Uwaga - Atur to wyjatkowo nieprofesjonalne biuro, jedyne co robi profesjonalnie, to nasyła swoja kancelarie prawną! Po fatalnym pobycie w Bulgarii - m.in. brak klimatyzacji w hotelu 4,5* (a byla w ofercie), napisalam reklamacje, rezydent ja przyjął, w ustawowym terminie nie dostałam od biura zadnej odpowiedzi, co oznacza, że została uznana, przeslalam kolejne pismo z taką informacja, na co oni przestali sie ze mną kontaktowac, a sprawe przejela ich kancelaria. Tak namotali, ze mimo ze prawo stalo po mojej stronie (konsultowalam sie nawet z rzecznikiem praw konsumenta), jedyne co moglabym zrobic, to wnieść sprawę do sądu UWAGA- własciwego dla ich miejsca dzialanosci, czyli Poznania - czyli na każdą rozprawę musialabym jechac przez pól Polski. Dalam spokój - więc niestety osiagnęli cel:( I jeszcze jedno - trzeba uważać na pokoje - mnie namówili na doplatę do pięknego pokoju superior, z pięknym widokiem - widok był rzeczywiście piekny - na ściane sądsiedniego hotelu! Tak wiec NIE POLECAM!
IP: 81.210.113.210