» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » OK TOURS EGIPT - OBÓZ W SHARM EL SHEIKH

OK TOURS EGIPT - OBÓZ W SHARM EL SHEIKH

Strona: « < ... 4 5 6 7 8 9 >

Autor Treść
Adrian
Gość
Ja tez jestem za gra w wodzie oczywiscie w towarzystwie pieknych kobiet;)
IP: 89.230.174.150
Malisz
Gość
Ha! No przecież:D!
IP: 89.77.48.201
Gabi
Gość
na 4 turnus jadą same piękne kobiety ;D:D
IP: 83.19.178.59
Adrian
Gość
nie wątpiłem w to, że same piękne;):D
IP: 89.230.174.150
Roksana
Gość
haha Gabi ale żeś nas dowartościowała <lol2>
IP: 79.186.108.207
Gabi
Gość
żadne dowartościowanie ;D Każda kobieta jest piękna na swój sposób ;P
IP: 83.19.178.59
Malisz
Gość
Hah! Już tylko 13 h do wylotu ;p
IP: 89.77.48.201
Użytkownik
Posty: 1
hejka :) co do 4 turnusu to najprawdopodobniej też sie na niego wybieram, ale jeszcze zastanawiam sie nad Turcja, mysle że do końca tygodnia sie zdecyduje ;p w sumie do wyjazdu jest jeszcze troche czasu a i dzwoniłam do biura i jest jeszcze 6 miejsc wolnych...
IP: 89.78.207.45
Roksana
Gość
Ania6, szczerze to nie wahałabym sie nad Egiptem ;) no ale Twoja decyzja.
Niech ktoś z pierwszego turnusu sie odezwie i opowie co i tak ;D.
IP: 79.186.71.185
xyz
Gość
Ania6 jedz do Egiptu! Wrocilam wlasnie z 1 turnusu i bylo......nieziemsko! Co do animacji to w hotelu nie ma, za to są na plaży, tam także znajdziecie boisko do siatki :) jezu zazdroszcze wam ze to wszystko przed wami...
IP: 81.190.45.47
Monisia
Gość
ja na 4 turnus jade :)
IP: 83.28.101.199
Roksana
Gość
oo super ;) to sie odezwij do mnie ;D a ile masz lat?
IP: 79.186.104.9
Monisia
Gość
18 jak cos to pisz na moje gg 12948103
IP: 83.28.101.199
Monisia
Gość
ejj a można było wnosic picie do hotelu?? :P
IP: 83.28.121.29
Gabi
Gość
xyz mi powiedziała, że jak dobrze się uśmiechnęła do recepcjonisty to nawet nie sprawdzał zawartości jej torebek :D
IP: 83.19.178.59
xyz
Gość
w torbie nie ma zadnego problemu, nie sprawdzaja, ale W TORBIE. zarcie z maca mozna tez spokojnie wniesc. usmiechnac sie musisz jak masz foliowke zwykla z marketu ;p
IP: 81.190.45.47
xyz
Gość
w ogole w pokoju jest lodowka (mini bar) i tam sa dwie cole, dwa sprity, dwie fanty, dwa piwa, dwie wody, dwa soczki. cena 10 funtow, w sklepie puszka 2 funty. ale mozecie tak robic ze wypijecie z mini baru a potem odkupicie w sklepie ;p nam tez raz sprzatac (swoja drogo uwaga na sprzataczy - erotomani)
IP: 81.190.45.47
xyz
Gość
(dlasza czesc ;p) przyniols orzeszki i czipsy i potem trzeba bylo za to zaplacic ;p (5 funtow )
IP: 81.190.45.47
xyz
Gość
jak cos jeszcze chcecie wiedziec to piszcie;d
IP: 81.190.45.47
Monisia
Gość
opowiedz jakos wiecej jak było...co trzeba koniecznie wziąśc do bagażu itp... :lol:
IP: 83.28.131.33
Gabi
Gość
po tym co mi pisze xyz na gg, to sporo tych ogólnych rad ;) tutaj by wszystko nie weszło ;D
IP: 83.19.178.59
xyz
Gość
maske, rurke, buty do morza nie sa konieczne, ale jak ktos ma to na pewno nie zaszkodzi, pare cieplych ciuchow do autokaru na wycieczki, no i ogolnie takie tam...jak na kazdy wyjazd. proponuje jakies zarcie....zupki, kisle itp (bo mi jakos nie pasowalo jedzenie tego samego przez 14 dni). mozna tez zaopatrzec sie w jakis aparat pod wode ;p uwierzcie..jest co fotografowawac!
teraz co do tego jak bylo! o boze nieziemsko :D ludzie jak ja wam zazdroszcze...Monisia, jezeli jedziesz na studencki (wnioskuje, ze tak) to pewnie wrocisz z podobnymi wrazeniami co ja ;d. a no i uwarzajcie na tych dreczycieli :P jak tylko wysiadziecie z taxy to zaraz was zaczepia i beda prowadzic do przejscia przez ulice hahahha a potem beda wciskac kity ze maja nowy sklep i zapraszac...NIE DAWAJCIE SIE TAK LATWO :d a najlepsze jeszce jak na glownej ulicy w Naama pytaja sie 'taxi?' tzn ze chca wam zioło dac hahaha :D a i nie dawajcie nikomu napiwkow;p ja przez dwa tygi nawet funta nie dalam i nikt jakos nie narzekal. szczegolnie na lotnisku uwqarzajcie, bo chca dolara za pakowanie walizek do autokaru haha. aaa i przygotujcie sie ze zawsze dla nich bedziecie z rosji :D
IP: 81.190.45.47
Monisia
Gość
a na jakie wycieczki fajnie byłoby pojechac??? :P
IP: 83.28.131.33
Monisia
Gość
XyZ Jade na ten normalny do 18 lat ;p
IP: 83.28.131.33
xyz
Gość
kair...chociaz wspolczuje ci ze musisz placic dwa razy tyle....mozesz nie byz zadowolona, ale kair to kair....;p ja bylam jeszce w izraelu i na abu galum. napisz do mnie na gg to moge ci foty pokazac 9171880. co do innych wycieczek to ten clay rejs ras mohhamed to slyszalam ze lepsze ryby sa przy brzegu jak sie troxhe wyplynie w morze, wiekszosc i tak sie tylko opala na nim. ja chcialam na quady, to mi zaczeli gadac ze to nie jest bezpieczne ze trzeba umiec na tym jezdzic...a takto nie wiem....dadza wam jakis wykaz wycieczek i czy pojedziesz tam gdzie zechcesz to zalezy od tego ilu bedzie chetnych.
IP: 81.190.45.47

Strona: « < ... 4 5 6 7 8 9 >

Forum turystyczne » Egipt » OK TOURS EGIPT - OBÓZ W SHARM EL SHEIKH

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij