» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

ok services spoko grecja

Grecja wakacje Grecja opinie o hotelach

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Treść
ever
Gość
Witam wlasnie wrocilam z wakacji z ok services. wszystko w jak najlepszym porzadku, Hotel rainbow jak na zdjeciach, jedzenie wporzadku i ogolenie wszystko ok.na miejscu zawsze dostepny i sluzojacy pomoca rezydent Kamil, :mrgreen: :) z reszta rezydentow nie mialam nic wspolnego wiec nie wypowiadam sie,ale podczas spotkania inforamcyjnego Waldek iAnia wydawali sie spoko.w ostatni dzien plazowanie w jednym z klubow w olimpic beach w miare bagaze bezpieczne odjazd autokarow punktualnie...troszke malo miejsca w autokarze ale zato mili kierowcy Janek i Mariusz. za rok napewno pojade z biura ok services.nie nalezy wiezyc opiniom, wiekszosc z nich to klamstwa i kompletnie niezgodne z prawda. pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia :):):):)
IP: 85.73.144.6
adasko
Gość
Śmieszne tak pisać o rezydencie Kamilu, bo pamiętam jak uciekł nam pilot, to on już nie chciał służyć nam pomocą. Nic go to nie interesowało, on był od przydzielania pokoi i jak to się okazało były z tym też spore problemy.
IP: 83.20.203.59
Grecja Thassos Andioniadis
Gość
Musze przyznac że nigdy sie nie spotkałem z takim podejściem "rezydentów" na wczasach totalna olewka głównym ich zadaniem jest zarobić na wycieczkach a pużniej samopas.Było jedno zebranie odnośnie wycieczek.Brak kultury "rezydenta"Łukasza.Uszkodzona klima w jednym z "apartamentów"Nie polecam tej firmy.
IP: 83.26.141.225
bywalec
Gość
niezaprzeczalnie gość EVER który napisał pierwszy post jest pracownikiem lub właścicielem biura! Jeśli ktoś nie werzy w negatywne posty - to najlepiej niech pojedzie z nimi i sprawdzi! (najlepiej potraktować to jako test na przeżycie ;)
IP: 77.114.211.15
defi
Gość
Czy był ktoś w tym roku na wyspie Thassos w Skala Potamias? Interesują mnie wycieczki fakultatywne, czy były organizowane do miejsc, które tak pięknie reklamuje na swojej stronie biuro OK.Services? Czy rezydent spełniał swoje zadanie w stosunku do wczasowiczów, czy był przystępny.
IP: 89.79.94.202
zlosliwy
Gość
A skąd tak dobrze znasz imiona tych wszystkich pracowników ?? - pracujesz może w ok services i na rozkaz szefowej piszesz komentarze ?? - bo tak jak o Ani i Waldku to można by powiedzieć coś miłego to o Kamilu zapewne nie - ale faktem jest że kierowcy ok servisowej Bovy są mili ale nie jest to zbyt wygodny autobus.
Zostaw tu miejsce na opinie klientów i nie trac czasu na pisanie opini. Te negatywne co można znaleść w sieci niestety są prawdziwe, więc nie pisz jak ci kazała szefowa że to kłamstwa - nawet jakbyś była zadowolonym klientem to nie wiesz co przytrafiła się innym bo wyjazdy z ok services to loteria - można trafic dobrze a można tragicznie.
IP: 79.188.107.66
rossi
Gość
No proszę, widzę że złośliwy jest aktywny we wszystkich wątkach. Czy możesz opisać jaka to tragedia spotkała Cię na wyjeździe z Ok Services? Bo piszesz że można trafić dobrze, a można tragicznie.
Nie ma co się za nadto podniecać, bo dzięki tym wypowiedziom Ok Services klientów ani nie przybędzie, ani nie ubędzie. Warunkiem podpisania umowy przez klienta nie jest przeczytanie opinii na tym, czy innym forum :) Kto chce jechać tanio to pojedzie, choćby tu było napisane, że na miejscu śpi się w szałasie, a posiłek to suchy chleb i szklanka wody.
Na tym polega demokracja, wolny wybór. Wnioskuję że Ty się sparzyłeś na tym biurze i już z nimi nie pojedziesz, innym pobyt się udał i nie mają powodu do tego, żeby o tym nie napisać. Pozdro dla zadowolonych i niezadowolonych.
IP: 83.5.64.147
julia
Gość
Byłam w tym roku na Thassos, niestety tak szeroko reklamowane w katalogu biura wycieczki fakultatywne nie są realizowane, a jeżeli już to nie w pełni są zgodne z opisem zawartym w katalogu. Co sie tyczy rezydenta p. Łukasza to nie ma czasu dla wczasowiczów. Poza tym miejsce super, lokalizacja też, tylko biuro nie interesuje sie wczasowiczami zasada " róbta co chceta".
IP: 82.139.24.238
bob
Gość
spoko grecja .bylem z ok services w grecji 18.08 i sam byłem zaskoczony ze nie mogłem się czepiać . Wszystko zgodnie z umową.Autokar od Śladowskiego r.2007 i super kierowcy a takze p.Ania jako pilot wycieczek fakultatywnych.Ceny na kazdą kieszeń.Nam się udało spędzić fajnie czas.Pozdrawiam uczestników imprezy w dniach 6.08-18.08 z Olimpic beach.
IP: 79.175.216.137
zawiedziona
Gość
w Grecji byliśmy od 10.08.08 z Ok Services... Przywieźli nas teoretycznie do apartamentu Janis, który w rzeczywistości jednak nazywał się Asteris, miejsce w którym nas zakwaterowali okazało się straszna ruderą, a pokoje norami. Łazienka była koszmarna chyba nigdy nie były tam używane żadne środki czystości bo z ubikacji śmierdziało niesamowicie a podłogi były brudne, strach było się tam dotknąć czegokolwiek. W obawie przed załapaniem jakiejś choroby przez cały czas po pokoju i łazience chodziło się w buta. Od czasu do czasu mieliśmy gości w postaci karaluchów, które chodziły sobie po podłodze. Co do rezydenta Waldka to teoretycznie miał być na miejscu ale praktycznie to ciągle jakoś nie mogliśmy go złapać i musieliśmy dzwonić na jego komórkę jeżeli miało się szczęcie to odebrał, ale i tak w niewielu kwestiach był w stanie nam pomóc . Na wyspie Skiathos omijajcie lokal z jedzeniem, który poleci pani przewodnik Ania. Za suchy chlebek którego nikt nie zamawiał jak również i nie jadł grecy w tamtym lokalu doliczyli do naszego rachunku 4 euro. A jedzenie tam nie było zbyt rewelacyjne i do tego nie za ciepłe... W autokarze brak było pilota byli tylko kierowcy. Uważajcie również na wieczorze greckim nie pijcie za dużo tego ich wina bo następny dzień może być ciężki, większość osób bawiących się tam na drugi dzień czuło się fatalnie. Podsumowując nie polecam wyjazdu z OK Services ze względu na fatalna organizację, warunki w jakich umieszczają turystów.
IP: 83.142.122.156
do zawiedziona
Gość
jakoś miałem przyjemność być na wieczorku greckim z waszym turnusem i pamiętam iż zabawa była bardzo fajna a w szczególności zajebisty był powrót kiedy kierowca włączył polską muzykę i wszyscy sobie śpiewali. było tak fajnie iz wybrałem sie drugi raz w bodajze przeddzień wyjazdu do polski i było jeszcze lepiej ponieważ cała tawerna była pełna i co za tym idzie zabawa super. wyjątek stanowiła p. Joanna z hotelu Janis która upita jak świnia, zaczęła wymiotować w autokarze (nie mówiąc o sobie) w takim stopniu iż kierowca zatrzymał autokar. Nie muszę tutaj wspominać iż na wszelkie uwagi reagowała w sposób chamski. kiedy spojrzałem na nią to wyglądała jak ostatnia pijana i zerżnięta przez cały autokar zarzygana dziw....... Naprawdę moje gratulacje proszę Szanownego Państwa. Pamiętajcie że nie zawsze słowo darmowe wino, oznacza wypić ile się da.
Naprawdę gratulacje P. Joanno
Pozdrawiam
I o to cały komentarz na temat wina
IP: 85.74.6.162
gość
Gość
Cześć. My bylismy od 10.08.08 w Paralii w pensjonacie ZOI. Wszystko w jak najlepszym porzadku. Jezeli chodzi o wycieczki to spoko ( pani Ania bardzo sympatyczna, pomocna i z duża wiedzą o zwiedznych miejscach ) Obiadokalacje zarezerwowane wczesniej też były w porzadku. Osobiście polecam jednak Olipic Beach ze względu na mniejsze zagęszczenie ludzi, czyściejszą wodę.Ogólnie pobyt z OK services za tą cene uznajemy za udany
IP: 83.15.166.210
zniesmaczona
Gość
Całkowicie zgadzam się z negatywnymi opiniami turystów korzystających z usług biura ok services.
Apartament JANIS to jeden brud, smród i robactwo. Grzyb, mrówki, karaluchy. Lodówka albo zamrożona totalnie, albo zepsuta, nie mówiąc już o odrażającej okleinie z resztek jedzenia. Metraż pokoju nadaje się dla, no właśnie nawet trudno określić dla kogo, żeby otworzyć drzwi na taras trzeba przesunąć łóżko, żeby zamknąć, ta sama sytuacja. W łazience jedną nogą stoi się w pseudo brodziku. Odzież przechowywać można tylko w bagażach, bo w brudnej, oblepionej nie wiadomo czym szafie można wiele ryzykować. Okno łazienkowe (parter) bez zamka i klamki, mimo iż wychodzące bezpośrednio na ogólnodostepną część chodnika. Według rezydenta, Pana Krzysztofa to standard grecki, ale wcześniej ostrzegano nas przed wprowadzaniem obcych do pokoju (gdzie tu jest sens?). Budynek nie zamykany, brak kraniku z wodą do obmycia stóp po plaży. Wieczór grecki bez greckich potraw, a zachowanie rezydenta w stosunku do powracających z wieczoru - oburzające. Wesołym, młodym osobom (nie pijanym!) proponował woreczki .
Pożegnanie Pani Ani oraz rezydenta Pana Waldka polegało na przybyciu do klubu plażowego na obiad ( myślę, że wcześniej już za niego zapłacili Ci, którzy wykupili ostatni posiłek tzw. firmowy we wspomnianym klubie).
Po prostu żenada. Absolutnie nie polecam biura ok services. Oferta jest nieprawdziwa. Nie zapewnia takich samych warunków uczestnikom, którzy wykupili wczasy wg tej samej oferty i kategorii/standardu.
Hotel JANIS przedstawiany na zdjęciu w ofercie biura (i innych agentów), nie jest hotelem, w którym mieszkają uczestnicy.
Fatalne nieporozumienie.
Jeżeli chcecie Państwo - potencjalni klienci mieć udany urlop (nie tracić dwóch pierwszych dni na dochodzenie się swoich praw i generalne porządki), to po prostu nie ulegajcie ofercie tego biura.
IP: 89.25.159.246
Wiki
Gość
Odradzam wyjazdy z ok services.Pojechałam do Grecji z ta firma ze względu na ciekawy program ale totalnie się zawiodłam.Zimna woda w hotelu, grupa rozrzucona w 4 hotelach(objazdówka) jedzenie w Stelli (Katerina) wstrętne obsługa niemiła, rezydenci w Toronto nieuchwytni i niegrzeczni bardzo!2 osoby podróżowały w busie na pufach (4 godziny)Wyjątek stanowiła polotka p.Grazynka (pozdrawiam:-))) oraz kierowcy Tomek i Maciek ( pozdrawiam:-)))
IP: 77.253.112.171
gościu
Gość
czytam te komentarze i jednego nie rozumiem. miałem przyjemność być w paralii na początku września i miałem również przyjemność być na wieczorku greckim (może nawet z wami) a tym bardziej poznać P.Rezydenta Krzysztofa. moim zdaniem wszystko było ok. najbardziej nie rozumiem jednej rzeczy. to że rezydent dał woreczek (sami wiemy na co) to jest taka oburzająca rzecz? tym bardziej że nie wierze iż ta osoba nie była pijana, ponieważ wiem jak Pan Rezydent zachowywał się po wieczorku greckim (jak najbardziej w porządku), mimo tego iż w autokarze działy sie dantejskie sceny po pijaku. Co do hotelu Janis to nie wiem bo ja byłem w Stelli i było fajnie. Pozdrawiam
IP: 193.200.118.137
zniesmaczona
Gość
"Gościu" - witamy Panie Krzysztofie lub inny pracowniku biura ok.services. Resztę pozostawiam bez komentarza.
IP: 89.25.159.246
gość
Gość
jadę na sylwestra z ok services do Parali hotel Principal chciałabym się dowiedzieć od kogoś kto tam by jak jest?ł
IP: 213.17.153.10
turystka
Gość
Wyjechałam na wczasy pobytowe do Paralii z OK Services we wrzesniu 2008r. Zamiast apartamentów, otrzymałam hotel z aneksem kuchennym na 10 pokoi: 1 garnek, 1 patelnia, 2 palniki - warunki ekstremalne!!!! Pani kontrahentka przywitala nas zdaniem: jak sie nie podoba to wracajacie do Polski autokarem, którym przyjechaliście. Biuro zbyło moje zażalenia. Nic sie nie zmieniło, apartamenty pozostały tylko w umowie, a w rzeczywistości niewykończony hotel!!! Odradzam jakiekolwiek wyjazdy z tym biurem. Chamstwo i brak profesjonalizmu - oto krótka charakterystyka OK services.
IP: 83.10.70.247
meg
Gość
witam ze znajomymi wybieram sie do paralii do hotelu principal z biura ok service czy ktos ma jakies opinie na ten temat ??
IP: 83.242.76.30
meggy
Gość
jadę na wczasy 06-2009 hotel PRINCIPAL ktoś wie coś na ten temat jak tam ?????
IP: 83.5.123.71
takk..
Gość
szkoda slow na tych rezydentow i orgaznizacje..
Pani Ania byla naprawde w porzadku, pewnie dlatego ze zajmowala sie pilototwaniem wycieczek a z reszta nie miala do czynienia, duza wiedza, czasem az za duza i przytlaczajaca, ale kierowala nami na wycieczkach tak, ze wszystko bylo wiadomo, wycieczki to chyba najprzyjemniejsze co nas spotkalo w Grecji. Nie dosc ze pogoda nie dopisala, to jeszcze warunki fatalne..
IP: 77.253.66.102
Elena
Gość
POLECAM OK SERVICES !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Właśnie wróciliśmy z Sylwestra w Grecji z biurem OK Services. 28.12.2008 - 4.01.2009. Byliśmy zakwaterowani w Paralii w apartamentach Porto Daliani. Za osobę płaciliśmy 899zł.
Kiedy znalazłam tę ofertę wydała mi się świetna ale podejrzanie tania więc poczytałam na necie opinie na temat OK Services. Po kilku godzinach czytania negatywnych wpisów zwątpiłam i zrezygnowałam. I to byłby mój największy błąd!!!!!!!!!! Na drugi dzień, na zimno przeanalizowałam wpisy i powtarzały się one na kilku forach a poza tym większość była nonsensem. Klient niestety reaguje na takie "fałszywe" wpisy i rezygnuje niepotrzebnie. Rada dla wszystkich którzy czytają takie bzdurne wpisy typu : "tynk leci ze ścian"," kierowcy i piloci pijani", "autobusy szrot" itd, czytajcie tylko opisy ludzi którzy podają konkrety lub podają e-mail do siebie. Oni są wiarygodni.
Nasza wycieczka zaczęła się w Katowicach. Było 7 autobusów czyli ok 500 osób. Na placu postawiono tablice z numerami autobusów, listami uczestników i numerami siedzeń, tak więc każdy szybko i bez problemu mógł się odnaleźć. Autobusy były m.in. z firmy Pastuszak i z Warszawy. Nowe lub kilku letnie ale nie ma mowy o żadnych "szrotach".Naszym pilotem była Pani Ania, chylę czoło bo wiedza ogromna, spokój wewnętrzny i uśmiech dla wszystkich. Jechaliśmy ok 26 godzin z dużymi i małymi postojami (na "sikundę" ;) . Ludzie byli zakwaterowani w 5 położonych koło siebie hotelach (Toronto, Kostis, Principal, Rea i Porto Daliani) i do każdego byliśmy podwiezieni, nawet do tych przylegających do siebie. Organizacja super, ludzie fantastyczni. Pani animatorka- kobieta nie do zdarcia!!! Wspaniale się bawiliśmy w Igrzyska Olimpijskie na plaży,wieczór Grecki z tańcami,fajne nagrody, zwiedzanie według planu no i super Sylwester na 500 osób z jedzeniem i procentami i wycieczka GRATIS dla tych co znaleźli pieniążek w cieście. Jedno na co można pomarudzić to małe porcje jedzenia ale za tę cenę to nie powinno się narzekać. Jeździłam 11 lat z takimi tuzami jak Neckermann, Orbis, Ecco Holiday, Itaka, Triada itp ale nigdy nie byłam na tak wspaniałej, dobrze zorganizowanej i świetnie pilotowanej wycieczce!!!! Jeśli ktoś miałby jakieś pytania lub wątpliwości na temat czy jechać czy nie z OK Services podaje swój e-mail elena15@op.pl :) JA NIE ZAPOMNĘ TEJ WYCIECZKI BO podróż z OK SERVICES jest OK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 80.54.104.167
monia
Gość
Ja też byłam z OK Services na wyjeździe sylwestrowym, mieszkałam w hotelu Principal. W 100 % zgadzam się z moją przedmówczynią .
Też przeżywałam rozterki czytając opinie z innych wyjazdów, ale doszłam do jedynego ( jak widać słusznego ) wniosku - jechać i nie patrzeć na innych - każdy powinien sam decydować o swoich wyborach. Ja z czystym sumieniem mogę polecić hotel Principal nowiutki, czyściutki, bogate śniadania ( szwedzki stół )
To była super impreza !!!! Ludzie z czarnego autokaru sympatyczni, weseli. OK Serwices wywiązało się z całego programu. Od kilkunastu lat wyjeżdzam co roku a czasem dwa razy do roku z różnymi organizatorami ( Itaka, Ecco Halyday, Orbis Travel, Necerman ) i na temat każdego z tych biur zawsze były jakieś negatywne opinie, bo ludzie są bardzo różni i bywało że będąc na tym samym wyjeździe pod opieką tego samego pilota, mieszkając w tym samym hotelu rozmawiałam z kimś kto miał opinię diametralnie odwrotną odemnie.
Tak więc więcej luzu też podaję swojego e-maila wcygan@o2.pl jak ktoś wybiera się wyjechać z ok services i ma jakieś pytania to chętnie odpowiem
monia
IP: 89.77.127.82
olga
Gość
ja również spędziłam z biurem ok services 8 super dni.Nawet podórż baardzo długa była do zniesienia, właśnie spokój P.Ani ( czarny autokar nr.5) działał tak dobroczynnie.Hotel Principal taki jak na zdjęciach, czysto, spokojnie,cichuko.Było zimno,ale w pokojach cieplutko, momentami trzeba było uchylić okno.Obsługa uśmięchnięta i miła. Pani Ania SUPER .POZDRAWIAM serdecznie, właśnie szukam wyjazdu wakacyjnego i chyba wybiorę się z OK.
IP: 213.17.153.10
X X X
Gość
HA!!!! my z mezem tez bylismy na sylwestrze w grecji z biura "OK" services!
Absolutnie NIE polecam!
Mielismy zarezerwowany apartament, a okazalo sie ze dla naszej dwojki nie bylo juz miejsca i wyslali nas do jakiejs nory, gdzie bylo zimno i nieprzyjemnie, dopiero po tym, jak powiedzielismy ze mamy umowe i ktos zostanie pociagniety do odpowiedzialnosci za ten caly burdel to przeniesli nas do innego juz normalnego hotelu.
Wycieczki, ktore mialy byc zorganizowane to jeden wielki niewypal, albo nie takie warunki albo wszystko pozamykanie i w rezultacie zobaczylismy NIC!!!! Jeden wielki bajzel!!! Zbiorowisko 350 osob porozrzucanych po roznych hotelach, zero organizacji. Wlascicielka pani K. chyba sama nie wie jak to wszystko pogodzic!!!!
IP: 62.89.105.101

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij