» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » wczasy w Grecji

wczasy w Grecji

Strona: 1

Autor Treść
ewal
Gość
Wybieram sie do Grecji Paralia hotel STELLA czy ktoś byl czy moze cos na temat tego hotelu napisac, czytałam te wypowiedzi przez godz. i jestem załamana co ludzie pisza, a moj mąż juz zaplacił, mam stracha teraz jechac, blagam napiszcie cos
IP: 93.176.197.30
Anetka
Gość
Witam, jadę do Paralii 6-18.08 ale do pensjonatu Toronto City. Pierwszy raz jak czytałam te posty to też sie załamałam, ale prawda jest taka że opinie są rozbieżne. Poza tym gdzie dwóch Polaków tam 3 opinie. Nie ma się co przejmować, bo gdyby to biuro było takie beznadziejne, to nikt by z niego nie jeździł, a jakoś brakuje miejsc...Ludzie wypisuja bzdury, ze biuro nie ma koncesji, że to z ich biura był wypadek w Serbii...tydzień temu dzwonilam do Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach, biuro posiada licencję, ma wpis ważny do listopada 2008r., a wypadek w Serbii był z biura podróży In Tour. Głowa do góry! Pozdrawiam
IP: 193.200.82.131
ewal
Gość
Bardzo dziekuje za odpowiedź, moze i racja z tymi odpowiedziami, jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim dogodził, życze udanyc h wakacji
IP: 93.176.197.30

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » wczasy w Grecji

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij