujący na lotnisku ( koniec turnusu 22.08.2008)!!! ...NO I NA KONIEC...OCZYWIŚCIE HOTEL CORNICHE PALACE ODRADZAM... co nie oznacza, że nie wrócę do Tunezji!!!
IP: 83.10.160.78
Użytkownik
Posty: 3
endrjuluna napisał
właśnie wruciliśmy z tego hotelu TRAGEDIA CAŁA GRUPA ZŁOŻYŁA REKLAMACJE DZĘKI TEMU ŻE ZNAJDOWAŁ SIE MIEDZY NAMI PRAWNIK SPRAWA TRAFI DO RZECZNIKA PRAW KONSUMENTÓW, a tak w nawiasie uzytkownik mordex jesli niemasz pojęcia o czym się tu pisze lepiej nie zabieraj wogule głosu odradzam SUN&FUN to są fakty, koty biegające po stołach gdzie potem my zasiadamy do posiłków wiekszość ludzi jedzie tam godnie wypocząć a nie szargać swoje nerwy rezydent sami jego interesują wyłacznie interesy i werbowanie na wycieczki totalny syf odradzam
IP: 83.14.247.106
MORDEX
Gość
a co za ta kase byscie chcieli i to jeszcze w afryce na zadupich jak tam jescze jak zakomuny
IP: 83.2.110.1
MORDEX
Gość
NAJLEPIEJ SIE JEDZIE DO EUROPY NA WCZASY A W TAKICH KRAJACH TO TYLKO MOZNA POZWIEDZAC JAK TUNEZJA TURCJA I EGIPT
IP: 83.2.110.1
eve
Gość
Spędzałam w tym hotelu dwu tygodniowy urlop we wrześniu..... który wspominam fatalnie. Pominę fakt, że pogoda nie dopisała i pół wyjazdu padał deszcz!!! Największym bólem tego hotelu jest brak właściciela, w związku z czym nikt tak na prawdę nie panuje nad tym co się tam dzieje!!! Wykupując opcję all inclusive byłam przekonana, że niczego nie zabraknie. :'( Kolejki wygłodniałych ludzi stały po 40 min po to żeby skubnąć troszkę jedzenia. Przez 14 dni było dzień w dzień to samo a na dodatek zimne i nikt tego nie podgrzewał w związku z czym ludzie walili tabunami tak zresztą jak tamtejsze koty:!! :( Napoje dawali.... w plastikowych kubkach zimne i zgazowana a' la cola, sprite, mirinda . Zadnej alternatywy dla dzieci. Zero zainteresowania ze strony rezydentek, które na całe dnie znikały.
Na plaży nie można było usiedzieć ze względu na smród gnijących glonów nie sprzątanych przez obsługę. Z leżakami przy basenie i samym basenem też był problem:(((( Animatorzy chętniej zabawiali blond panienki niż dzieci przez co rodzice byli zniesmaczeni. Polaków zachowujący się jak dzicz, która zobaczyła darmowy alkohol już pominę!!! Hotel może być, pokoje sprzątane codziennie. Nie polecam tego burdelu !!!:|
IP: 87.207.40.27
krzysiek
Gość
dota1 napisał
Dzięki za opinie, objechaliście wszystko po całości!!! jest w tym trochę prawdy, ale co jak co za te pieniądze o luksusie w kraju arabskim nie ma co marzyć. Ja traktuję tą wycieczkę jako dość oryginalną i niezapomniana formę wypoczynku. Miałam szczęście bo trafiłam na świetnych ludzi (...pozdrawiam...!!!!) dzięki którym niedociągnięcia hotelowe nabrały formy humorystycznej. Jeszcze mamy z tego ubaw !!! Pozdrawiam również cały turnus koczujący na lotnisku ( koniec turnusu 22.08.2008)!!! ...NO I NA KONIEC...OCZYWIŚCIE HOTEL CORNICHE PALACE ODRADZAM... co nie oznacza, że nie wrócę do Tunezji!!!

Ja Także odradzam!!! Byłem własnie podczas koczowania na lotnisku a na dodatek dostałem jakiegoś dziwnego uczulenia :( Ci, którzy mnie widzieli na lotnisku pewnie mnie juz kojarzą .... Masakra ... Genetalnie wakacje przedłużyły mi się w szpitalu o ponad 1 tydzień .... Na całe szczęście to nic zakaznego... A z tego wyjazdu moge tylko wspominać super ludzi, jakich tam poznałem ...
Osoby, które koczowały na lotnisku wiedzą co znaczy prawdziwy luksus , mam na myśli hotel 5* w którym byliśmy przez parę godzin.... Tamto miejsce na pewno nie było za ok 2000 zł :D ....
IP: 79.163.166.115
kkk
Gość
Bylam w wakacje 2007. Zarezerwowalismy pokoj 2osobowy z 2 dostawkami, co wygladalo tak, ze wcisneli nam tam 4 lozka,ktore musialy byc polaczone i generalnie nie bylo gdzie nogi postawic.Ale ogolnie pokoje nienajgorsze,lazienki rowniez. Jedzenie...non stop to samo, "przekaski" w opcji all inclusive polegaly na tym, ze podawali codziennie NALESNIKI, DO KTORYCH KOLEJKA BYLA TAKA, ZE TRZEBA BYLO STAC OK. 15-20 MIN. Basen w miare czysty,ale gleboki, w brodziku syf straszny-liscie,brudna woda itd. O godz 18 nie mozna bylo juz do basenu wchodzic, poniewaz obsluga wsypywala cale wiadro chloru... Pokojowki-TRAGEDIA !!! Znajomi nakryli jedna na czyszczeniu zebow ich szczoteczka !!! A mnie ukradziono lancuszek i kilka kremow. Animatorzy symatyczni, lecz ciagle organizowali te same zabawy i konkursy. Plaza miala moze z 10 m szerokosci, woda brudna ( szczerze mowiac w Polsce sa ladniejsze plaze, a morze szczegolnie od Baltyku sie nie roznilo...) w wodzie meduzy,ktore bardzo mocno parza...Na stolowce grasowalo stado brudnych (pewnie chorych) kotow. Do centrum daleko a w oholicy 0 atrakcji ( z reszta w censtum tez-syf,kiła i mogila) NIE POLECAM NIKOMU !!! No chyba, ze bardzo malo wymagajacym...
IP: 83.26.244.27
edita
Gość
Witam.Widzę,że zdania na forum są drastycznie podzielone i tak na dobra sprawę to wynika z tego,że mowa jest o 2-óch różnych hotelach.I w sumie nie wiem komu można wierzy,a kto tylko chce zniechęcić ludzi do wyjazdu. Jak tylko wrócę z Hotelu Corniche Palace do którego wybieram się w sierpniu 2009 napisze swoją opinię :)
IP: 87.205.139.250
Agnieszka
Gość
Ja tez bym tam nie jechala, przeczytalam opinie na holidaycheck i nie warto tam jechac. Jest duzo wiecej lepszych hotelii w tej samej cenie
IP: 77.56.54.183
greta
Gość
edita napisał
Witam.Widzę,że zdania na forum są drastycznie podzielone i tak na dobra sprawę to wynika z tego,że mowa jest o 2-óch różnych hotelach.I w sumie nie wiem komu można wierzy,a kto tylko chce zniechęcić ludzi do wyjazdu. Jak tylko wrócę z Hotelu Corniche Palace do którego wybieram się w sierpniu 2009 napisze swoją opinię :)

Ja byłam w tym chotelu w czerwcu 2008, ogólnie było ok, fakt przez dwa tygodnie na śniadanie to samo,że w drugim tygodniu piłam tylko kawę, co do obiadów i kolacji to dało się przeżyć, można było coś znaleźc, fakt czasami kucharze ni byli zbyt czyści, ale ogólnie mili, co dziwne,ze już w czerwcu do drinkow brakowało a to toniku lub coli , ginu, ale dało się to załatwić - nie jestem blondynką, ubolewam nad brakiem boiska do koszykówki, graliśmy przy basanie, co groziło kontuzją, ale wszelkie niedociągnięcia nadrabiali animatorzy, którzy byli bardzo mili, szkoda że Polacy uczą ich głupot, mówią niektórzy że za cieńkie drinki, a po co mocniejsze,żeby tam burd i obciachu narobić, podczas mojego pobytu był taki jeden-jego zachowanie obciach i wstyd,niektórzy jadąc tam uważają się za wielkich panów-a to błąd, jakiś super luksusów po tym hotelu nie ma co oczekiwać, winda już w czerwcu nie działała, czy bym, poleciła ten hotel nie wiem, 3 * są gdzie indziej w Tunezji lepsze... :lol:
IP: 217.153.99.185
tukan
Gość
edita napisał
Witam.Widzę,że zdania na forum są drastycznie podzielone i tak na dobra sprawę to wynika z tego,że mowa jest o 2-óch różnych hotelach.I w sumie nie wiem komu można wierzy,a kto tylko chce zniechęcić ludzi do wyjazdu. Jak tylko wrócę z Hotelu Corniche Palace do którego wybieram się w sierpniu 2009 napisze swoją opinię :)

Hotel, rzeczywiście bez fajerwerków, ale ogólnie czysto, w czerwcu 2008 mogliśmy się kąpać nawet ok 20-21, wszelkie niedociągnięcia w menu nadrabiali animatorzy,którzy świetnie prowadzili animacje, potrafili z każdym porozmawiać, do Tunezji napewno jeszcze pojadę, a ten hotel no coż...w naszym terminie było całkiem ok, jak się zostawiało dinara panie lepiej sprzątały. Ogólnie to były dla mnie bardzo fajne wakacje, nawet żal było wyjeżdzać. W tym czasie nie wielu turystów było, więc może i obsługa była lepsza, mniej zmęczona, co ich oczywiście nie tłumaczy.
IP: 217.153.99.185
Piotrek
Gość
Byłem tam z biurem Sun & Fun w czerwcu 2008
Wg mnie wypoczynek był adekwatny do poniesionych kosztów.
Kto się spodziewa nadzwyczajnych atrakcji, 40% alkoholi i super warunków niech wybierze coś z pięciogwiazdkowych ofert i w innych rejonach świata. Jeśli chodzi o karaluchy to są tam naprawdę piękne i w codziennym wypoczynku za bardzo się nie naprzykrzają. Posiłki niewybrednym będą smakowały. Polecam na wypoczynek miesiąc czerwiec - 1/3 zajętych miejsc, wolne leżaki przy basenie, mnóstwo wolnych leżaków na plaży. Z informacji zasięgniętej od tubylców w lipcu w hotelu mają już turystów ponad stan, więc i drożej i gorzej. Lubiącym obcowanie z naturą polecam również pieszą kilkukilometrową wycieczkę do La Grotta (wspaniała skalista i piaszczysta plaża, przejrzysta woda z ciekawymi okazami fauny i flory).
IP: 77.79.213.130
lanser78
Gość
zgadzam się z tymi opiniami hotel dramat natomiast miejscowość przepiękna urokliwa jadąc dalej na plażę dzika szeroką piaszczystą i km pustą można poczuć się naprawdę Bosko do tego wraki statków urpczo więc jak potraficie na własną rękę organizować czas jadać w miejscowych pizzeriach to polecam największym bólem tego hotelu niestety są Polacy którzy w pierwszej chwili myślałem że są jakąś wycieczką z poprawczaka oczywiście nie wszyscy my spotkaliśmy kilkoro sympatycznych osób czy tam wrócę do Bizerty napewno tak do hotelu nie i to właśnie ze względu na ludzi a nie na standart bo za takie pieniądze czego mażna oczekiwać ale podkreślam miejscowość cudna bardzo prawdziwa a byłem we wszystkich z możliwych Arabskich miejsc może jej urok polega na tym że jest bardziej Francuska niż Tunezyjska pozdrawiam
IP: 79.191.189.157
OLAAAAAAAAAAAA
Gość
ja byłam w tym hotelu, moim zdaniem godny polecenia, czysto, dziennie sprzątali także skąd takie negatywne opinie nie wiem. hotel przy samej plaży więc do wyboru, plaża lub basen, animatorzy super, jedzenie takie sobie, ale czego wymagać w końcu inny kraj inny zwyczaj.
IP: 77.255.78.97

Strona: 1 2 >

Forum turystyczne » Tunezja » Tunezja/Corniche Palace

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij