» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Włochy » Rimini- ALMATUR

Rimini- ALMATUR

Strona: 1 2 3 4 > »

Autor Treść
Julcik
Gość
Wybiera się ktoś? Może ktoś był i chce opowiedziec o swoich wrazeniach ;>? Ja jade w terminie 15-26.07.
IP: 78.88.3.89
gość
Gość
Ja wybieram się z almaturem na Słowacje w terminie 24.07-08.08
IP: 193.151.115.222
Wera
Gość
Tez sie wybieram 15-26 ;)
pewnie sie zobaczymy.
Z tego co sie orientuje jest to z jedno z najlepszysz biur podrozy w Polsce, takze nie sadze zeby byly jakies nieporozumienia.
A ciekawi mnie tez jak widza to uczestnicy obozu, ja niestety jeszcze nie moge opublikowac swojej opini na ten temat gdyz dopiero sie wybieram.
IP: 82.160.83.26
olkka.<3!
Gość
Ajjj...!! Włochy ^^ ja jadę do Rimini w terminie 15-26.07 ;)) i myślę że będzie przyzwoicie ;P haaa!! Z tego biura byłam już na kilku obozach ale w kraju i opinie mam mieszaną... ostatnio jak byłam w janowie lubelskim na obozie konnym była bardzo dziwna sytuacja ale biuro (dyrektor) i szefowa ośrodka bardzo dobrze się zachowali i tu mają plus ;) Sprawa została wyjaśniona xD pozdrawiam ;]* i do zobaczenia ^^
IP: 83.24.107.248
Gabi
Gość
ja osobiście nie byłam z almatura, ale był mój kumpel. Wybrał się na studencki obóz do włoch i mówił, że rewelka jedna wielka :))
IP: 83.19.178.59
ZuziaZuzia
Gość
Wow, więc będzie fajnie, ja też prawdopodobnie jadę do Rimini, 15-26.07 : > ( megawakacje.pl/lista_lato.php?nr=OIOR~CONSUL , nie pisze nic, ze to almatur, ale w stopce napisali Almatur Łódź, więc to prawdopodobnie to). Mam nadzieje, że w grupie wiekowej 15-18 będzie sporo ciekawych osóbek i generalnie dużo luzu : >
IP: 83.26.72.170
Wera
Gość
Hej .;) tez sie wybieram 15-26 a wiec sie zobaczymy.;))
IP: 82.160.83.26
Wera
Gość
orientujecie sie moze czy duzo osob sie tam wybiera w tym terminie co wyzej pisalam ?
IP: 82.160.83.26
onaa:D
Gość
ja wybieram sie do rimini z almaturem od 2 do 13 sierpnia ktos jedzie?:P
IP: 83.31.48.190
karolina
Gość
ja w czwartek wróciłam z Rmini (pierwszy termin) . było fantastycznie. hotel jak na cenę 1600 zł był dobry. niekórzy narzekali na jedzenie (makaron all the time), ale dało się wytrzymac. polecam obozy z almaturem w szczególności Włochy !!
IP: 83.30.226.187
Black
Gość
Siemka ja razem z kumplem tęż jedziemy do Rimini od 2 do 13 sierpnia myślę że będzie fajne ;)
IP: 77.254.113.72
boski
Gość
siemanko tez jade do rimini w tym terminie ^^
IP: 83.26.210.30
najlepszy obóz
Gość
Ja byłam na obozie w Rimini było super codziennie plaża po śniadaniu, do wody można wchodzić kiedy się chce wystarczy powiadomić opiekuna. Jeżeli ktoś nie m ochoty opalać się i kąpać może przejść się wzdłuż brzegu również wystarczy powiadomić opiekuna. Po powrocie z plaży obiad i czas wolny do 19 (w trakcie może być zorganizowane wyjście na plaże ale dla chętnych jak ktoś nie chce to zostaje i idzie na miasto) po kolacji czas wolny do 23:30 czasem do północy chyba ze ktoś się wybiera na dyskotekę to 23 w hotelu i do 4 rano zabawa w klubie. Na obozie panuje zakaz całowania sie z włochami ale i tak prawie połowa dziewczyn go łamie. Jeżeli chodzi o jedzenie to codziennie na śniadanie szwedzki stół + kawa na obiad makaron + woda + owoc a n kolacje zupa + frytki kotlet i sałatki + woda , da się wytrzymać natomiast zakwaterowanie jest słabe pościel brudna i trzeba się było prosić o zmianę ale ogólnie to spoko do hotelu przyjeżdża mnóstwo ładnych włochów !!!!
IP: 87.206.173.252
najlepszy obóz
Gość
za rok znów tam jadę !!!!!!!!!!!!!
IP: 87.206.173.252
najlepszy obóz
Gość
i polecam zwłaszcza dziewczyna a i na obozie można palić i pić opiekunowie nie zwracają uwagi na takie rzeczy a jeżeli chodzi o wycieczki fakultatywne to polecam Rzym i San marino w San marino jest degustacja arkoholu i można kupić dobre winko i coś mocniejszego !!!!!!!!!!!
IP: 87.206.173.252
wiktoria
Gość
ja chcialabym bardzo pojechac na ten oboz, ale problem jest taki, ze kazdy kogo chcialabym ze soba zabrac niestety nie ma na to hajsu. czuje sie niekomfortowo, bo z jednej strony baardzo chcialabym pojechac wlasnie na oboz za granice, a z drugiej boje sie, ze przesiedze dwa tygodnie sama. termin pasuje mi kazdy,j tylko nie wiem co mam z tym wszystkim zrobic.
IP: 83.26.248.118
Wrocławianka
Gość
Hej, ja jadę sama na ten obóz. Wprawdzie sama jadę pierwszy raz a byłam już na paru obozach i z doświadczenia wiem że jeśli się jedzie samemu to ma to swoje plusy. Moje przyjaciółki/koleżanki zawsze oczekiwały tego żebym cały czas trzymała się z nimi, co przeszkadza w nawiązywaniu nowych kontaktów.
IP: 94.231.232.26
bialaa
Gość
hej;) ja jadę 27.06-08.07;) wybiera się ktoś?;)
IP: 62.152.136.255
She
Gość
Hej. Chciałam jechać do Cesenatico. ale, słyszałam, że z Almatura w Cesenatico jest strasznie. Kadra, zakazy palenia, picia itp. A myślicie czy w Rimini też by tak strasznie się zapowiadało? W sumie te imprezy i to wszystko. Dziewczyny nie martwcie się zawsze jest strach, że nikogo nie poznamy itp. ale na obóz zazwyczaj jedzie ok. 50-80 osób więc jest w czym wybierać i nie ma też co, przecież są Włooosi <3 Do rimini jedzie się imprezować i dobrze bawić, więc ludzie będą w pozytywnym humorze ;)
IP: 89.78.45.53
lalala.
Gość
wybiera się ktoś na turnus od 6 lipca? ; >
IP: 82.160.200.131
sadasasfasdf
Gość
15.07-26.07 wybiera sie ktoś na obóz do rimini?
IP: 178.37.15.230
biala
Gość
Mam pytanie do osób, które już były w Rimini;) jaki jest rezydent? bo chyba się w tym roku nie zmieni;d aaa.. i czy tu jest tak samo jak w Lloret, że chodzimy do jednej dyskoteki, bo zabierają paszporty czy każdy gdzie chce?;) z góry dzięki za odpowiedź (o ile taka osoba się znajdzie) ;d a jak nie to sama Wam opiszę co i jak po powrocie;dd
IP: 178.183.226.31
kuchar
Gość
ja 6 lipca raczej tak ;) tylko nie wiem czy jeszcze znajdą się 4 miejsca, bo tyle mi potrzeba!!
IP: 95.49.182.11
Jacko
Gość
15.07-26.05 do Riminii, ja się wybieram. Jadę sama i kurcze nie wiem, czy to nie za bardzo imprezowe miejsce, bo szczerze powiedziawszy jestem raczej spokojna
IP: 178.218.224.3
biala
Gość
Na pewno kogoś tam zapoznasz;) z almatura jeżdżą same fajne osoby^^ hahahahhaa
IP: 62.152.141.15

Strona: 1 2 3 4 > »

Forum turystyczne » Włochy » Rimini- ALMATUR

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij