» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Biuro Gofun

Biuro Gofun

Strona: 1

Autor Treść
Ola
Gość
czy wyjezdzal ktos z biurem Gofun? Bardzo ciekawa oferte maja ale chetnie dowiedzialbym sie jakie opinie o tym biurze maja osoby ktore korzystaly z jego uslug
IP: 62.233.203.150
Ola
Gość
Naprawde nikt nie zna tego biura??
IP: 62.233.203.150
miranda
Gość
Hej!nie wiem czemu nie słyszeliście o tym biurze, bo ja już 2 razy z nimi byłam na wyjeździe i szczerze polecam!!!!. Niedość że super ludzie z nimi jeżdża tworzący świetną atmosferą wakacyjną to jeszcze można zwiedzić miejsca mało wypromowane i bawić się do białego rana lub jeszcze dłużej a wspomnienia i przyjaźnie zostają na długoooooo.:)Pozdrawiam
IP: 62.233.203.150
Użytkownik
Posty: 6
zgadzam się z Mirandą:)byłam na wczasach z go funem i osobiście jestem przezadowolona:)))))) :mrgreen: aż nie mogę się doczekać następnego wyjazdu:)hehhehehe Polecam każdym młodym lubiącym dobrą zabawę i letnie szaleństwo:)
IP: 62.233.203.150
ana
Gość
to to samo biuro co OIS, tylko dzialaka pod inna nazwa, moze pod OIS juz nie maja chetnych po takich opiniach
IP: 87.204.23.194
janek
Gość
widzę ze z tego biura kłamią bo zosia22 jest ewidentnie podstawiona co udowodniono w innych tematach
chyba jednak nie pojadę z tym biurem
nie nawadze oszustów i nie chce potem się sądzić z nimi
IP: 217.96.80.3
Administrator
Posty: 71
Skąd: Bielsko-Biała, Polska
Posty Miranda i zosia22 są pisane z jednego adresu IP.
IP: 83.19.81.170
banderoa
Gość
go fun & ois... mysle że jedno zmienia nazwę na drugie...jesteście słabi na maxa... robiąc 2 strony internetowe podajecie te same nr telefonow...ludzie krętactwem nie zdobędziecie klientów, weźcie sie do roboty, chyba że dobrze wam się żyje z oszukiwania i nie macie zamiaru tego zmieniać!!!żałosne...
IP: 83.25.13.194
Aga
Gość
to biuro funkcjonuje pod nazwa ois ale jesli nic o nim nie wiesz wystarczy ze przeczytacie opinie pare postow wczesniej banda oszustow
IP: 193.239.80.21
Do ADMINISTRATORA
Gość
PROSIMY zamieszczajcie IP , może choć trochę to będzie wyjasniało te pozytywne opinie, a pracownicy zaczną pisać jedynie z domu, bo z biura będzie można poznać ze to jest to samo IP
IP: 95.48.50.10
Użytkownik
Posty: 22
Gofun.pl i Czajka.pl spółki córki OSI ,

ten sam założyciel , ta sama oferta Sprawdź TO ONI nas tak urządzili !!!
Nie wpłacaj zaliczki zanim nie zweryfikujesz co mogą Ci zaoferować
.
http://forum.travelway.pl/topic-317-116.html

http://img401.imageshack.us/img401/1899/image364ft1.jpg

Spanie w szkole, Sylwester nawet przy paluszkach , jazda po 20 godzin na odcinku 400km autokarem bez WC, oczekiwanie po 2 godziny na mrozie na autokar to standard, czy zmiana godzin odjazdu na 2 godziny przed odjazdem

to tylko niektóre z niezapomnianych wrażeń jakie spotkały uczestników tego biura --------------> Sylwester 20008
http://forum.travelway.pl/topic-317-116.html
IP: 77.253.193.221
Administrator
Posty: 63
Skąd: Bielsko-Biała, Polska
Do ADMINISTRATORA napisał
PROSIMY zamieszczajcie IP , może choć trochę to będzie wyjasniało te pozytywne opinie, a pracownicy zaczną pisać jedynie z domu, bo z biura będzie można poznać ze to jest to samo IP


Mamy zaplanowane pewne zmiany w forum, m.in. również widoczne adresy IP, aczkolwiek nie jest to sprawa 2 kliknięć, ponieważ skrypt forum wymaga przeróbki.
Prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu takie zmiany zostaną wprowadzone.
IP: 83.5.40.238
moniq
Gość
Witajcie,

Niestety, obawiam się, że padłam ofiarą nieuczciwości tej firmy - już miesiąc czekam na zwrot pieniędzy (z powodu zmiany warunków imprezy, a konkretnie miejsca wyjazdu - dopłaciliśmy ekstra 150zł/os za wyjazd z Warszawy, a dosłownie 2 godziny po sfinalizowaniu umowy poinformowano nas, że jednak wyjazdu z Warszawy nie będzie i żebyśmy dojechali sobie do Poznania np.(!!)(informacja po wpłacie całej należności - 2 dni przed wyjazdem)
Zrezygnowaliśmy z imprezy i do dziś czekamy na przelew ( w biurze bezczelnie KŁAMIĄ, mówiąc za każdym razem, że "już wczoraj wyszły pieniądze"... w umowie jest mowa o terminie do 7 dni od odstąpienia od umowy... ŻENADA!!
IP: 195.149.64.4
Czeslaw
Gość
A ja jestem b. zadowolony z wyjazdu z tym biurem. Wykupilem u nich wyjazd na narty do La Plagne. Zaplacilem 1100 zł razem ze skipasem, obawialem sie ze bedzie kwas a tym czasem wszystko bylo naprawde super (moze dltego, ze w efekcie jechalismy z biurem OSKAR a GOFUN okazal sie tylko posrednikiem). Autokar kupiony pół roku temu, super wygodny. Cała podróż mimo że daleka bardzo przyjemna, wygodnie kulturalnie, wszystko na czas. Na miejscu tez ok. Pilot wysyłał smsy z informacjami. Ogólnie jestem bardzo zaskoczony i zadowolny. Ciekawi mnie tylko czy wszystkie wyjazdy z Gofunem tak wygladaja czy tylko miałem farta że dołaczyli mnie do Oskara.
IP: 83.151.32.110

Strona: 1

Forum turystyczne » Biuro Gofun

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij