» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Bułgaria Złote Piaski, hotel Nikea Park*** z OKtours. Kto jedzie?

Bułgaria Złote Piaski, hotel Nikea Park*** z OKtours. Kto jedzie?

Strona: « < ... 8 9 10 11 12 13 14 > »

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 3
Niestety nie byłam w Nikea Park, ale w Dahlia Garden. Było cuudownie. Fakt faktem 25 minut do centrum Złotych, ale czego się nie robi ;) Malibu - najlepsza dyskoteka - klimat, muzyka i w ogóle :mrgreen: W ogóle Złote Piaski są cuuuuudowe. :roll:
Aaa i nie polecam dyskoteki Astoria.
IP: 88.199.24.3
Użytkownik
Posty: 20
Skąd: Toruń
No i jednak jest 90% pozytywnych więc nie ma co się martwić. Bo większości podobało się wszystko ale paru kompletnie nic. Nie rozumiem tego ale na szczęście tych co się nei podobalo byl otylko paru. Więc jadę z dobrym nastawieniem
IP: 46.113.21.9
gość
Gość
już jutro jedziemy : D
IP: 89.231.176.254
okral
Gość
hej. ja jade 10.08 z białegostoku. :D i mam nadzieje, ze bedzie zawaliście :D
IP: 83.1.85.91
okral
Gość
a tak poza tym, czy ma ktos jeszcze 18 lat, z tych osob, które jada? matko, czuje sie strasznie staro... o.O
IP: 83.1.85.91
Użytkownik
Posty: 56
Skąd: Radom
okral - jeśli nikea park, oktours i 15-18 to jedziemy razem ^^
IP: 188.147.138.235
asasa
Gość
znaczy sie, mi sie podobalo ale opiekunke mialam do dupy.. ;] wiadomo ze pojechalam sie tam bawic jednak az takiej mozliwosci nie mialam jak inne grupy bo pewna pani robila ze wszystkiego problemy i ci co byli napewno wiedzą o kogo chodzi i nie zycze nikomu zeby trafil na nia bo to porazka..
ale malibu - najlepsze co moze byc! <3 polecam sex on the beach, orgasmy i blue lagoone! aaaaaaaaah
IP: 109.199.0.70
Użytkownik
Posty: 56
Skąd: Radom
asasa - jak się ma taką opiekunkę to da radę coś się ten tego napić czy nie za bardzo? :)
IP: 82.139.57.240
Aśś
Gość
Heyo ;) Ja jadę z koleżanką 10.08 **** i to samo pytanie czy da się coś ten tego... aha i jedno ważne pytanie.. W moim przypadku gdzie mam 17 lat (w październiku kończę) to da się bez problemu coś tego kupić na miejscu?
IP: 83.26.20.135
okral
Gość
olczy, w takim razie razem :D jeśli chodzi o alko, to słyszałam ze sprzedaja wszystkim, jak leci :D
IP: 83.1.85.91
Użytkownik
Posty: 56
Skąd: Radom
Aśś- tak tak, da się :)
IP: 82.139.57.240
taa
Gość
Powodzenia życzę wszystkim z panią rezydent, z którą nic nie da się załatwić i dzwoni po rodzicach o byle co. Do tego nie pozwala na długą zabawę, bo zazwyczaj 23.45 była zbiórka, a między pokojami ciężko się poruszać, bo chodzą ochroniarze. Trzeba uważać, kiedy wnosi się alkohol do hotelu, bo u nas złapali kilka osób, co później spowodowało, że każdy musiał wystawiać alkohol i papierosy przed drzwi. Nikt nie wiedział, czy będą nas przeszukiwać, czy też nie.
Co do hotelu.. Z dziewczynami zastałyśmy brudny pokój, pełno mrówek, codziennie psuł nam się kibel. I nie liczcie na sprzątaczki, ona nic poza umyciem podłogi nie robią. Jeśli chodzi o jedzenie.. Powodzenia :D Nawet frytki są tam niedobre. Zamiast je smażyć, oni je chyba gotowali. Polecam opiekany chleb na śniadanie, obiad i kolacje. Udanej zabawy, może akurat na Waszych turnusach będzie lepiej.
IP: 78.88.76.149
taa
Gość
ale jeśli traficie na tak dobrych ludzi jak my mieliśmy, to nic Wam nie popsuje wakacji. ;)
IP: 78.88.76.149
okral
Gość
wszyscy narzekają na te rezydentki, czy one serca nie mają? :) przecież nie jedzie sie na takie wycieczki, żeby tylko zwiedzać zabytki :P
IP: 83.1.85.91
Użytkownik
Posty: 56
Skąd: Radom
taa - a czy jak ogarnęli że ma ktoś z obozu alkohol to robili aferę i dzwonili po rodzicach czy wszystko odbywało się na spokojnie?
IP: 82.139.57.240
Użytkownik
Posty: 56
Skąd: Radom
mam nadzieję, że rezydentka i opiekunowie na których trafię będą wyrozumiali :D
IP: 82.139.57.240
taa
Gość
dzwonili po rodzicach. :) z tego co wiem, rezydentka pozostaje do końca wakacji tam. Tylko opiekunowie się zmieniają. I bierzcie pokoje zdala od 607, tam właśnie mieszka.
IP: 80.239.242.175
okral
Gość
ło matko, za jakie grzechy :PPPPPP a miałam jechać do Hiszpanii... No trudno :D
IP: 83.1.85.91
Użytkownik
Posty: 56
Skąd: Radom
zapamiętam ^^
IP: 82.139.57.240
Aśś
Gość
Łoo no to widzę, że wesoło będzie... ;D A jak ta babka co straszy się nazywa? I wgl jakiego jedzenia można się spodziewać? pytam o konkrety, bo to że niedobre to wiem ;)
IP: 83.4.239.246
Użytkownik
Posty: 56
Skąd: Radom
podobno są frytki, ktoś wie co jeszcze? :D
IP: 82.139.57.240
Aśś
Gość
Coś mi się wydaje, że trzeba będzie kupować i przynosić jedzenie z zewnątrz...
IP: 83.4.239.246
taa
Gość
frytek radze nie jeść.:p Nasz kolega po jednym z tych przepysznych obiadów zwymiotował ;d czasami są jakieś surówki i warzywa. Zazwyczaj jest mięso, ale niestety niedoprawione. Smacznego ;)
IP: 80.239.242.206
Użytkownik
Posty: 56
Skąd: Radom
taa - pocieszasz ^^ muszę wziąć dodatkową premię lew bułgarskich na żarcie, bo nie mam zamiaru jeść takiego głewna jak mówicie :D no cóż, fajne wakacje wymagają poświęceń
IP: 82.139.57.240
okral
Gość
e tam, lepiej chyba jest mniej wiedziec, sami się przekonamy jak jest. Najwyżej bedziemy rzygać na siebie frytkami :D:D mhmmmmmmmmmmmmmm ^^
IP: 83.1.85.91

Strona: « < ... 8 9 10 11 12 13 14 > »

Forum turystyczne » Bułgaria » Bułgaria Złote Piaski, hotel Nikea Park*** z OKtours. Kto jedzie?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij