» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » NEI PORI - BIURO TĘCZA

NEI PORI - BIURO TĘCZA

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Autor Treść
xxx
Gość
B... napisał
xxx napisał
czy biuro przed wyjazdem juz po wplacie calych pieniedzy kontaktuje sie jeszcze dzwonia albo pisza albo cos?


raczej nie :) chyba że zajdą jakieś zmiany, to wtedy będą dzwonić do Ciebie

Dziekuje bardzo :)
IP: 95.160.151.154
B...
Gość
babu napisał
ooo Dzięki za pomoc każda rada się przyda:) myślę że już po 5 godzinach będę miała robaki w dupie i obok siedząca osoba nie wytrzyma ze mną:P
co do jezyka znam podstawy ale wiesz jak większość Polaków mam blokadę w sobie:P ale to będzie czas na przełamanie go:))


co 4 godziny jest postój 30 min więc myślę że wytrzymasz ;) ja już piąty raz jadę i naprawdę nie jest źle.
A co do języka, to wiem, ma się w sobie taką blokadę, ale jak zaczniesz mowić to będzie ok, czasem wystarczy jeden wyraz powiedzieć i wiedzą o co chodzi. Powiem szczerze, że języka aż tak bardzo nie jest tam potrzebny, w restauracji możesz pokazac palcem w menu co chcesz zamówić, poza tym wiele restauracji tam ma menu polskie, sklepy są samoobsługowe, bierzesz rzecz podchodzisz z nią tylko do kasy, na kasie widzisz kwotę euro do zapłaty. W sumie wcale angielski nie był mi aż tak potrzebny w Grecji, już bardziej w Hiszpanii jest przydatny ang. :)
IP: 79.191.78.166
babu
Gość
hehe o jak są postoje co 4godziny to super ciesze się z tego bardzo, słuchaj a jak te apartamenty w Grecji bo dużo o nich czytałam i większość nie jest zbyt zadowolona ja jadę do zorbas
IP: 195.205.22.186
babu
Gość
A mam jeszcze takie jedno pytanie jak z cenami w Grecji w restauracjach i sklepach ja wiem że te pytanie sie powtarza i można sobie w Google znaleźć ale wiecie jak to jest że różne strony rożnie mówią lub maja informacje z przed 10lat
IP: 195.205.22.186
Użytkownik
Posty: 6
babu napisał
A mam jeszcze takie jedno pytanie jak z cenami w Grecji w restauracjach i sklepach ja wiem że te pytanie sie powtarza i można sobie w Google znaleźć ale wiecie jak to jest że różne strony rożnie mówią lub maja informacje z przed 10lat


http://www.knossos.pl/ceny.htm
IP: 89.25.132.241
babu
Gość
dzięki:)
IP: 195.205.22.186
B...
Gość
babu napisał
hehe o jak są postoje co 4godziny to super ciesze się z tego bardzo, słuchaj a jak te apartamenty w Grecji bo dużo o nich czytałam i większość nie jest zbyt zadowolona ja jadę do zorbas


apartamenty nie wiem jakie są, bo pierwszy raz do nich jadę (ja jadę do Maria i widzę że mają dobre opinie), do tej pory jezdzilam do Leptokarii i Hiszpanii, w Nei Pori bylam kilka lat temu ale nie pamiętam w jakim hotelu :?
IP: 83.26.147.214
B...
Gość
babu napisał
A mam jeszcze takie jedno pytanie jak z cenami w Grecji w restauracjach i sklepach ja wiem że te pytanie sie powtarza i można sobie w Google znaleźć ale wiecie jak to jest że różne strony rożnie mówią lub maja informacje z przed 10lat


ceny są wyższe niż u nas, bo np za chleb trzeba dać ok. 1,5-2 euro, mleko też kosztuje ok 2 euro. W Leptokarii jest Lidl, tam są ceny w miarę przystępne, no ale nie wiem czy Ci się będzie opłacało jezdzić z Nei Pori do Leptokarii pociągiem na zakupy, chyba że będziesz przy okazji zwiedzać Leptokarię to mozesz zaglądnąć do LIDLA ;)
w restauracjach ceny są różne, super tanio nie jest, no ale nad naszym polskim morzem tanio też podobno nie jest, a jak mam wybierać między Grecją a polskim morzem to wiadomo że lepsza Grecja :)
IP: 83.26.147.214
babu
Gość
Dziękuje za wszystkie informacje:)) Już się nie mogę doczekać wyjazdu a to już w niedziele (26.06.2011) na pewno po powrocie zdam relacje jak było czego można się spodziewać i jak moje odczucia:))
IP: 195.205.22.186
gocha
Gość
Witam .Czy mówią wam coś apartamenty AnnaGreca.Mam tam być zakwaterowana jadę z Wałbrzycha z biura Electra trawel.Proszę o informacje
IP: 213.108.83.2
Barbara
Gość
Witam, ciekawa jestem czy Pan Babu byl w tej samej miejscowosci co my- Nei Pori. Bo tam ceny pieczywa ksztaltowaly sie odpowiednio w cenie, piekarnia- chleb 80 centow, pozostale sklepy od 85 do 90 centow .Moze Pan kupowal po spozyciu UZO i pomylily sie troche ceny.Zycze milego dnia- Barbara. Acha zapomnialam dodac wrocilismy z Nei Pori 22-06- 2011.
IP: 178.36.234.111
ARO
Gość
Witam a z jakim biurem byliście

Barbara napisał
Witam, ciekawa jestem czy Pan Babu byl w tej samej miejscowosci co my- Nei Pori. Bo tam ceny pieczywa ksztaltowaly sie odpowiednio w cenie, piekarnia- chleb 80 centow, pozostale sklepy od 85 do 90 centow .Moze Pan kupowal po spozyciu UZO i pomylily sie troche ceny.Zycze milego dnia- Barbara. Acha zapomnialam dodac wrocilismy z Nei Pori 22-06- 2011.
IP: 89.25.132.241
Barbara
Gość
Bylismy z Biura Tecza w Filio.
IP: 178.36.234.111
ARO
Gość
Barbara napisał
Bylismy z Biura Tecza w Filio.

Ja już za dwa tygodnia wyjeżdżam z Nimi do Marii możesz opisać jak podróż i jak na miejscu w Nei pori.
IP: 89.25.132.241
Barbara
Gość
Podroz w obydwie strony spokojna, autokary wygodne, przerwy robione sa co okolo 4 godziny. Na miejscu czasu Greckiego bylismy ok 11,30. sama miejscowosc bardzo ladna, przepiekna piaszczysta plaza. Wzdluz morza deptak i mnostwo Tawern. Mozna pojechac autokarem do Leptokarii 1,6 eu w jedna strone- we wtorek odbywa sie tam duzy targ, jak rowniez mozna zrobic zakupy w Lidlu. Pozdrowienia i milego pobytu Barbara.
IP: 178.37.41.69
Użytkownik
Posty: 9
Skąd: czaniec
ARO kiedy dokładnie jedziesz?
IP: 109.95.145.106
Ramirez
Gość
Ja jadę do Mari 11.07 :) już mnie przeraża 26 godzinna jazda busem ale miejmy nadzieje na miejscu zapomnimy o zmęczeniu gdy zobaczymy piękną GRECJĘ :) Czekam na relacje osób, która wracają teraz proszę o zdanie relacji :)
IP: 83.30.162.109
ARO
Gość
11.07
IP: 89.25.132.241
Użytkownik
Posty: 9
Skąd: czaniec
ja jade 10,07 wiec moze sie spotkamy jakas grupka na piwo
IP: 109.95.145.106
pommesS
Gość
Ramirez napisał
Ja jadę do Mari 11.07 :) już mnie przeraża 26 godzinna jazda busem ale miejmy nadzieje na miejscu zapomnimy o zmęczeniu gdy zobaczymy piękną GRECJĘ :) Czekam na relacje osób, która wracają teraz proszę o zdanie relacji :)


Nie ma co się bać, ze mną rok temu w autokarze jechał przedział wiekowy od 5 do 105 i wszystkim się mordki śmiały jak dojeżdżaliśmy na miejsce :) Najgorzej w godzinach nocnych, bo zmęczenie duże no i te paskudne czekanie na granicach w Serbii i Macedonii. No ale im bardziej się człowiek nacierpi, tym lepiej smakują wakacje :P
Do zobaczenia na miejscu, bo tak się składa, że też wyruszam 11.07
IP: 95.160.136.24
babu
Gość
Właśnie wróciłam z Grecji (nei pori) hotel zorbas było zajebiście poprostu hote bardzo ładny czysty miejscowość spokojna ale jest gdzie sie pobawić:)))) jechałam ze skarpa travel ich autokar nowiuśki siedzenia bardzo wygodne. Jeżeli chcecie zdjęcia i jakieś informacje to proszę pisać do mnie na maila: m.piatkowska@o2.pl
IP: 195.205.22.186
babu
Gość
ARO napisał
Witam a z jakim biurem byliście

Barbara napisał
Witam, ciekawa jestem czy Pan Babu byl w tej samej miejscowosci co my- Nei Pori. Bo tam ceny pieczywa ksztaltowaly sie odpowiednio w cenie, piekarnia- chleb 80 centow, pozostale sklepy od 85 do 90 centow .Moze Pan kupowal po spozyciu UZO i pomylily sie troche ceny.Zycze milego dnia- Barbara. Acha zapomnialam dodac wrocilismy z Nei Pori 22-06- 2011.


A Pani to się niech lepiej nauczy czytać że jak to PISAŁAM to jeszcze nie było mnie w tej grecji i dopiero MIAŁAM wyjeżdzać
IP: 195.205.22.186
BArtek
Gość
I jak było w tej Grecji z biurem elektra travel z Wałbrzycha??

gocha napisał
Witam .Czy mówią wam coś apartamenty AnnaGreca.Mam tam być zakwaterowana jadę z Wałbrzycha z biura Electra trawel.Proszę o informacje
IP: 79.186.87.69
paulka0106
Gość
jade 20.08 do filio, bedziemy w apartamenicie 5os. Dwa pokoje, kuchnia i balkon. Czy pomieszczenia sa osobne, czy ktorys pokoj jest przejsciowy? Z ktorego pomieszczenia wychodzi sie na balkon ??:) nie wiem na 100% jak to wyglada a pani w biurze mowila ze pokoje sa osobne ale wolalabym to jakos potwierdzic bo w folderach nic o tym nie ma :P
IP: 94.42.84.242
pierniczek11
Gość
WITAM!!!

W tym roku we wrześniu byłam z całą rodziną w Nei Pori w willi Filo i jeśteśmy bardzo zadowoleni.
Pokoje, kuchnia, łazienka czysta, pani właścicielka jak i rezydentki bardzo miłe i pomocne.
W oknach markizy przeciw komarom.
Można poczuć się jak w domu.
Napewno jeszcze nieraz pojade z firmą tęcza do Filo.
Willa Filo i biuro tęcza godne polecenia :lol: :mrgreen:
IP: 79.175.240.255

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » NEI PORI - BIURO TĘCZA

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij