» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

ok services spoko grecja

Grecja wakacje Grecja opinie o hotelach

Strona: « < ... 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... > »

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 10
Cześć Bożena,

Ze względu na odległość można samemu pojechać do Sidari, to ok 15km - ->Roda i ok 17km--> Acharavi.
Można pojechać autobusem (rozkład jazdy KTEL wkleiłam wcześniej) ale bez stresu, rozkład znajduje się na przystanku tak w Rodzie jak i w Acharavi.
Wszystkich turystów zachęcam zawsze do zorganizowania popołudniowej wyprawy do PERULADES (bajkowy zachód słońca) i na przylądek DRASTIS. Niezapomniana wyprawa ale aby dostać się w to odosobnione miejsce (ok 2-3 km od Sidari) trzeba wynająć auto, bądź skuter.
IP: 85.75.128.97
bozenaa62
Gość
Cześć Kerkyro :) Dzięki za szybką odpowiedź :) Tak myślałam, jak napisałaś. Jeśli chodzi o nasze zmotoryzowanie - to lipa :) Auto musiałabym chyba pchać :) Liczę na to, że może z kimś chętnym uda nam się wynająć samochód do spółki. Tak udało nam się na Thassos i dzięki temu sporo zobaczyliśmy, a jak nie, to pozostaje autobus. Rozkład jazdy już sobie wydrukowałam :)
IP: 77.253.251.149
bozenaa62
Gość
A' propos PERULADES :) O takim miejcu jeszcze nie czytałam, zaraz znajdę zdjęcia w necie i może coś na You Tube :) Jestem zapaloną fanką fotografowania pięknych miejsc, więc jak tylko się da, to napewno je odwiedzimy :) Proszę o wiecej takich podpowiedzi :)
IP: 77.253.251.149
Użytkownik
Posty: 10
Nie martw się, wymyślimy coś na miejscu. Zawsze udaje się zrealizować plany i spełnić wcześniejsze marzenia dotyczące zwiedzania tej wyspy.

Pozdrawiam,
Ania
IP: 85.75.128.97
bozenaa62
Gość
Do KERKYRY
oj... w kwestii marzeń to ja nawet kleję ''mapę marzeń'', który to sposób na ich realizację polecam wszystkim :) W tym roku muszę wykleić dużo zdjęć z pięknej Korfu :)
IP: 77.253.177.247
Tomek
Gość
Byłem w zeszłym roku na Thassos i jest to raj na ziemi.Pojechaliśmy z Olimpem do hotelu Herih, który bardzo bardzo miło nas zaskoczył.Codziennie sprzątany, plaży,,,a jedzenie boskie.Wszystkim polecam.W tym roku jedziemy do Palarii ale na Thassos do Herihu na pewno niebawem wrócimy
IP: 78.8.194.122
bozenaa62
Gość
Witaj Tomku, ja w ubiegłym roku też byłam w Skala Potamii, w Herihu. To były super wczasy, zarówno pod kątem hoteliku jak i samej wyspy. Polecam wszystkim szukającym ciszy i spokoju na urlopie. A tamtejsze morze i plaża !!! Cudo! Napewno tam wrócimy, jak tylko zrealizuję marzenia o paru innych miejscach. Dużo udało nam sie zwiedzić na Thassos, ale nie weszłam na Ipsarion ( miałam to w planach, ale brakło czasu :) i towarzysza wyprawy :), a sama nie miałam odwagi ). Będzie kolejny powód, żeby odwiedzić to miejsce :D
IP: 213.238.83.97
bozenaa62
Gość
Jeszcze Ci tylko powiem, że jak się jedzie pierwszy raz do Grecji na Riwierę to się wszystko podoba, ale jak zobaczysz inne miejsca w Grecji, to już mniej. Ale mimo to życzę udanych wczasów :)
IP: 213.238.83.97
aniula
Gość
Witam jadę na kortu do hotelu blue lagoon czy ktoś może był tam w zeszłym roku i może przesłać świeże zdjęcia obiektu. Mam pytanie do Pani Ani czy można wynająć samo samochód 9 osobowy.
IP: 94.254.146.187
Administrator
Posty: 63
Skąd: Bielsko-Biała, Polska
aniula napisał
Witam jadę na kortu do hotelu blue lagoon czy ktoś może był tam w zeszłym roku i może przesłać świeże zdjęcia obiektu. Mam pytanie do Pani Ani czy można wynająć samo samochód 9 osobowy.


Jest cały topic na temat Blue Lagoon, zapraszam:
http://forum.travelway.pl/topic-4210.html
IP: 83.22.244.107
Angi
Gość
Witam! Ja byłam Grecji, ale w Paralii, co do czystości to nie ma chlewu, w centrum czysto, ale plaża trochę zaśmiecona, wszędzie pełno petów, no ale to już "zasługa" turystów, pewnie dlatego tak jest, że na Riwiere jeżżą głównie Polacy oraz tzw. "blok wschodni". Ale szczerze powiem, że nie ma najgorzej, da się poopalać i odpocząć, bo pogoda jest REWELACYJNA. Ja byłam 29,08,2012 i mieliśmy ok 33-35stopni w cieniu:D wróciłam opalona i zadwolona. A co do samej Paralii to jest ładna, ale bez rewelacji, po tygodniu juz się znudziła, jest to fajna miejscowość na wypad z dziećmi (bo morze jest super, płytkie i gorące), ale jesli chodzi o kluby to bez rewelacji, są restauracje i knajpki, chyba ze dwie dyskoteki, ale jest też mało młodych ludzi, średnia wieku to ok 45+, może dlatego , że byliśmy z mężem na początku września, ale naczytałam się, że Paralia tętni życiem i takie tam, niby tak, ale to zależy od wieku:) Wceśniej jeżdziłam do Hiszpanii-raz z mężem i przed ślubem ze znajomymi:D moim zdaniem Hiszpania jest dużo piękniejsza i ciekawsza, jest co robić, no i jest duuużo młodych ludzi, dyskotek i innych atrakcji, ludzie są wspaniali, jeśli jesteś młodą osobą, która chce się wyszaleć to polecam Hiszpanie!!! Byłam tam z mężem i juz nie chodziłam po klubach, ale i tak byliśmy pod wrażniem, mąż też się zakochał w Hiszpanii i napewno tam jeszcze pojedziemy, jest duzo młodych ludzi i można kogoś fajnego poznać, nam do dziś została jedna znajomość, mieszkamy ok 30 km od siebie, a poznaliśmy się w Hiszpanii, do dziś sie widujemy:) nie zrozumcie mnie źle, Grecja też jest fajna, ciepła itp, Meteory są wspaniałe, można pozwiedzać, ale jakbym miała znowu tam jechac to tylko z dzieckiem i najlepiej jeszcze ze znajomymi dla towarzystwa:P ale powtarzam raz jeszcze, ja byłam tam na początku wrzesnia, może w sezonie jest inaczej!!!
Byliśmy z Teczą i jesteśmy bardzo zadwoleni, hotel Poseidon super, biura OK nie znam osobiście, ale znajomi korzystali z ich usług, też byli w Paralii, ale hotelu niw pamiętem, byli bardzo zadwoleni, wychwalali OK pod niebiosy:P
pozdrawiam
IP: 85.14.79.81
awm
Gość
"Prokuratura Okręgowa w Bielsku-Białej wszczęła postępowanie wyjaśniające w sprawie firmy OK Services Travel. Wobec touroperatora pojawiły się podejrzenia o prowadzenie działań niezgodnych z prawem. Organizatorowi zarzuca się m.in. mataczenie, działanie na szkodę klientów oraz nielegalne powiązania z biurem Aquamaris. Pierwsze wątpliwości wokół firmy OK Services Travel pojawiły się około pół roku temu przy okazji ogłoszenia niewypłacalności przez biuro Aquamaris. Głównym udziałowcem obu spółek jest Katarzyna Ketikoglou, która w Aqumarisie pełniła funkcję prezesa zarządu. Już wtedy w branży pojawiały się podejrzenia o kapitałowe powiązania obu firm. Teraz sprawa zostanie formalnie zweryfikowana przez prokuraturę w Bielsku-Białej oraz UOKiK.(...) Lista zarzutów (...)Część zarzutów dotyczy właśnie domniemanych powiązań z upadłą firmą. Katarzyna Ketikoglou była także udziałowcem w spółkach Aquamaris i OK Services, które zakończyły działalność bądź w formie upadłości, bądź układu ratalnej spłaty z wierzycielami.(...) Wspomniane biura, łącznie z OK Services Travel, były na terenie Grecji obsługiwane przez firmę należącą do męża Katarzyny Ketikoglou – Filiposa Ketikoglou, będącego jednocześnie członkiem rady nadzorczej Aquamarisu. Grecka firma jako jedyna spośród wszystkich wierzycieli miała zostać spłacona w całości, zaledwie na dwa dni przed ogłoszeniem niewypłacalności przez Aquamaris. Ponadto czytamy że, „wszelkie umowy z w/w firmą [Filiposa Ketikoglou] podpisywane były w miesiącu lipcu 2012 zgodnie z akcją czyszczenia i prostowania dokumentacji i antydatowane wstecznie na 1 kwietnia 2012”. Spółka OK Services Travel miała również finansować działalność upadłego Aquamarisu, poprzez regulowanie za nią płatności za hotele. „Nieoficjalnie chodzi o kwotę 107 tys. euro” – głosi dokument. Wobec spółki padł także zarzut „mataczenia” poprzez pomoc w wywożeniu i ukrywaniu przed policją dokumentów Aquamarisu." Ku rozwadze przyszłym klientom OK Services Travel -oszukany klient Aquamaris
IP: 91.195.159.178
szaszka1
Gość
Jeśli to prawda to wreszcie ktoś się wziął za ten Cyrk Travel ...
IP: 31.134.58.100
Andy
Gość
Z tego co można sprawdzić - OK SERVICES TRAVEL nie jest notowany w KRD, z tego co można poczytać na forach - wywiązuje się również ze swoich zobowiązań wobec klientów. Jeśli więc powyższe jest prawdą (a nie domniemaniem) - OK SERVICES TRAVEL musi być w bardzo dobrej kondycji finansowej skoro był w stanie ze swoich zysków przekazać ponad 100 000 euro innej firmie...
IP: 95.48.7.114
awm
Gość
To już nie chodzi o kondycję finansową , tylko o uczciwość . Te "zyski " to min. pieniądze oszukanych klientów aquamarisu. Ciekawe kim jestęś Andy ,że tak dobrze się orintujesz w sytuacji ok services travel .Ja jestem poszkodowana przez aquamaris , a Ty kim - rezydentem czy innym pracownikiem biura ? Słyszałam , że redagowanie takich wpisów leży w waszym zakresie obowiązków.
IP: 77.254.17.124
awm
Gość
*miało być oczywiście"jesteś" i "orientujesz"
IP: 77.254.17.124
Andy
Gość
awm - głupie komentarze zostaw dla siebie, równie dobrze mogę napisać, że jesteś pracownikiem konkurencji mającym za zadanie zniechęcać klientów do usług OK Services (a konkurencja w Bielsku spora)...
Informacje które podałem są ogólnodostępne - wystarczy przeglądarka google.
Kim jestem ? - zadowolonym klientem OK Services (wyobraź sobie , że jest takich całkiem sporo). Współczuję Ci zepsutych wakacji i straty pieniędzy ale to nie usprawiedliwia Twojej wypowiedzi - piszesz, że zyski to pieniądze oszukanych klientów Aquamaris - przeczytałaś uważnie treść wklejonej przez siebie informacji ??? - wg niej to OK Services przelał pieniądze na konta Aquamaris a nie odwrotnie więc Twoja wypowiedź jest bez sensu ! Ponadto "zapomniałaś" wkleić informację (którą również można znaleźć poprzez google nie będąc pracownikiem biura), że dochodzenie zostało wszczęte na podstawie ANONIMU a to już stawia całą sprawę pod dużym znakiem zapytania...
IP: 95.48.7.114
Andy
Gość
PS. miałem okazję być na wczasach z różnymi biurami podróży - gdy coś mnie zdenerwowało - pisałem o tym, ale gdy coś jest w porządku - również o tym napiszę, w przeciwieństwie do większości Polaków nie mam zamiaru obrzucać błotem wszystkiego i wszystkich "bo tak trzeba"
IP: 95.48.7.114
awm
Gość
Nie obrzucam błotem wszystkiego i wszystkich .Bulwersuje mnie to ,że ludzie ,którzy oszukali mnie i wiele innych osób ( piszę świadomie "oszukali", bo mam podstawy twierdzić, że tak było - złożyłam na policji w tej sprawie zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa ), mogą w majestacie prawa dalej prowadzić swoje interesy i nie ponoszą żadnej odpowiedzialności . Nie jest tajemnicą kto stoi za ok services travel , za upadłym aquamarisem ,ok services i tramp travel.
IP: 77.254.17.124
szaszka1
Gość
Dokładnie i ja sie pod tym podpisuje bo byliśmy w 2006r. w Paralii z biura .... właśnie Tramp Travel i były takie same jaja jak dziś czyli po 7 latac przyjeżdżasz a tu co ??? jakiś inny ten hotel jak w ofercie i gdzie te 3* jak na ścianie wisi certyfikat jak byk a na nim 2* to ja się pytam po co ludzi bałamucą i podnoszą fikcyjny standart danego hotelu czy apartamentu jak np. w łazience głupich płytek brakuje na ścinach co pewnie sam właściciel mógłby wkleić i zafugować . Ale Tramp Tr. kończyło swój żywot więc trzeba zmienić tylko nazwe (bo to jest Polska -kraj dla polaków) i ludzie się kapną ale za jakiś czas że to właśnie to samo bagno ale coś tam naszabrują kosztem zwykłych przeciętnych ludzi i tak się to kręci ... ; ja rozumię że za 900 zł.do Grecji pojechać to nie jest jakiś kosmos bo co można mieć za taką kase ale po co ludzi oszukują przecież jakby podnioeśli ceny o 300-400zł do tych faktycznych 3*to tak ludziska pojadą i każdy bedzie zadowolony klient i biuro a jak ludziska będą zadowoleni to będzie ich jeszcze więcej a aprzecież chyba o to w tym chodzi ... Pozdro
IP: 31.134.58.100
Andy
Gość
awm, szaszka - doskonale Was rozumiem, że po takich "przeżyciach" macie takie opinie, a nie inne - kilka lat temu byłem świadkiem jak część turystów (jadących w tym samym autokarze, ale do innego hotelu) zostało zakwaterowanych zamiast w hotelu tuż przy plaży w innym - na obrzeżach miejscowości - stwierdziliśmy z żoną , że bylibyśmy wściekli gdyby sytuacja dotyczyła nas (było to zupełnie inne biuro podróży).

Co do OK SERVICES TRAVEL - byliśmy z tego biura na wakacjach latem 2012 roku i jesteśmy zgodni z żoną iż były to jak do tej pory najlepsze wakacje na których byliśmy (a trochę już jeździmy, korzystając z oferty różnych biur podróży) - z jednej strony dzięki temu, że wyspa Thassos jest po prostu piękna, z drugiej - organizacja (podróż, pobyt) była naprawdę dobra i zgodna w 100% z ofertą. Nawet rezydentka była kompetentna gdy się ją o coś pytało co wcale nie jest zawsze spotykane (wręcz przeciwnie - rzadkość).

Niestety - jakiekolwiek biuro by się wybrało istnieje element ryzyka, że coś będzie nie tak czyli np. zmienią hotel itp. przeglądając fora nie znalazłem biura, któremu nie przydarzyły się tego typu wpadki...
IP: 95.48.7.114
aquamasakra
Gość
ok services travel nie przydarzają się "wpadki" - to jedna wielka wtopa
IP: 164.126.151.27
aquamasakra
Gość
Wystarczy poczytać KRS-y z bp już nieistniejących tramprawel, ok services, aquamaris ,galene, i jeszcze istniejącym bp ok services travel nie trzeba więcej reklamy.
IP: 46.113.73.212
Andy
Gość
Ciekawostką forum (każdego) jest to, że pisze na nich mnóstwo ludzi, którzy znają "jedyną prawdę objawioną" - opinia innych (o ile nie jest zgodna z ich opinią) jest śmieciem bez znaczenia... Typowym przykładem jest wpis osoby aquamasakra.
Jak pisałem już wcześniej - rozumiem negatywne podejście ludzi , którzy mają złe doświadzczenia (np. wpis szaszki), ale pisanie "zawsze, za każdym razem, jedna wielka wtopa" itp. tak jak robi to aquamasakra jest przykładem tylko i wyłacznie oczerniania nie mającym nic wspólnego z rzeczywistością.
Napiszę jeszcze raz (choć osób typu aquamasakra i tak to nie interesuje) - spędzilem z OK SERVICES TRAVEL wakacje w 2012 r. i jest BARDZO zadowolony - realizacja wypoczynku w 100% zgodna z ofertą. W 2012 roku wypoczynek w OK SERVICES wybrały również 2 znajome rodziny (inne miejsca, inne terminy) i również są bardzo zadowoleni z ubiegłorocznego wypoczynku.
Podkreślam, że absolutnie nie neguję wpisów szaszki i innych - trafili źle i rozumiem ich zdenerwawanie, ale zwracam uwagę jeszcze raz - pisanie słów "zawsze, za każdym razem, jedna wielka wtopa" nie ma NIC wspólnego z rzeczywistością.
W sumie bez sensu udzielam się na forum ale nie ukrywam , że po prostu denerwują mnie ludzie których jedynym sensem życia jest krytykowanie.
IP: 95.48.7.114
Andy
Gość
2013-03-18

Biuro podróży OK Services uzyskało sprostowanie ze strony redakcji Wiadomości Turystyczne. Kilka dni temu na łamach pisma ukazał się artykuł "Prokurator sprawdza OK Services Travel" i ten tekst według touroperatora godził w jego dobre imię.
Biuro podróży OK Services Travel poinformowało, że padło ofiarą niesprawiedliwych i nieprawdziwych insynuacji. Redakcja Wiadomości turystycznych w ramach przeprosin zobowiązała się do opublikowania sprostowania w kolejnym numerze dwutygodnika.
IP: 95.48.7.114

Strona: « < ... 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij