» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Bułgaria-Słoneczny Brzeg

Bułgaria-Słoneczny Brzeg

Strona: 1

Autor Treść
bartosz
Gość
witam...wybieram sie 20 sierpnia do Słonecznego Brzegu...jedziemy w 4os. autkiem...moze jedzie ktos w tym terminie..w kilka aut bedzie razniej:)a jesli ktos juz był to napiszcie jak wyglada trasa bo jade pierwszy raz..i jeszcze jedno..nie mam pojecia ile kasy zabrac..czy 200 euro wystarczy na nocne zycie?:)hotel i jedzonko mam opłacone...jakie tam sa ceny alkoholi papierosów itp...jesli ktos posiada taka wiedze to bede wdzieczny za info....piszcie na forum lub gg 10528761...pozdrawiam
IP: 77.115.112.168
Kacha
Gość
Hej ja własnie niedawno wróciłam z słonecznego brzegu ceny porównywalne do cen w Polsce za 200 euro wybawisz się tam super... Życie nocne zaczyna się tam od 23 polecam dyskoteke lazur nie jest droga wstep 5 lewa jest tam super zabawa itd itp... Jeśli chodzi o wymiane waluty na miejscu wymieniaj sobie w kantorze crown bo tam nie oszukuja, pisze o tym dlatego bo często zdarzaja sie tam oszustwa.
IP: 83.7.148.124

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » Bułgaria-Słoneczny Brzeg

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij