Chcę wszystkich przestrzec przed knajpką "Krepomania", która znajduje się w Olimpic Beach przy plaży i serwuje naleśniki i inne dania. Knajpa ta posiada też swoje leżaki na plaży, które też należy omijać z daleka!!! Moje zastrzeżenia dotyczą:
na plaży- zamawiając kawę za 3 euro masz wprawdzie prawo leżeć na leżaku ale spokój twój jest zakłócany ciągle przez zniecierpliwionego kelnera, który ciągle coś sprząta, ściera i przegląda twój kubeczek czy aby jeszcze coś w nim jest, jest to bardzo wkurzające! a poza tym zamawiając kawę frappe otrzymujesz do niej małą butelkę wody mineralnej ale nie jedną na "łebka" tylko jedną na stolik, drugą musisz sobie dokupić za 0,5 euro, podczas gdy na innych leżakach obowiązuje zasada jeden leżak-jedna osoba-jedna kawa-jedna woda!!!
ale to jest wszystko pryszcz! prawdziwa jazda jest w samej knajpie!!!
zamówiliśmy tam naleśniki ze świeżymi owocami,które okazały się dżemem i spaghetti carbonara. Naleśnik taki sobie ale spaghetti podano nam w ...popielnicy!!!
Te same naczynia służą tam za popielniczki na plaży i kokilki do zapiekania makaronu!!!! SZOK!!!
Do tej pory nie wiem czy w tej knajpie je sie z popielnic czy kiepuje do talerzy!!!!
Musze pochwali natomiast leżaki El Grecko, białe z zielonymi materacami, bardzo wygodne!!! A do tego kupując kawę też za 3 euro, wody z lodem masz do bolu!!! otrzymujesz duży dzbanek wody z lodem, który następnie uzupełniasz do woli!! miłym akcentem było tez poczęstowanie plażowiczów gratisowymi lodami!!
El Greco duży PLUS!!!
Krepomania duży MINUS!!!
IP: 83.26.161.242