» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » hotel posejdon palace leptokaria

hotel posejdon palace leptokaria

Dodaj opinię Opinie o hotelu Poseidon Palace

Strona: 1

Autor Treść
patka
Gość
witam,

wybieram sie do hotelu poseidon palace w leptokarii, czy ktos moze wiec cos na jego temat, bede wdzięczna za opinie!! dzieki!! :)
IP: 80.55.131.170
waldek
Gość
własnie wróciłem z tygodniowego pobytu w tym hotelu. Mogę powiedzieć tylko tyle, że było wspaniale pod każdym względem, pogoda wysmienita, warunki w pokojach bardzo dobre, kuchnia wspaniała, obsługa życzliwa i zawsze uśmiechnięta. Jest jeden problem, ktory dla mnie nie miał znaczenia, ale dla kogoś z dziećmi może to stanowić zagrożenie, mianowicie na balkonach pod sufitem jest mnóstwo gniazd jaskółek, przez co podłoga pod każdym gniazdem jest zabrudzona i nie pomaga nic sprzątanie. Jaśli dziecko jest uczulone to lepiej nie wychodzić na balkon. Problem zapewne już niedługo zniknie jak młode jaskółki wylecą z gniazd. Dla Greków dniazdo jaskółki to świętość, więc nawet nie ma mowy o ich usunięciu.
Pozdrawiam
IP: 83.4.102.160
Azja
Gość
Witam a jak z rozrywkami dla dzieci ?? Czy w Leptokarii jest delfinarium,Aqua Park,wesołe miasteczko ?? czy na miejscu oferują wycieczkę do Aten ?
IP: 217.10.26.4
JA TEŻ SIĘ WYBIERAM
Gość
patka napisał
witam,

wybieram sie do hotelu poseidon palace w leptokarii, czy ktos moze wiec cos na jego temat, bede wdzięczna za opinie!! dzieki!! :)
IP: 83.23.90.31
CATH
Gość
Pokoje niezbyt ładne i daleko do miejscowości ze sklepami ale poza tym wszystko ok
IP: 213.17.203.158
Ania 1973
Gość
Ostatnio była głośna afera . W TVN24 jest nagranie można obejrzeć w necie, turyści opisują pobyt , tytuł wakacyjny horror , opowiadają co przeżyli porównują pobyt do pobytu w obozie. Także zanim podejmiecie decyzję o wyjezdzie do tego hotelu obejrzyjcie reportaż .
IP: 88.220.106.74
Aga
Gość
to był hotel Poseidon View (***) a nie Poseidon Palace (****+)
IP: 193.193.181.43
Omo
Gość
To był bardzo przyjemny urlop. Spędziliśmy w Posejdon Palace tydzień - z czego 3 dni na wycieczkach, a 4 w hotelu. Obiekt hotelowy - piękny, kilka, może kilkanaście pawilonów położonych na płaskim, zielonym terenie, dość duży basen z bezpłatnymi leżakami i parasolami, pawilon główny z recepcją, stołówką i świetlicą, a przy basenie bar all inclusive i stoliki, przy których podawano lunch i podwieczorek. Widoki - z jednej strony morze, z drugiej - widok na masyw Olimpu. Dla chętnych ping-pong, kort tenisowy, siłownia, rzutki. Animacje po niemiecku - mimo to sympatyczne. Obsługa bardzo miła i nienatrętna. W nocy oświetlone liczne fontanny. Alkohole - piwo, trzy rodzaje wina, ouzo i jakaś brandy - zbyt mocno trącąca anyżkiem, żeby wypić w nadmiernej ilości. Zimne napoje - do woli, duży wybór, dobre. Jedzenie - świetne, urozmaicone, posiłki były przyjemnością. Temperatura we wrześniu (środek miesiąca) bardzo przyjemna, można było cały dzień spędzić nad/w basenie lub na plaży. Plaża - w sumie dość brzydka, kamienista, kamienie i w wodzie i na brzegu. Buty do wody - konieczne. Nieco dalej od brzegu jest płycizna z ładnym piaskiem. Na plaży płatny bar i płatne leżaki. Wypożyczalnia skuterów i rowerów przy plaży - 25-30 euro skuter - 7 euro rower na cały dzień. Do Leptokarii 40 min spacerem wzdłuż plaży, ale nie bardzo jest po co. Wycieczki: byliśmy w Meteorach - kapitalne widoki, na Olimpie - trzeba zobaczyć i na wyspie Santorini - bardzo miły rejs statkiem, zwiedzanie wyspy, plażowanie na wyspie - zdecydowanie warto zobaczyć. Poza tym - pełne lenistwo w doskonałych warunkach. Duży plus również dla naszych rezydentów - pani Basi i pana Romana z biura Rainbow Tours. Bardzo sympatyczni, kompetentni i urocze gaduły. Minusy - jakoś nic mi nie przychodzi na myśl. Było po prostu super!
IP: 89.79.38.2
Agik
Gość
Witam,
planujemy urlop w hotelu Poseidon Palace ale dopiero pod koniec maja 2010. Jedziemy z małym dzieckiem. Chciałam zapytać jak wyglądają pokoje (no bo wiadomo że na stronie hotelu są pokazane nafajniejsze) czy są bardzo małe? chcemy jeszcze zabrać jedną osobę na dostawkę do tego dojdzie łóżeczko dla córci i nie wiem czy się pomieścimy :| :roll: czy jest szansa dogadania się na recepcji i dostania większego pokoju? Jak czytam opinie o tym hotelu to już nie mogę się doczekać wyjazdu :P A gdzie polecacie wynająć auto? z góry dziękuję za odpowiedź :)

a jeszcze jedno! czy orientujecie się jaka może być temperatura pod koniec maja?? :)

ps. gdyby ktoś miał fotki pokoju albo okolic to chętnie pooglądam :) oto mój adres ako79@gazeta.pl
IP: 91.94.54.12
kotek
Gość
Witam,
Ja tez planuje spedzic urlop w hotelu Poseidon Palace:-)
ale na poczatku maja. Spotakałm sie z samymi pozytywnymi opiniami w necie na temat hotelu wiec powinno byc ok:-). Do katalogów nalezy podchodzic z rezerwa;-) kazdy chce sie zareklamowac z najlepszej strony wiec miejmy nadzieje ze w rzeczwistosci hotel nie bedzie znacznie odbiegac od tego co jest zaprezentowane w katalogu.

Jesli chodzi o pogode to spodziewam sie lata:-) w tym okresie srednia temparatura oscyluje w granicach 24stopni wiec przyjemnie ciepło. Woda w morzu bedzie na pewno cieplejsza niz w sezonie w Bałtyku:-)

Co do wynajmu autka to nie wypowidam sie bo sama bede korzytała z wycieczek fakultatywnych a wiec kierowca i pojazd zagwarantowany;-) Na pewno odwiedze Meteory i Olimp:-) planuje tez załapac sie na wieczor gecki a reszte czasu spedze na leniuchowaniu na plazy:-)

Pozdrawiam
IP: 85.89.191.69
Aga
Gość
Witam, ja z mężem również planuję pobyt w tym hotelu we połowie maja 2010. W necie same pozytywne opinie, aż dziwne, że nikt nie napisał żadnej negatywnej opinii. Mam nadzieję, że będzie super;))) Palnujemy wycieczkę na Meteory i rejs na skiatos oraz pełne lenistwo i podziwianie Olimpu. Pozdrawiam
IP: 83.168.69.45
gość
Gość
właśnie dzisiaj wykupiłem do tego hotelu wczasy w czerwcu,też mam taką nadzieje że jest tak jak piszą w opiniach,tylko jedna negatywna.wcześniej mam tygodniową wycieczkę objazdową może ktoś był to niech napisze jak było
IP: 81.190.41.124
gosc
Gość
planuje w lipcu pobyt w Poseidon Palace...jade z biurem Rainbow Tours! byl ktos z tym biurem?jakie wrazenia z hotelu?
IP: 93.159.161.106
Alle
Gość
No i jak wrażenia z zeszlego roku??
IP: 78.88.179.172

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » hotel posejdon palace leptokaria

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij