» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » bulgaria sloneczny grzeb hotel zaria 3*

bulgaria sloneczny grzeb hotel zaria 3*

Dodaj opinię Opinie o hotelu Zaria

Strona: 1

Autor Treść
iga
Gość
własnie wrocilam z bulgari ze slonecznego brzegu jesli chodzi o podroz to nie mialam zadnych przesiadek ani w jedna ani w druga strone... jeden autokar z powrotem z czasnogory czekal 7 godzin na slowacji na inne autokary zeby zrobic przesiadke masakra...codo pobytu hotel taki sobie nie ktore pokoje sa srednia czyste a nie ktore koszmar a szegolnie pokoj 105 kazdy kto tam trafil to narzekal my akurat trafilismy do kopoju z widokiem na basen pelno rozbitych komarow na scianie i suficie w lazience baterie i lustro brudne wymieniaja tylko papier i to szary, biora smieci i czyszcza mopem kafle i dywanik i to wszystko tv jest nawet z polska viva , warto zabiezpieczyc sie czyms na komary bo gryza okropnie.. sniadania standard zawsze jedno i to samo ale dobre mozna sie na jesc...obsluga fatalna ani dzien dobry ani dowidzenia ani nic szef lepiej nie mowic wszyscy patrza jak by mieli zabic czlowieka najleprzy i najmilszy jest barman spoko koles..pani rezydentka to nie porozumienie totalne przyjechala na drugi dzien ospotkanie trwalo 15 minut i dowiedzielismy sie ze gdzies tam jest tania restauracja gdzies tam jest tani supermarket gdzies tam sa kantory prosze chodzic szukac gdzie jest najleprzy kurs ale najlepiej wymieniac w hotelu wcale nie prawda w hotelu 1.9 a w banku przy glownej ulicy kurs 1.95 tak wspaniale jest poinformowana nasza rezydentka a i jeszcze powiedziala ze jak ktos bedzie mial problem to zeby przyjechal do rawdy bo tam maja biuro masakra...hotel pomieszczany jest w centrum wszedzie jest blisko na plaze okolo 7-10 minut plaza przy morzu platna za parasolami nie platna ... w dniu wyjazdy trzeba opuscic pokoj o 12 i czeka sie do wieczora i masz tylko kibel do dyspozycji ani wody do zalania kawy nie mozesz sobie wziasc ani nic a jak wzielam smietanke dokawy to kazala mi odlozyc bo juz tu nie mieszkam i pójść do sklepu kupic!!!! kierowcy autokaru pan szczuply blondynek bardzo mily z powrotek byly 3 grubasy chamscy ..wrzatek do bylgari nic mnie nie kosztowal a do polski pytala sie pani pilotki powila ze 50 gr a potek ja mi nalewala przy grubasie kierowcy to nagle 1 zl kawa biedna z lidla lub z biedronki i jeszcze 2 zlote kosztuje... ogolnie bylo bardzo fajnie duzo klubow diskotek bylam w lazurze super disko 5 lv wstep
IP: 88.156.94.223
paulka00
Gość
hej iga. wiesz cos na temat hotelu boston z rawdy?i podrozy samolotem do bulgarii?
IP: 83.1.93.2

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » bulgaria sloneczny grzeb hotel zaria 3*

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij