» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » lokalniej ;) gdzie się zatrzymać w Krakowie?

lokalniej ;) gdzie się zatrzymać w Krakowie?

Strona: 1 2 >

Autor Treść
Marcjanka
Gość
Hej, jak w temacie ;) potrzebuję znaleźć dobry, zadbany i elegancki hotel (pensjonat? sama nie wiem?) w Krakowie na pierwszy weekend dla 5 osób. Ktoś zatrzymał się w jakimś wartym polecenia? Wiadomo że na stronach www wszystko wygląda bardzo pięknie,dlatego ... wolałabym polecenie od kogoś kto był ;) Pozdrawiam słonecznie
IP: 89.69.65.53
greg
Gość
Jak w sprawach firmowych jeżdżę do Krk to zatrzymuję się w hotelu Efekt Ekspress, to jest przy Opolskiej, przy wylotówce na Warszawę. Ceny były bardzo przystępne jak na 4 gwiazdki, a hotel zadbany,czysty mimo że wielki (ze 180 pokoi jak nic). Parking strzeżony całą dobę, pamiętam, że wróciłem na to uwagę. www.krakowexpress.pl o tym hotelu mówię, byłem i z chęcią tam wrócę
IP: 89.69.65.53
Hergol
Gość
W KRK przy samym rynku jest hostel Good Bye Lenin Revolution - fajne miejsce, tanio, czyste i spore pokoje + bdb obsługa hostelu.
IP: 31.178.95.18
Użytkownik
Posty: 21
Na Opolskiej jest też Best Western. Hotel ma fajne rabaty jeśli zostaje się dzień albo kilka dni dłużej. POza tym jest śniadanie w cenie tak jak basen i wifi. Ogólnie bardzo przyejemny obiekt, zadbany i dla gości o różnych preferencjach :)
IP: 93.180.174.70
Amelka
Gość
heheh ja w tym GBL Revolution byłam w zeszłym roku. Bardzo fajne i przytulne miejsce, do tego w samum centrum pięknego krakowa:). Tak naprawdę 30 minut na pieszo do Wawelu:). Dla mnie rewelacja:)
IP: 78.11.165.250
Użytkownik
Posty: 59
A może chcielibyście podzielić się wrażeniami z podróży i pobytu z naszymi Czytelnikami i -- przy okazji -- wygrać atrakcyjne nagrody w konkursie?:)
Jeśli tak, zapraszam do udziału http://www.plan4fun.pl/konkursy/2015/15
IP: 79.184.164.4
Użytkownik
Posty: 10
Ja bym radziła sprawdzić tutaj http://luxusportal.pl/pl/hotele-i-apartamenty/prezentacje. Może coś Ci się akurat spodoba?
IP: 195.189.88.82
Amelka
Gość
Całkiem fajne, ale ja osobiście wolę miejsca takie jak ten Good By Lenin. Atmosfera nie jest taka sztywna jak w hotelach, ceny są zupełnie inne. Ja nie potrzebuje mega luksusu - mam się po prostu dobrze czuć:)
IP: 78.11.165.250
Użytkownik
Posty: 46
Im bliżej centrum tym w zasadzie drożej,więc polecam coś na obrzeżach i najlepiej jeżeli będzie to hotel gdzie jednak odczujecie większy komfort i swobodę:)
IP: 79.185.238.72
złośnica
Gość
Efekt Ekspress marny hotelik, nie polecam
IP: 37.190.172.183
Użytkownik
Posty: 7
Zobaczcie sobie Apartamenty Aurora na ul. Kazimierza Wielkiego 34 - http://aurorakrakow.pl/artykuly/o-apartamentach/apartamenty-dla-turystow/ - mają dobry standard, są zlokalizowanie niedaleko rynku. Jak ktoś z Was wybiera się do Krakowa większą grupą, wydaje mi się, że to najlepsze rozwiązanie.
IP: 89.68.150.195
Użytkownik
Posty: 42
Taka mała podpowiedź ode mnie.Jeśli chcecie na miejscu sporo pozwiedzać to nie liczcie na komunikację miejską. Jest moim zdaniem bardzo poplątana i mało intuicyjna. Poza tym daję duży minus za taksówki, które są niesamowicie drogie.Najlepszą opcją bedzie wynajęcie sobie samochodu. Co wcale nie jest takie drogie.
Zerknijcie sobie tutaj;
http://krakow-rentacar.pl/

Rent a car ma całkiem przyjemne ceny na wynajem autek Szczegolnie po sezonie( o teraz mają tam zniżkę 20%)
IP: 46.17.63.148
Użytkownik
Posty: 14
Ja zawsze wykorzystuję w KRK rodzinę jak jadę :) zwalam się im na głowę na kilka dni, ale przynajmniej mamy nocleg za darmo.
IP: 91.189.216.27
Użytkownik
Posty: 6
poszukaj na bookaparcie, mają sporo całkiem fajnych kwater :)
IP: 95.215.45.243
Użytkownik
Posty: 3
kota napisał
poszukaj na bookaparcie, mają sporo całkiem fajnych kwater :)


dokładnie ;)
IP: 195.154.83.44
Użytkownik
Posty: 13
Tak bookapart jest fajną opcją na szukanie noclegów też często z tego korzystam. Jak masz zamiar zatrzymać się w Krakowie na dłużej to polecam skorzystanie z usług DreamBus http://dream-bus.pl/wieliczka/ i wybranie się na krótką wycieczkę na przykład do Wieliczki. Na pewno nie będziesz żałować :)
IP: 185.102.190.145
Użytkownik
Posty: 11
Akurat jeżeli chodzi o możliwości noclegowe w tak turystycznym mieście jak Kraków, to tych nie brakuje. masz do wyboru albo tańsze hostele albo drogie hotele w centrum. Wszystko jest kwestią budżetu.
IP: 79.185.69.155
Użytkownik
Posty: 26
Najlepiej skorzystać z wyszukiwarki, wtedy można bez problemu wybrać dokładnie takie miejsce na nocleg jakie nam odpowiada.
IP: 89.64.46.43
Użytkownik
Posty: 1
Najlepiej... u rodziny! :)
IP: 188.146.10.246
Użytkownik
Posty: 2
Wszystko zależy od Twojego budżetu, bo akurat dobrych miejsc noclegowych w Krakowie nie brakuje, najdroższe będą oczywiście apartamenty oraz hotele w samym centrum, więc radze ich unikać. Można natomiast szukać tańszych hosteli.
IP: 79.185.68.210
Użytkownik
Posty: 6
Ja najczęściej szukam poprzez Bookapart albo Booking:)
IP: 178.62.110.39
Użytkownik
Posty: 6
Najlepiej szukać poprzez wyszukiwarki, jest ich teraz mnóstwo. Bookapart, Booking, Trivago, itd.
IP: 185.140.114.55
Użytkownik
Posty: 21
Mi podoba się w Miodosytnia na Kazimierzu, byłam tam z mężem, plusem jest lokalizacja wszędzie blisko, miejsce z historią, czuć tak zwany krakowski klimat.
IP: 87.207.131.3
Użytkownik
Posty: 7
lyndsey napisał
Najlepiej szukać poprzez wyszukiwarki, jest ich teraz mnóstwo. Bookapart, Booking, Trivago, itd.

Zgadzam się.
IP: 162.243.241.69
Użytkownik
Posty: 3
Na airbnb mozna znaleść ciekawe apartamenty.
IP: 93.159.183.11

Strona: 1 2 >

Forum turystyczne » Polska » lokalniej ;) gdzie się zatrzymać w Krakowie?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij