» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Rawda:)

Rawda:)

Strona: 1

Autor Treść
Betti
Gość
Ej Ludki kochane...ja w tym roku jadę do Rawdy:)Był ktoś tam i moze coś dobrego powiedzie ?:)Pozdrawiam:)
IP: 80.50.236.66
mariusz
Gość
BYŁEM rok temu.. pogoda super w wrzesniu;) nawt za ciepło...jets to taka miescina gdzie wszedzie blisko i tanio...słoneczyn brzeg 1.5 leva neesebar 1 lev polecamy zobaczyc go noca pieknie... dobre obiady serwuja u braci serbow ,, warto przejsc sie do lokalu havaii na drinki tylko nie przesadzac z zakupem bo i tak efektu niema%%% wiem sam prubowałęm i nic z tego nie wyszło a pieniedzy troche poszło...warto jechac do aqa parku do słonecznego brzegu jezdza busy pod sam aqa park niezla zabawa jest... polecam piwo zagorka ;) miłej zabawy ja bjestem bardzo zadowolony.. a jesli chcesz zobaczyc rawde w pisz na youtube rawda i ci wyskoczy ...plecam
IP: 93.176.200.177
Użytkownik
Posty: 9
Betti napisał
Ej Ludki kochane...ja w tym roku jadę do Rawdy:)Był ktoś tam i moze coś dobrego powiedzie ?:)Pozdrawiam:)


A kiedy się wybierasz?
Może tak w okolicach 20 lipca?:)
IP: 79.186.105.240

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » Rawda:)

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij