» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Hotel Nikea Park 4*

Hotel Nikea Park 4*

Dodaj opinię Opinie o hotelu Nikea Park

Strona: « < ... 3 4 5 6 7

Autor Treść
Qate
Gość
to kto wybiera się od 19 z ok-tours, bo nie ogarniam ? ;P
IP: 83.28.250.51
Grejt
Gość
sHady! napisał
Grejt napisał
O żesz k***a nie moge sie doczekać. sory za wyrażenie. Normalnie będzie jedna wielka impreza <3

wbijaj na grono, no chyba, że już jesteś.;d



Jestem jestem ! 'Siemaneczka', miło mi :)
IP: 77.255.146.3
sHady!
Gość
to w takim razie już się poznaliśmy. ;D
IP: 83.4.152.239
Jalok
Gość
Witam,
w tamtym roku byłem w Nikea Park****

Hotel w miarę dobry. Standard pokoi zadowalajacy. W hotelu m.in. basen, 2 bary, kantor (oplaca sie wymieniac), kawiarenka internetowa (jak ktos juz tak musi wbic w internet ;d), sklep (alkohol sprzedaja kazdemu ;o, tylko szybko zamykaja). Jedzienie obrzydliwe ;d ale pod hotelem przewaznei stal typ z pizza to mozna bylo zamawiac na prawde zycie ratowala :) polecam wziac jakies lekarstwa pierwszej pomocy, typu jakies ibupromy aspiryny i takie badziewia bo normalnie jakas epidemia byla u nas :) Sam 1 dnia juz dostalem jakiejs anginipodobnej choroby, co mnie gardlo przez 2 dni bolalo;p dzien przed koncem obozu dostalem zapalenia oskrzeli (u nas chyba co 3 osoba to miala ;o). z lokalnych piw polecam piwko Kamenitza. Jest też Zagorka, ale mi i reszcie z resztą nie za bardzo smakowała. z wódek oczywiście słynny Flirt Jabłkowy :) jeśli chodzi o dyskoteki to polecam Malibu Club ;P zaraz przy mc donalds.

w pokojach jest duzo skrytek na alkohol ;P 1. w ktorejs szafce nad kuchnia jest taka jakby rura, która mozna odgiac i wsadzasz w nia bez lipy wodeczke i zamykasz (rozkminicie ocb) 2. w szafce pod tv wyjmujesz deseczke co dzieli ja na 2 czesci gorna i dolna. potem wkladasz na sam koniec alkohol (wchodzi bez lipy z 5-6 butelek obojetnie czego) i potem kladziesz deche tak zeby zaslanialo (na 1 rzut oka nic nie widac) 3. wentylatory na balkonie - za nimi wkladasz w metalowa siatke wodeczke, na pewno nie spadnie a miejscowka nie od odgadniecia ;d

mam nadzieje, ze nie czyta tego zaden z waszych przyszlych opiekunow ;D

pozdro
IP: 83.9.153.200
Grejt
Gość
Jalok napisał
Witam,
w tamtym roku byłem w Nikea Park****

Hotel w miarę dobry. Standard pokoi zadowalajacy. W hotelu m.in. basen, 2 bary, kantor (oplaca sie wymieniac), kawiarenka internetowa (jak ktos juz tak musi wbic w internet ;d), sklep (alkohol sprzedaja kazdemu ;o, tylko szybko zamykaja). Jedzienie obrzydliwe ;d ale pod hotelem przewaznei stal typ z pizza to mozna bylo zamawiac na prawde zycie ratowala :) polecam wziac jakies lekarstwa pierwszej pomocy, typu jakies ibupromy aspiryny i takie badziewia bo normalnie jakas epidemia byla u nas :) Sam 1 dnia juz dostalem jakiejs anginipodobnej choroby, co mnie gardlo przez 2 dni bolalo;p dzien przed koncem obozu dostalem zapalenia oskrzeli (u nas chyba co 3 osoba to miala ;o). z lokalnych piw polecam piwko Kamenitza. Jest też Zagorka, ale mi i reszcie z resztą nie za bardzo smakowała. z wódek oczywiście słynny Flirt Jabłkowy :) jeśli chodzi o dyskoteki to polecam Malibu Club ;P zaraz przy mc donalds.

w pokojach jest duzo skrytek na alkohol ;P 1. w ktorejs szafce nad kuchnia jest taka jakby rura, która mozna odgiac i wsadzasz w nia bez lipy wodeczke i zamykasz (rozkminicie ocb) 2. w szafce pod tv wyjmujesz deseczke co dzieli ja na 2 czesci gorna i dolna. potem wkladasz na sam koniec alkohol (wchodzi bez lipy z 5-6 butelek obojetnie czego) i potem kladziesz deche tak zeby zaslanialo (na 1 rzut oka nic nie widac) 3. wentylatory na balkonie - za nimi wkladasz w metalowa siatke wodeczke, na pewno nie spadnie a miejscowka nie od odgadniecia ;d

mam nadzieje, ze nie czyta tego zaden z waszych przyszlych opiekunow ;D

pozdro



hehe !
no w koncu ktoś coś na prawdę przydatnego napisał :mrgreen:
IP: 77.255.151.101
Paulaaaa
Gość
Ja jade z Białego termin 11.07-23.07 z kolezanka mam nadzieje ze bedzie extra :D:D
IP: 91.94.86.165
Paulaaaa
Gość
Grejt napisał
11.07 - 23.07 a jedzie ktos w tym terminie ? :D Ogólnie to ja wyjeżdżam z białegostoku

Ja jade w tym terminie z Białego tez :D z kolezanka:D :D
IP: 91.94.86.165
sandraa
Gość
ja mam pytanie do tych co juz byli ;d
daleko jest z hotelu do tej wieży Eiffla ? :D
IP: 83.30.174.57
,,,,
Gość
hej ja byłam . Ido tej wieży jest troszke daleko bo jak juz bedziesz na miescie to trzeba isc jeszcze troche caly czas prosto
IP: 89.151.8.235
,,,,
Gość
Jak ktoś ma jakieś pytania to chętnie odp. tu albo pod nr . gg 21688876:*
IP: 89.151.8.235
Użytkownik
Posty: 2
hej był ktoś może w 1 terminie ale samolotem z Waw?! w tym terminie 28.06 - 08.07?
IP: 82.177.228.185
Konrado
Gość
Witam :) jedzie ktos z Was na oboz studencki w terminie 04.08-16.08 ?
IP: 83.24.217.205
mimi
Gość
hej, osoby które jadą w terminie 12.08 z ok tours'a proszę o kontakt ;))
gg; 820463
IP: 89.78.129.143
Ola
Gość
Hej:) ja jade z chłopakiem 12. 08 do Bułgarii z ok tours'a :) Ja mam 18 lat a on 17( w listopadzie 18:P) wyjezdzamy z Katowic
IP: 194.177.29.18
cynt
Gość
Siema :d jade . 12.08 ;DDD
z ok.tours ; ))
piszcie ! gg. 3100228
IP: 178.216.46.200
Ola
Gość
Dzwoniłam do biura i powiedziano mi ze data wyjazdu zostala przelozona z 12.08 na 13.08 ( oboz do Bułgarii)
IP: 194.177.29.18
Ola
Gość
Dowiedziałam się, że to chodzi o to, że 12.08 wyjezdza z Gdyni a 13.08 o 4 rano jest w Katowicach
IP: 194.177.29.18
Gość
Gość
Jalok napisał
Witam,
w tamtym roku byłem w Nikea Park****

Hotel w miarę dobry. Standard pokoi zadowalajacy. W hotelu m.in. basen, 2 bary, kantor (oplaca sie wymieniac), kawiarenka internetowa (jak ktos juz tak musi wbic w internet ;d), sklep (alkohol sprzedaja kazdemu ;o, tylko szybko zamykaja). Jedzienie obrzydliwe ;d ale pod hotelem przewaznei stal typ z pizza to mozna bylo zamawiac na prawde zycie ratowala :) polecam wziac jakies lekarstwa pierwszej pomocy, typu jakies ibupromy aspiryny i takie badziewia bo normalnie jakas epidemia byla u nas :) Sam 1 dnia juz dostalem jakiejs anginipodobnej choroby, co mnie gardlo przez 2 dni bolalo;p dzien przed koncem obozu dostalem zapalenia oskrzeli (u nas chyba co 3 osoba to miala ;o). z lokalnych piw polecam piwko Kamenitza. Jest też Zagorka, ale mi i reszcie z resztą nie za bardzo smakowała. z wódek oczywiście słynny Flirt Jabłkowy :) jeśli chodzi o dyskoteki to polecam Malibu Club ;P zaraz przy mc donalds.

w pokojach jest duzo skrytek na alkohol ;P 1. w ktorejs szafce nad kuchnia jest taka jakby rura, która mozna odgiac i wsadzasz w nia bez lipy wodeczke i zamykasz (rozkminicie ocb) 2. w szafce pod tv wyjmujesz deseczke co dzieli ja na 2 czesci gorna i dolna. potem wkladasz na sam koniec alkohol (wchodzi bez lipy z 5-6 butelek obojetnie czego) i potem kladziesz deche tak zeby zaslanialo (na 1 rzut oka nic nie widac) 3. wentylatory na balkonie - za nimi wkladasz w metalowa siatke wodeczke, na pewno nie spadnie a miejscowka nie od odgadniecia ;d

mam nadzieje, ze nie czyta tego zaden z waszych przyszlych opiekunow ;D

pozdro



Niestety przeczytał ;)
IP: 217.153.197.141
Gość
Gość
o nie...
IP: 194.177.29.18
Gość
Gość
Gość napisał
o nie...


Ola nie przejmuj sie, nie jestem az taki straszny ;)
IP: 217.153.197.141
Gość
Gość
Ale napewno? Bo ja się już boję:P
IP: 194.177.29.18
Gość
Gość
uwazacie sie za doroslych wiec mam nadzieje ze jak bedziecie sie zachowywac :)
IP: 217.153.197.141
Gość
Gość
No oczywiście, że tak:D Nie ma innej opcji:P
IP: 194.177.29.18
monika
Gość
Jedzie ktoś moze do Bułgarii do Nikea Park z Arionu ? termin 14.08-25.08 moje gg : 13968161
IP: 83.26.126.27
alexandra1996
Gość
Qate napisał
to kto wybiera się od 19 z ok-tours, bo nie ogarniam ? ;P
ja się wybieram 19.08 z ok turs ;d
IP: 89.72.245.154

Strona: « < ... 3 4 5 6 7

Forum turystyczne » Bułgaria » Hotel Nikea Park 4*

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij