» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » podróż poślubna w zimie

podróż poślubna w zimie

Strona: < 1 2

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 59
Podpowiem wam jeszcze jeden kierunek, który na bank się spodoba ;-)
Meksyk
Opcja, którą wybierzecie jest mniej istotna, bo w każdym przypadku to będzie naprawdę wyjątkowe przeżycie ;-)
Ja polecam Kubę z Meksykiem, chociaż zależy po prostu co jak dotąd już widzieliście.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 12:59, 29.11.2018. »
IP: 212.96.244.35
Użytkownik
Posty: 15
Idealnym miejscem na taką podróż moim zdaniem jest wizyta w Energylandii w Zatorze koło Krakowa. Na pewno będzie to niezapomniane przeżycie.
IP: 155.158.138.88
Użytkownik
Posty: 12
Można też zaczekać do lata, albo chociażby do wiosny i wtedy się wybrać na romantyczny wyjazd. A wiecie, że teraz coraz częściej ludzie wybierają Włocławek na urlop? Byliście może tam? Ja nie... Ale jestem bardzo ciekawa tych zabytków i atrakcji o których tyle się tam słyszy. Nawet zauważyłam, że we Włocławku noclegi nie są nawet drogie. Może się skuszę na taki wyjazd...
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 16:53, 04.03.2021. »
IP: 94.40.46.169

Strona: < 1 2

Forum turystyczne » Polska » podróż poślubna w zimie

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij