» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » bułgaria - primorsko

bułgaria - primorsko

Strona: 1

Autor Treść
Kinga
Gość
hej był ktoś może w tej miejscowości lub wybiera się? piszcie jak jest jakie ceny, ludzie, imprezy i inne informacje. Z góry dzięki :*
IP: 83.19.142.221
Kinga
Gość
łeee nikt mi nie chce odpisać ;]
IP: 77.112.208.241
Ala
Gość
hej a kto wybiera się w terminie koniec lipca do chyba 8.08 do primorska?;d
IP: 83.19.142.221
gofer
Gość
ja sie wybieram i jade z krakowa autokarem
IP: 79.188.134.186
gofer
Gość
27lipiec do 8sierpnia
IP: 79.188.134.186
pinacolada
Gość
byłma ta 2 latak temu ładne mała miejscowosc ja akurat miałam pesnsjonat zaraz przy głownej promenadzie i byłoco robi dykoteki(impuls czy mniejsze tawerny 0 HAVANA, EMPORIO,ORGASM, bary)ma ta miescinka sowj urok:)))i bardzo bardzo przyjaznych i pozytwywnie nastawionych ludzi:)) polecam ale w tym roku lece do słonecznego brzegu:)by poznac kolejnych miłych ludzi;P::P
pozdrawiam
IP: 83.22.200.232
Kinga
Gość
Pinacolada a widziałas może hotel CHERNOMORETZ? I jakie są mniejwięcej ceny w tym roku?
IP: 91.189.31.126
PINACOLADA
Gość
widziec pewnei widziałm bo to malutka miescina
al co do cen bylam tam rwone 2 latka temu i ceny juz byly wyzsze nic 3 lata temu w tym roku wrocli zjaomi dopiero co z promorska i sa ceny porownywalne do PL
:)POZDRAWIAM ;)
IP: 83.22.190.50
Kinga
Gość
a no to ok dzięki. A jeszcze się spytam jak z alkoholami bo np byłam w Grecji to szły takie dzieci po 10-11 lat i bez problemu kupowały :D ?
IP: 91.189.31.126
alexus
Gość
moze ktos sie wybiera do primorska 2 sierpnia
IP: 89.161.81.104
Łukasz
Gość
Wybieramy sie ze znajomymi do Primorska Grand Hotel wyjezdzamy 26 lipca . Jeśli ktośli ktoś był i chce się podzielic wrazeniami niech napisze. jedzie ktos moze w takim terminie ?
IP: 95.51.30.173

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » bułgaria - primorsko

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij