» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Nocleg w Poznaniu

Nocleg w Poznaniu

Strona: 1 2 >

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 4
Hej,

Szukam noclegu w centrum Poznania w przystępnej cenie. Miła obsługa mile widziana :D fajnie by było gdybym mógł zabookować pokój przez internet. Ma ktoś jakąś wskazówkę?
IP: 195.80.131.97
Użytkownik
Posty: 2
Szanowny Panie,

Ja Panu polecam Hostel Blooms. Mają rozsądne ceny i bardzo miłą obsługę. Hostel spełnia Pańskie wymagania ponieważ znajduje się w centrum Poznania przy ulicy Kwiatowej (5 minut od Starego Rynku). Zapraszam także na stronę internetową -> www.blooms.com.pl , która powinna rozwiać wszelkie wątpliwości.

Z poważaniem,
Wojciech
IP: 91.239.66.80
Użytkownik
Posty: 4
Dzięki Wojciechu za to info, może skorzystam a może wybiorę coś innego. Miło, że mają zdjęcia załogi. Zastanawiam się czy polecić ten hostel koledze ze Szwecji, możesz mi odpowiedzieć czy obsługa mówi po szwedzku? :P
IP: 195.80.131.97
Użytkownik
Posty: 2
Szanowny Panie,

Załoga nie mówi po szwedzku, bardzo mi przykro. Mam jednak nadzieję, że Pański kolega nawiąże kontakt z tym zacnym hostelem, ponieważ obsługa mówi po angielsku i po niemiecku.

Z poważaniem,
Wojciech
IP: 91.239.66.80
Użytkownik
Posty: 4
Odwiedziłem stronkę www.blooms.com.pl i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Pokoje nawet dwuosobowe, standard jak na hostel całkiem dobry, a cały budynek wygląda super. Wielkie dzięki za linka, skorzystam z ich usług :)
IP: 195.80.131.97
Użytkownik
Posty: 5
A jakiś romantyczny Hotel możecie polecić? Planuję odwiedzić to miasto wraz z żoną. Poznaliśmy się w tym mieście w trakcie studiów, ale wtedy to mieszkało się w akademiku. Chcę, żeby był to bardzo romantyczny wypad, który będziemy bardzo miło wspominać.
IP: 77.254.80.232
Użytkownik
Posty: 4
Ja często jeżdżę do Poznania na szkolenia i zawsze zatrzymuję się w Hotelu Włoskim. Cichy romantyczny hotelik z włoskim klimatem w centrum miasta (okolice Starego Browaru). Widziałem, że można zamówić do pokoju wystrój płatkami róż. W hotelu znajduje się również restauracja, gdzie można zjeść przepyszną kolację przy świecach.
IP: 178.37.186.98
Użytkownik
Posty: 5
Mój obecny mąż oświadczył mi się właśnie w Hotelu Włoskim. Zatrzymaliśmy się tam na weekend w celu spotkania się ze starymi znajomymi ze studiów. Pierwszego dnia zeszliśmy do restauracji na kolację przy świecach, włoskiej muzyce i płatkach róż na stole już wtedy coś przeczuwałam, ale po kolacji mąż został chwilę dłużej w restauracji i powiedział mi że mam iść do pokoju. Gdy weszłam do środka cały pokój był zasypany płatkami róż i kwiatami, a na środku łóżka leżało pudełeczko z pierścionkiem. Zaraz za mną wszedł on i zanim coś z siebie wykrztusiłam to on mi się oświadczył. Dlatego uważam, że taki hotel jest najlepszy na spędzenie romantycznych chwil we dwoje.
IP: 77.254.81.49
Użytkownik
Posty: 5
O coś takiego właśnie mi chodziło, żeby było romantycznie i klimatycznie :) A powiedzcie mi jak wyglądają ceny w tym hotelu ile trzeba liczyć, że wyda się w taki weekend?
IP: 81.219.163.73
Użytkownik
Posty: 4
Ceny zależą od terminu, ponieważ jak są targi to jest drożej, ale przeważnie jest to cena 197 zł/pokój w weekend.
IP: 213.238.107.119
Użytkownik
Posty: 5
Tak jak pisze VictorN ceny zależą od terminu, ale z ciekawości sprawdziłam ceny dodatków i tak przystrojenie pokoju płatkami róż jest to koszt 100 zł (efekt naprawdę powalający), natomiast wino kosztuje 80 zł, a śniadanie kosztuje 29 zł. W cenie pokoju pamiętam, że był bezprzewodowy dostęp do internetu, oraz kawa i herbata przez całą dobę w lobby.
IP: 81.219.195.209
Użytkownik
Posty: 5
Widzę, że zmieszczę się bez problemu w kwocie, którą na tą okazję odłożyłem. Ostatnie pytanie gdzie znajduje się ten Hotel? chodzi mi o dzielnicę i co tam można porobić w taki weekend?
IP: 81.219.101.215
Użytkownik
Posty: 4
Hotel jest umiejscowiony w cichej części centrum. W okolicy znajduje się kino, Centrum Handlowe, kawałek dalej jest Stary Rynek, w okolicy, którego jest mnóstwo kawiarenek i klubów.
IP: 77.255.0.146
Użytkownik
Posty: 5
Bardzo blisko tego Hotelu jest Multikino, więc jak ma być romantycznie to może jakiś film o miłości, albo możecie też wybrać się na Termy Maltańskie, również ciekawa opcja na spędzenie wspólnego czasu.
IP: 77.255.30.110
Użytkownik
Posty: 2
Z centrum Poznania kojarzy mi się nierozerwalnie Hotel Włoski. Cóż, lokalizacja taka, że nie da się go przeoczyć. Sam Hotel prezentuje się całkiem okazale z tego co wiem wielu ludzi tam nocuje, zwłaszcza kiedy nie znają Poznania więc z czystym sumieniem mogę go polecić.
IP: 83.30.50.254
Użytkownik
Posty: 4
Chciałem tylko napisać, że odwiedziłem już Blooms. Trochę wcześniej niż zakładałem, ale jednak :) Warunki na miejscu są świetne, jest wręcz niewiarygodnie czysto i przyjemnie jak na hostel! Wojciech nie kłamał - 5 minut spacerkiem od Starówki - gorąco polecam!
IP: 195.80.131.97
Użytkownik
Posty: 5
Mi ta coś nie działa...
IP: 77.255.6.222
Użytkownik
Posty:
Jeżeli chodzi o tani nocleg to polecam Gościniec Grudzieniec
IP: 83.5.129.107
pika
Gość
197zł to cena za jedną dobę, dobrze rozumiem? :)
IP: 88.156.154.34
Użytkownik
Posty: 46
W centrum Poznania nie znajdziesz taniego miejsca noclegowego,ceny w tamtejszych hotelach są bardzo wysokie i jeżeli już to szukałbym pod miastem,tam można liczyć na nieco niższe ceny.
IP: 79.185.54.254
Użytkownik
Posty: 5
Serwisów noclegowych jest bardzo dużo czasami ciężko jest coś wybrać. Ale bez różnicy czy to góry, morze czy Poznań, ze swojego doświadczenia polecam enoclegi.biz. Oferują noclegi o każdym standardzie i zróżnicowanej cenie i każdy hotel, pensjonat czy schronisko z tej bazy jest warty polecania bez względu na standard. Za każdym razem staramy się nocować w innym miejscu i zawsze było ok. Serwis jest przejrzysty i czytelny, można w nim dokonać natychmiastowej rezerwacji a Pani odpisująca na maile jest przesympatyczna i zawsze służy dobra radą Poza tym jest to jeden z nielicznych serwisów, który poprawnie wyświetla na moim telefonie, dlatego przypadł mi do gustu :) .
IP: 82.139.13.53
Witura
Gość
Witam, mogę polecić Hotel Włoski. Byłam tam kilka razy i za każdym razem byłam zadowolona. Bardzo mi smakowało jedzenie, nie tylko śniadania ale i obiady i kolacje. Mają super restaurację z włoskim jedzeniem. Pokój tez był bardzo ładny, nie ma zastrzeżeń, bardzo wygodny i przytulny. Cały hotel zrobił na mnie miłe wrażenie. Ceny mają bardzo przystępne. Hotel jest elegancki i wytworny. Bardzo miło się w nim przebywa :)
IP: 77.254.86.34
Mikaela
Gość
Tak Hotel Włoski to bardzo dobre miejsce na nocleg, miła atmosfera, blisko do samego centrum, do centrum handlowego, do kina :) sam hotel jest bardzo elegancki, personel świetny, uśmiechnięty, dyskretny i profesjonalny. W restauracji podają wspaniałe włoskie potrawy, na pewno tam wrócę. Polecam
IP: 37.221.173.229
Maja
Gość
Hotel wloski to jeden z najlepszych hoteli w jakich miałam przyjemność bywać. Bardzo profesjonalna obsługa, wspaniałe jedzenie, duzy wybór i różnorodność potraw. Hotel bardzo spokojny, przyjazny i godny polecenia :) 3 tyg temu nocowałam tam, przyjechałam na konferencję do Poznania, po dniu pełnym pracy, miło było odpocząć w zaciszu swojego pokoju, spokój i relax...Bardzo klimatyczny hotel. Koszt za noc to o ile sie nie mylę 197zł, bardzo przystępnie za taką wygodę i jakość
IP: 93.115.95.3
Tamara
Gość
Osobiście nie przepadam za hotelami. Dużo bardziej wolę wynająć sobie jakieś mieszkanko na kilka dni. Co prawda trzeba samemu sobie robić śniadanie, ale ma się dużo większą prywatność i poczucie swobody. Cenowo wychodzi to nawet taniej niż pobyt w hotelu (zwłaszcza jeżeli podróżuje się w kilka osób). Kilka razy wynajmowałam takie apartamenty przez luxapart24.pl i byłam zadowolona.
IP: 62.121.138.38

Strona: 1 2 >

Forum turystyczne » Polska » Nocleg w Poznaniu

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij