» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Hotel Oriental Rivoli w egipcie

Hotel Oriental Rivoli w egipcie

Strona: 1 2 3 > »

Autor Treść
Gabi
Gość
Wybieramy się z kumpelą do hotelu Oriental Rivoli w Egipcie i chciałybyśmy poznać opinie osób, które już tam były ;) z góry dzięki ;)
IP: 83.19.178.59
Maxi
Gość
Hej! A jedziesz może z Ok Tours? ;)
IP: 79.186.80.58
nat
Gość
siemka;D ja jadę z Ok Tours z koleżanką, też do tego hotelu. W jakim terminie jedziecie?? ; )
IP: 62.133.132.38
Maxi
Gość
ja jade 7 lipca ;)
IP: 79.186.81.54
Gabi
Gość
my z Rox 4 sierpnia, ostatni turnsus.
IP: 83.19.178.59
nat
Gość
ja na pierwszy od 23.06 ;D
IP: 62.133.132.53
Anettt
Gość
czesc NAT ja tez jade na pierwszy... moze podasz gadugadu to pogaadamy ?:) pozdrawiam
IP: 83.14.245.178
kiciula
Gość
no nareszcie ktoś na pierwszy jedzie ;D:P
IP: 83.10.209.139
kati
Gość
maxi daj gg, tez jade 7 lipca na ten obozik ;)
IP: 83.240.247.34
Maxi
Gość
253141
IP: 79.186.83.62
dighsdg
Gość
A jedzie ktos w tym roku na ostatni turnus ?
IP: 81.190.4.109
Loczek
Gość
o jak miło! też jadę na pierwszy ;)
IP: 83.7.102.40
Moniś
Gość
dighsdg napisał
A jedzie ktos w tym roku na ostatni turnus ?

ja jadę :) bo mi odwołali obóz do Turcji i padło na Egipt po raz drugi :P
IP: 77.65.108.198
xdd
Gość
Ja jade ostatni turnus ;)
IP: 78.8.67.74
Gabi
Gość
jedźcie jedźcie póki możecie :) w Egipcie,a tym bardziej z okeja jest rewelka! gdyby nie to, że są inne piękne kraje, które warto zobaczyć, to też bym wybrała sięjeszcze raz do Sharm :) zresztą jest taki plan za rok ..
IP: 83.19.178.59
Moniś
Gość
Gabi napisał
jedźcie jedźcie póki możecie :) w Egipcie,a tym bardziej z okeja jest rewelka! gdyby nie to, że są inne piękne kraje, które warto zobaczyć, to też bym wybrała sięjeszcze raz do Sharm :) zresztą jest taki plan za rok ..

zgadzam się :) sama wybieram się tam po raz drugi- hotel cudny, a poza tym nie udało mi się pojechać na quady 2 lata temu i chciałabym tym razem nurkować z całym tym sprzętem, a nie tylko snorkeling ;)
IP: 77.65.108.198
Gabi
Gość
Moniś to mamy ten sam problem, haha. Też nie zdążyłam być na quadach, a nurkować chcieliśmy dzień przed wylotem i nie bardzo w polskim biurze nam chcieli pozwolić :/ ale co się odwlecze, to nie uciecze :)
IP: 83.19.178.59
michas
Gość
jedzie ktos w 3 turnusie?
IP: 83.15.58.170
Loczek
Gość
A Ty Moniś, na który wybierasz się turnus?
IP: 83.7.63.232
Moniś
Gość
Loczek napisał
A Ty Moniś, na który wybierasz się turnus?

ostatni :) a kolega? (chyba dobrze wnioskuję po nicku?;p)

ooo! i jeszcze nie byłam w El Pacha - w tym roku nie odpuszczę :mrgreen:
IP: 77.65.108.198
Loczek
Gość
nie, koleżanka xD
pierwszy
IP: 83.7.73.125
Gabi
Gość
w Pachy jest nieziemsko! :) mieliśmy okazję tam być, ale tylko dzięki naszemu hotelowemu barmanowi niejaki Totti, ponieważ on miał wtyki i sam sprzedawał bilety na różne okazje i ostatniej nocy, załatwiłdziewczynom wstęp za free, a chłopacy chyba z 10 $ musieli płacić. Ogólnie powiem, że jeżeli ktoś się nastawia żeby tam wejść to niech przygotuje sporo kasy, o ile chce też sobie COŚ wypić. Normalnie jest wstęp ok 40$, i za zwykłego drina w środku (wódka i cola) 10 $ w górę :/ więc tylko bogacze mogą tam zabalować, albo farciarze :D nam tonawet się udało mieć miejsca vipowskie, bo nasza grupka przypasowała trochę tym gościom z wyższej półki i mieliśmy alkoholu ile wlezie:D Oczywiście trzeba byś czujnym max, bo oni niczego za darmą nie dają :o ale ci co byli w Egipcie to już pewnie wiedzą jak nachalne jest tamtejsze społeczeństwo ;)
IP: 83.19.178.59
Moniś
Gość
Chyba wiem o którym barmanie mówisz :P był parę razy z nami w Black House dwa lata temu. Dobrze wiedzieć do kogo zagadać :mrgreen:
Driny to we wszystkich clubach są drogie, ale zawsze można zrobić podkład przed ;P
IP: 77.65.108.198
DO LOCZZEK:
Gość
wiesz ze odwołali 1 turnus? Na ktory sie przenosisz ?
IP: 83.15.58.170
Gabi
Gość
no taki specyficzny ten koleś, ciągle na haju :D ale sympatyczny :) ten bar przy basenie w hotelu to było jego królestwo :D
IP: 83.19.178.59

Strona: 1 2 3 > »

Forum turystyczne » Egipt » Hotel Oriental Rivoli w egipcie

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij