» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... > »

Autor Treść
pysia_81
Gość
Kurcze był ktoś na wczasach w grecji z biurem beatur? bo na forum czytam głównie negatywne opinie i zaczynam sie martwić.
IP: 79.189.68.202
krzysztof
Gość
Ja jadę z synem do OLIPMIC BEACH Z biura FUNCLUB 17-30.08 wyjazd z Wrocławia czy ktoś jedzie w tym termine moje GG 2974916
IP: 83.26.142.40
Luna
Gość
Wróciłam niedawno z Olimpic Beach :) Trzeci raz byłam w Grecji- i tym razem też było cudownie! Problem był jedynie przy podróży w jedną i drugą stronę. Przy wyjeździe czekaliśmy ponad 2h na "anteny" z innych miast, jechaliśmy z Katowic do jakiejś greckiej miejscowości gdzie się przesiadaliśmy do innego autokaru, który to dopiero dowoził nas do Olimpic B. Przy powrocie dopiero w dniu wyjazdu dowiedzieliśmy się o której godzinie wyjeżdżamy przy czym ta godzina co chwilę się zmieniała (na koniec jeszcze się okazało, że wyjedziemy o godzinę później bo kierowcy mieli na myśli czas polski a nie grecki). Przy powrocie znowu przesiadaliśmy się w jednej z greckich miejscowości i dopiero jechaliśmy do Polski (biuro Astra Tour). Samym pobytem w Grecji byłam zachwycona. Doskonała opieka rezydentki- Pani Agnieszki. Pilotka wycieczek- Pani Krysia- też świetna. Bardzo ładny pokój :) Chce się tam wrócić...
IP: 87.101.32.144
Miss
Gość
Witam:)Ja jade do Olimpic, 7 wrzesnia na 12 noclegów z biura Oskar:)Czy jechał moze ktos z rego biura?mam pytanie czy woda jest czysta?Prosze o odpowiedz w sparwei biura i wody(narazie):P
IP: 79.163.110.216
Do MiSS
Gość
Ja własnie wróciłam z Olimpic z Oscara,w razie potrzeby to prosze pisać aania@o2.pl
IP: 83.19.71.122
Michał
Gość
jedzie ktos 30 sierpnia??
IP: 213.227.67.140
Kasia
Gość
A mam takie pytanie - ile mniej więcej będę musiała zapłacić za tzw. wycieczki fakultatywne? I czy ktoś może podzielić się opinią na temat biura Unlimited Travel Centre?
IP: 213.158.197.81
kamila
Gość
dziś w nocy wróciłam z grecji z olimpic beach. mieszkałam w hotelu dias razem z rodzicami. ktoś wcześniej prosił, aby napisać coś o hotelu. tak więc do plaży było około 500m. pokoje bardzo ładne, zadbane. sprzątane co około 2 dni. pościel, ręczniki wszystko wymieniane. w pokojach telewizor z satelitą. klimatyzacja dodatkowo płatna jeśli ktoś chce. bardzo ładne meble. łazienka również. każdy pokój posiada balkon. jedzenie trochę monotonne, szczególnie śniadania. zupy bardzo, bardzo dobre. :) główne dania też mi smakowały. basen czynny do 20.30, aczkolwiek w czasie siesty nie można było się kąpać. generalnie w hotelu większość mieszkańców to koloniści, dlatego jest trochę głośno i basen właśnie oblegany prawie cały dzień. warto przeczytać regulamin hotelu, aby potem nie było niedomówień jakie w mojej ekipy przypadku wystąpiły. obsługa polskojęzyczna, ludzie bardzo sympatyczni. szczególnie chłopak w kitce (; hotel jak najbardziej na plus.

pozdrawiam!
IP: 83.27.252.198
Domi
Gość
Do Nataszka ---> Wlasnie wrociam dzisiaj z Olipic Beach. Z hotelu Dias i tak jak obiecałam napisze jak było:). Hotel bardzo zadbany. Pokoje bardzo ładne, tak jak wyzaej Kamila pisała z telewizorem, kilmatyzacja ( dodatkowa płatną). CZysto, pokoje sprzątane. Ręczniki wymieniane. Bardzo przyjemna obsługa i wszyscy bardzo się starali aby nasz pobyt był miły i przyjemny. Oczywiscie obsługa hotelu posługiwała się językiem Polskim. Miła okolica, plaża bardzo czysta z wieloma parasolami. Jedzenie bardzo dobre. Chciaz tak jak pisała Kamila śniadanie troche monotonne:) Ale to nie przeszkadzało. Obiady w stylu kuchni greckiej. Mozna było poprosic o dokładke:) Jak już pisałam obsluga przemiła ;-) W hotelu była kolonia, ale nie bylo to jakies bardzo uciążliwe, moze dlatego, że wiekszosc czasu spedzałam poza hotelem:) Wszytsko super - kierowcy tez się dobrze spisali! Wiec polecam;)

Pozdrowionka
IP: 85.221.205.193
Nataszka
Gość
Noo too gut. Dziękuję za informacje DOMI:)
IP: 90.156.96.239
Sławek
Gość
Witam, wybieram się do Olimpic 1 września z biurem Rego-bis, apartamenty Pinelopi. Ktoś ma coś do powiedzenia w tej kwestii? Pozdrawiam
IP: 84.10.215.222
lidka
Gość
czy ktoś wrócił z ap.Giotis? prosze podzielić sie wrażeniami.
IP: 83.18.6.156
teresa77
Gość
Do Sławka..... koniecznie ustal wszystkiewszystkie najmniejsze drobiazgi tzn w którym pokoju będziesz mieszkał, bo ja niestety w tej kwestii zostałam oszukana. Byliśmy w 3 dorosłe osoby a spaliśmy praktycznie na dwóch łóżkach( jedno łóżko było trochę szersze) Pani z Rego "udawała Greka" powiedziała, że powinnam w Polsce to zgłosić :D :D :D Nie wykupuj posiłków bo są bardzo bardzo skromne i kiepskie, w innych apartamentach o wiele lepsze, w restauracjach też jest lepiej i taniej, bo możesz zamówić co chcesz, można po polsku. A tak poza tym było super, rezydentki ok, wycieczki na miejscu u naszych rezydentek też ok. Tak ogólnie polecam, będziesz zadowolony
IP: 83.10.234.92
Sławek
Gość
Do Teresa77 - jadę sam, dopłaciłem do jedynki, więc z łóżkami nie powinno być problemów. :-) Chyba, że na miejscu okaże się, że w moim pokoju zostało zakwaterowanych wcześniej 2 Rumunów, 3 Albańczyków i 4 Serbki z 2 chomikami. Tak, nie mogę się już doczekać wyjazdu.
IP: 84.10.215.222
jadud
Gość
Do Sławka. Byłem z Rego w Pinelopi, podaj maila wysle Ci zdjęcia oraz opowiem resztę. Ja jestem bardzo zadowolony. O ile jesteś oczywiście zainteresowany zdjęciami.
IP: 83.13.104.210
Sławek
Gość
Do Jadud - bracki@poczta.fm
Zdjęcia, bardzo chętnie. Refleksje, porady - jak najbardziej.
IP: 84.10.215.222
jadud
Gość
Sławek-wysłałem
IP: 83.13.104.210
RXN
Gość
czy kupował sobie ktoś z Was może drzewko oliwne ?:)
IP: 195.225.246.104
karolcia
Gość
jade z ukochana kumpelka do Olimpic Beach 10-22 wrzesnia:)
IP: 83.4.253.246
ana
Gość
hmm nikt nie był w Giotis??
IP: 193.151.50.3
katja
Gość
Do Jadud Czy ja rowniez moglabym prosić o kilka informacji, bo rowniez sie wybieram do Pinelopi z Rego Bis 10-22 wrzesien. Moj mail katja85@vp.pl Z góry bardzo dziekuje :)
IP: 83.28.229.160
jadud
Gość
Witam. Wysyłam
IP: 83.13.104.210
gosia
Gość
czy ktoś leci do tunezji z łodzi hotel soviva resort 11,09-25,09
IP: 83.10.36.83
ola
Gość
Ja wróciłam niedawno z Olimpic Beach było super ceny rewelacja jak nad polskim morzem a nawet taniej. Dużo Polaków, wszędzie mówią po Angielsku.Zdarzało się że w tawernach również po polsku.Morze ciepłe, czyste tylko trzeba uważać na meduzy, da się przeżyć.
Byłam z Victoria Trawel z Rybnika i jestem nie zadowolona.Kierowcy chamscy, hotel victoria 3 nie był taki super, a zwłaszcza łazienka masakra, właściciel grek ściemniacz ma bardzo drogie wycieczki, można poszukać taniej.Z jedzenia w ich tawernie zaraz zrezygnowaliśmy, jest oddalona kawał drogi od hotelu i jedzenie jest nie smaczne, zwrócono nam tylko za jedną osobe, a było nas troje.
Ogólnie polecam samemu do Salonik dolecieć i z Salonik taxi 70E
do hotelu PARTHENON www.parthenon.gr gdzie jedzenie jest pyszne i niedrogie, żona włściciela to Polka więc dogadać się można:) :D
IP: 79.175.234.251
kill
Gość
wróciłem wczoraj z Olimpic Beach (byłem z biurem OK Service) i było wszystko jak najbardziej ok... jeśli ma ktoś jakieś pytania to na gg 8536338..
IP: 83.4.53.52

Strona: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij