» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Czy ktoś był w apartamencie Fani z Biura Slask

Czy ktoś był w apartamencie Fani z Biura Slask

Strona: 1

Autor Treść
coni
Gość
Wybieram sie z rodzinka , jedziemy tam pierwszy raz , w lipcu . Czy ktos juz tam był , prosze o odpwoiedż :)
IP: 84.234.2.202
KARINA
Gość
Lepszy jest Olimpos blisko plaży. Fani tylko ładnie wygląda, a widok jest tylko na jedną stronę i to na tory kolejowe, które leżą dosłownie obok. Ja byłam w zeszłym roku w Olimposie i jest ok jak za tak niską kwotę. Widok na morze i na góry dosłownie 30 m do plaży.
Jak chcesz wiedzieć więcej to napisz. Pozdrawiam.
IP: 87.239.27.49
coni
Gość
Dzieki za odpowiedź , na wszelakie zmiany jest juz za późno , ale pocieszę sie faktem , że wtym pokoju , spędzę mniej czasu , czy moze ,ktoś sie wybiera do Fani ?
IP: 84.234.2.202
coni
Gość
Co mozna fajnego kupić w leptokari i co się wogóle opłaca . Pozdrawiam
IP: 84.234.2.202
Karina
Gość
Sklepów jest pełno, najczęściej są tam figurki z mitologi itp. Opłaca się kupić metakse ( im więcej gwiazdek tym lepsza), Chyba w sobote albo we wtorek jest rynek i tam można dorwać bardzo ładne i tanie obrusy, mają też ubrania, buty. Rewelacyjne winogrona i bardzo polecam sprubować paru odmian (już mi ślinka cieknie). Stroje kąpielowe też nie były takie drogie tylko, że ja byłam początkiem września i może dlatego.
IP: 87.239.27.49
arekskora
Gość
coni w jakim terminie jedziesz?ja z rodzinką od 6.07 do fani.mam nadzieje że te pociągi aż tak nie przeszkadzają bo wszyscy o nich piszą
IP: 87.248.83.22
arekskora
Gość
o nie spjżałem na rok
IP: 87.248.83.22

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Czy ktoś był w apartamencie Fani z Biura Slask

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij