» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Polskie morze.... :)

Polskie morze.... :)

Strona: 1

Autor Treść
m@jka
Gość
Witam wszystkich, ja w tym roku mogę jedynie wybrać się nad polskie morze z uwagi na to, że początkiem lipca przybędzie nowy członek naszej rodzinki :) Dlatego myślę, że w sierpniu spokojnie uda się nam wyrwać chociaż na tydzień, żeby odpocząć i stąd moja prośba o polecenie ciekawej miejscowości nad naszym polskim morzem i namiarów na jakieś fajne kwaterki. Czekam na propozycję, pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
IP: 83.22.217.134
Roma
Gość
Hej, ja mogę polecić miejscowość Rewal, byłam w zeszłym roku i było całkiem fajnie. Jest gdzie pochodzić, nawet trochę koncercików było w tym czasie, więc nie było nudno.
IP: 83.22.217.134
ewa2212
Gość
hej ja jade dopiero we wrzesniu do ustronia morskiego i polecam villa Etiuda nie drogo ja płace 560 zł za dwa tygodnie za 2 osoby pozdrawiam
IP: 193.34.112.18
Użytkownik
Posty: 1
witam, polecam Chlapowo super położona miejscowość wśród zieleni plaże szerokie piękne i klifowe. Miejscem pobytu był Kemping Lazurowe pana Kowalskiego. Atmosfera przyjazna, byliśmy tam z dziciątkiem na tydzień i wszyscy jesteśmy zadowoleni - a w tym roku tam wracamy :D
IP: 193.106.78.169
Użytkownik
Posty: 5
Zapraszam do Ustki oraz kompleksu wypoczynkowego "Czarodziejka', standard bardzo wysoki a cena atrakcyjna,wiec każdy znajdzie coś dla siebie.
IP: 79.185.125.202
Użytkownik
Posty: 5
Czarodziekicompl napisał
Zapraszam do Ustki oraz kompleksu wypoczynkowego "Czarodziejka', standard bardzo wysoki a cena atrakcyjna,wiec każdy znajdzie coś dla siebie.


Tak, Czarodziejka to pensjonaty z tradycjami w Ustce. Dawniej należały do FWP. Czyje są teraz?
Na jednej z nieruchomości widziałem napis "na sprzedaż". To aktualne? I mimo sprzedaży nadal funkcjonuje?
Ja polecam Apartamenty STUDIO. Trzy apartamenty z garażem i Internetem bezprzewodowym blisko plaży. Opis i zdjęcia można znaleźć na stronie: apartament Ustka
IP: 81.15.138.106
Użytkownik
Posty: 1
Jeśli jeszcze się zastanawiasz to zajrzyj do przeglądarki wpisz : nad morzem lub kliknij na nad morzem i wiesz wszystko. Szukam kwater tak od kilku lat . Niestety siedzę w domu i się leczę.Kochane morze.
IP: 83.31.48.63
Użytkownik
Posty: 7
m@jka napisał
Witam wszystkich, ja w tym roku mogę jedynie wybrać się nad polskie morze z uwagi na to, że początkiem lipca przybędzie nowy członek naszej rodzinki :) Dlatego myślę, że w sierpniu spokojnie uda się nam wyrwać chociaż na tydzień, żeby odpocząć i stąd moja prośba o polecenie ciekawej miejscowości nad naszym polskim morzem i namiarów na jakieś fajne kwaterki. Czekam na propozycję, pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

Niezależnie, czy w roku 2007 czy w 2077 Po długich czasie pracy nadchodzi w końcu wolne. Cisza, spokój, morskie powietrze, malownicze krajobrazy oto główne atuty położenia Villi Banity. Niewielka odległość do złocistych i szerokich plaż morskich stanowi dodatkową zachętę dla turystów, ceniących sobie odpoczynek, relax i obcowanie z naturą.noclegi Ustka są najbardziej pożądanym miejscem na rodzinne wypady. Dłuższe i krótsze, czynnie spędzane, czy biernie.. ;) Pozdrawiam :)
IP: 92.61.200.109
Użytkownik
Posty: 64
A byliście kiedyś w Kołobrzegu? Moim skromnym zdaniem jedna z najładniejszych miejscowości nad naszym polskim morzem ;) Wracam tam od lat, Urzekło mnie parę rzeczy a mianowicie klimat (duża zawartość jodu w powietrzu oraz świeżość) a także nastawienie mieszkańców, Bardzo pozytywnie odnoszą się do turystów,.
Są tam solanki, liczne spa tak więc można naprawdę się zrelaksować. A myślę, że taki odpoczynek należy się każdemu.
Wybór noclegów jest całkiem spory, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie.
IP: 89.229.134.13
Użytkownik
Posty: 12
byłam w Kołobrzegu i to nie raz, ale raczej w najbliższym czasie nie zamierzam ponownie się tam wybierać
IP: 89.25.130.13
Użytkownik
Posty: 19
Ja polecałbym raczej wyspę Wolin,gdzie jest mniej ludzi,a plaże są zdecydowanie bardziej czyste niż w przypadku innych nadmorskich kurortów.
IP: 212.87.236.231
bilbao
Gość
Taaaaa! Polskie morze i ten spokój, cisza, intymność. Tego mi trzeba!! :D

User posted image
IP: 77.254.108.175
Użytkownik
Posty: 2
Taaak intymność;) ale niektórzy lubią takie klimaty. Jeśli chodzi o wypoczynek nad morzem to ja polecam Sopot. Letnia stolica Polski kusi atrakcjami nie tylko w sezonie letnim. A na noclegi zapraszają w Sopocie Apartamenty Joasia - http://www.joasia.com.pl/2-Apartamenty-Sopot.html. Kwatery znajdują tuż przy plaży.
IP: 164.126.17.111
Użytkownik
Posty: 3
Sporo jest ciekawych miejsc nad Morzem, ale mi chyba najbardziej przypadł do gustu Hel i Jastarnia
IP: 193.26.131.142
Użytkownik
Posty: 3
Ja uwielbiam powracać do Darłówka :) jestem wręcz zakochana w tym miasteczku. Ostatnio jak tam byłam z rodziną to zatrzymałam się w Bursztynowych Komnatach, świetne miejsce na nocleg, polecam :) Jak na takie warunki to jest naprawdę tanio, standard wysoki i dużo rzeczy do dyspozycji gości :)
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:03, 29.11.2018. »
IP: 83.29.107.134
Użytkownik
Posty: 19
Chyba generalnie warto szukać wśród tych nieco mniejszych miejscowości,gdzie możemy faktycznie wypocząć,zamiast udając się na plażę,oglądać takie obrazki jak ten powyższy,tego chyba nikt by nie chciał. Polecam szukać głównie na zachodnim wybrzeżu.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:03, 29.11.2018. »
IP: 79.185.62.113
Użytkownik
Posty: 1
Jest tyle miejscowości nad morzem, że lepiej najpierw określić co nas kręci. Jeżeli chcemy poimprezować to nie pojedziemy do małego Poddąbia lecz np. do Władysławowa.
IP: 77.254.92.85
Użytkownik
Posty: 6
Ja na pewno nie wybiorę się nad polskie morze w przyszłym roku bo trafienie w dobrą pogodę jest trudniejsze od ustrzelenia szóstki w totolotka. Naprawdę trzeba mieć dużo szczęścia, aby urlop był udany.
A poza tym jakoś nie kręci mnie smażenie się plackiem na słońcu.
IP: 5.60.157.222
Użytkownik
Posty: 2
RAZ!!!! Byłem raz w życiu w tym roku i oczywiście jaka była pogoda??????? Dałem się namówić znajomym i ryba jakaś po 60 zł z frytkami!!!! W dupie mam taki kraj, znowu będę jeździł to grecji, chorwacji, włoch i hiszpanii i francji. Przynajmniej jest ładnie i kolorowo.
IP: 178.43.42.117
Użytkownik
Posty: 18
Chacee napisał
A byliście kiedyś w Kołobrzegu? Moim skromnym zdaniem jedna z najładniejszych miejscowości nad naszym polskim morzem ;) Wracam tam od lat, Urzekło mnie parę rzeczy a mianowicie klimat (duża zawartość jodu w powietrzu oraz świeżość) a także nastawienie mieszkańców, Bardzo pozytywnie odnoszą się do turystów,.
Są tam solanki, liczne spa tak więc można naprawdę się zrelaksować. A myślę, że taki odpoczynek należy się każdemu.
Wybór noclegów jest całkiem spory, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie.


Podzielam opinię. Podobnie, uwielbiam Kołobrzeg i prawie co roku tam wracam. Baza hotelowa dobra i w miarę tania. Jeśli nie szukamy wielkich luksusów, to spokojnie prześmimy się w dobrych cenach.
IP: 89.228.229.0

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Polskie morze.... :)

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij