» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Włochy » Cesenatico

Cesenatico

Strona: « < ... 16 17 18 19 20 21 22 > »

Autor Treść
kaja
Gość
napisał
Cześć !

Czy jedzie ktos moze 07.08 do CESENATICO - HOTEL MAJESTIC z biura podrozy STEJA , jezeli tak to piszcie , a jezeli ktos juz tam byl niech tez pisze bo jestem ciekawa czy sa blisko hotelu duze dyskoteki czy mozna pic alkohol czy kadra jest okej ? czy ten hotel jest faktycznie w CASENATICO czy w jakiejs tam zatoce V..... czy sa wyajzdy na dyskoteki do Rimini ?


z góru współczuje, beznadzieja totalna pod każdym względem, dyskoteka 1 jest, bardzo fajna, ale wychowawcy wszystko psują i teraz nie żartuje weź sporo euro na jedzenie, bo to w hotelu majestic jest hmm...żałosne totalnie, nawet dziecko by się taką porcją nienajadło
IP: 89.77.25.76
Sasza
Gość
Spokojnie ludzie. Ja wyjeżdżam z Almatura jutro . Z Gorzowa . Mam tylko nadzieję, że dzieci dużo nie będzie bo się tam zabiję chyba. A z paleniem to się zawsze coś wymyśli . ;) I piszecie tak tu, że poznawać się chcecie a macie na to 30h w autobusie to do czego się wam tak spieszy? ;)
IP: 81.190.187.107
do sasza ;)
Gość
hehehe ;) to wymyśl cos porządnego ;) bo nie tylko uczestnicy czytaja to forum ale kadra też !!! pozdrawiam i do zobaczenia jutro xD
IP: 85.202.63.207
Sasza
Gość
A tam, ja mam nadzieję, że kadra będzie na tyle w porządku, że będzie pzymykać oczko na nasze wybryki . ;)
IP: 81.190.187.107
Oleczka
Gość
Jeszcze tydzień ;)
Dołączam się do pytania o internet :* ^^
IP: 83.26.202.34
luce
Gość
byłam, przeżyłam. było naprawdę fajnie, nie licząc kilku przypałów nie spowodowanych przez kadrę. mieliśmy najlepszych wychowawców pod słońcem. na serio. co do jedzenia przygotujcie się na najgorsze. oczywiście da sie wytrzymać i zależy co kto lubi. mi jednak nie za bardzo przypadły do gustu ziemniaki z mąką czy zupa za fasolą, grochem, makaronem i pietruszką. te same panie sprzątają i gotują i szczerze mówiąc to straszne ..., a na dodatek okropne plotkary. rezydentka nie była taka zła. pokoje w dobrym stanie, oprócz tego, nie liczcie na zbytnie sprzątanie pań sprzątaczek, bo potrafią tylko zamieść za kibel brud. jak wspomniałam mieliśmy świetnych wychowawców, więc mogliśmy praktycznie sami wychodzić na miasto. uważajcie na chłopaaków, którzy podają się za włochów, a tak naprawde są arabami, albańczykami itd. im naprawdę chodzi tylko o jedno. jak ktoś ma jeszcze jakieś pytania to pisać na forum :)
IP: 80.48.156.139
luce
Gość
a co do internetu to jak zauważyłam nie ma tam żadnych kafejek ani nic w tym guście. musicie po prostu wytrzymać te 12 dni bez internetu.
IP: 80.48.156.139
Aga
Gość
Jedzie ktoś może w terminie 17-28.08 do Cesenatico z almaturem?
Dziewczyna, 16 lat ;) GG:9955613
IP: 83.10.66.114
Oleczka
Gość
Aga napisał
Jedzie ktoś może w terminie 17-28.08 do Cesenatico z almaturem?
Dziewczyna, 16 lat ;) GG:9955613


oł jees :) jade z Opola
IP: 83.26.202.241
Oleczka7
Gość
Jakaaa jestem zadowolona!
;)

Uprzedzenia tylko do jedzenia . Reszta wszystko gra ;))
Byłam w Bellelli ;)) <38> ! :D

Czeste karaoke, dyskoteki , tylee konkursów. wycieczki fakultatywne super zorganizowane I ♥ mirabilandia :))
mielismy świetną wychowawczynie . ! Pani Magda <3 forever ! :))
Włosi ! - napaleńcyy ! :p

w przyszłym roku wracam ;). nie odpuszcze ! :)
IP: 83.5.170.231
Hmm
Gość
No cóż, masz fart że nie byłaś w Blu Mare. Ja byłam tam rok temu i ci z blu mare są inaczej traktowani nie biorą udziału w konkursach nawet nikt nam nie mówił że jakieś są, to dlatego że w blu mare byli ci co wybrali zajęcia dodatkowe więc uznano że jeśli rano mamy godzine angielskiego to mamy zajęcie przez cały dzień łaziliśmy sami na plaże o której chcieliśmy itp., niby fajnie tylko potem jak padał deszcz przez pare dni to w pokojach siedzieliśmy
IP: 93.159.15.12
Wera
Gość
mam takie glupie pytanie...bylam na wakacje w Cesenatico w hotelu Marcus....poznalam tam takiego kelnera Daniela (ciemny),ale polak, czy ma ktos może na niego jakies namiary?
IP: 89.229.220.200
Ania.
Gość
Moze ktoś chętny na obóz z funclubem ? :) (24.07-4.08). Zbieram ekipę :) moje gg : 37856426
IP: 193.59.75.148
Paula
Gość
Ja jadę też z tego biura , tylko że od 15.07-26.07 ;p
IP: 83.21.77.81
Ewa
Gość
WITAM NIE POLECAM HOTELI MARKUS MADZEJSTIK JEDZENIE JEST OKROPNE DOLEWAJA DO ZUP WODY NIE PRZEGOTOWANEJ PO KTURZCH CHODZISZ DO UBIKACJI BEZ PRZERWY MASAKRA BZLAM TAM PRACOWALAM TO WIDZIALAM ODRADZAM
IP: 31.134.48.221
Iza
Gość
Info dla Wery, bylam w tym roku w Marcusie, ten kelner Daniel nadal tam pracuje, fajny!
IP: 151.59.8.187
Iza
Gość
A propo jedzenia to bylo ok, hotel stary ale opiekunowie byli w porzadku, na dyskotece bylismy raz na Batija a raz w NRG suuuuper, a w hotelu mielismy fajnych kolegow z Czech
IP: 151.59.8.187
Wera
Gość
A wiesz jak się nazywa ...?
IP: 89.229.221.163
Tomek
Gość
Czy jedzie ktoś 08.08.2012 do Cesenatico Almatur na Windsurfing ? Ktos był na Windsurfingu , i jak było ?
IP: 77.255.6.213
Angela
Gość
jade na włoski w tym terminie. Podobno windsurfing się nie opłaca 1,5h w tym 30 min czekania aż przyjedzie instruktor..
IP: 83.9.119.96
:):)
Gość
Hey !
Jedzie ktoś może na obóz do cesenatico z juwenturu w terminie od 08.08 do 19.08 ???? :P
IP: 109.173.164.250
Angela
Gość
:):) napisał
Hey !
Jedzie ktoś może na obóz do cesenatico z juwenturu w terminie od 08.08 do 19.08 ???? :P


hej ja jade :)
IP: 83.9.68.154
:):)
Gość
Super !!!
Mogłabym wiedzieć gdzie wsiadasz ?
I czy jedziesz sama?
No i ile masz lat ?
:P
IP: 109.173.164.250
Narlie
Gość
Angela napisał
jade na włoski w tym terminie. Podobno windsurfing się nie opłaca 1,5h w tym 30 min czekania aż przyjedzie instruktor..


Dlatego ja wybrałam angielski, też w tym terminie. ;) Miałam z resztą jechać na Sycylię z almaturu, ze znajomymi, ale mi odwołali i wylądowałam na tym obozie. Sama, one zrezygnowały. Mam nadzieję, że nie będzie źle. Skąd jedziecie? Ja z Warszawy, chociaż jestem z zupełnie innego miasta.
IP: 85.222.28.191
Tori
Gość
Jedzie ktoś może z JUVENTURU do Cesenatico w terminie od 08.80 do 19.08 ???
IP: 109.173.164.250

Strona: « < ... 16 17 18 19 20 21 22 > »

Forum turystyczne » Włochy » Cesenatico

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij