» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » OLIMPIC BEACH

OLIMPIC BEACH

Wakacje w Olimpic Beach Opinie o hotelach w Olimpic Beach

Strona: 1

Autor Treść
MMS
Gość
Witam ! W tym roku razem z koleżankami wybiaramy się na obóz z biura FunClub do Olimpic Beach, czy ktoś już korzystał z usług tego biura ? Jak oceniacie Olimpic ? Pozdrawiam ! ;))
IP: 78.8.233.191
mario
Gość
witam wybieram sie do olimpic beach 3.07 z biura victoria trawel, jade po raz pierwszy, ale z tego co slyszalem to bardzo fajna okolica. blisko do parali , która tętni życiem. zycze milego wypoczynku
IP: 80.238.64.20
wiolek
Gość
hej tez jade w tym roku po raz 2 z victorii do olimpic beach i ogolnie polecam to biuro w tamtym roku byliśmy bardzo mile zaskoczeni standardem apartamentów wiem ze w tym roku z budynku ktory był do wykupienia jako apartamenty zrobili hotel victoria II a apartamenty w innym budynku sa w troche gorszym stanie jednak mimo to za takie pieniądze uważam ze sa naprawde ok.najgorsza tylko podróż bo autobus maja strasznie ciasny ale wszystko da sie przeżyć :) aha i nie dajcie sobie wcisnać wycieczek fakultatywnych w autobusie przez pilotke bo na miejscu wiele biur podróży oferuje ceny niższe 5-10 euro od wycieczki :) miłego wyjazdu :]
IP: 80.52.135.2
mario
Gość
ciesze się ze są pozytywne opinie o tym biurze, bo po niektorych opiniach w internecie byłem przerażony. A jakie wycieczki polecasz? i ogolnie okolica ok? pozdro
IP: 80.238.64.20
wiolek
Gość
meteory wiadomo musi się zobaczyc rejs na skhiatos warto lecz dla mnie troche męczący (jazda autobusem ok3 godzin potem jakoś tez tyle płynięcie statkiem, na wyspie tylko godzinka czasu przepłyniecie na plaże gdzie półtorej godziny czasu na plażowanie i spowrotem statek i autobus) ale ogólnie warto zobaczyć jak wygląda grecja bo paralia , olimpic beach to typowo turystyczne miejscowości :) w tym roku wybieramy sie na wycieczke VERGINA (Stolica Aleksandra Wielkiego) + NAUSA (Miasto Win) + EDESA (Wodospady) z victorii trawel jakoś nie widziałam zeby inne biura miały ta wycieczke w ofercie a wydaje się ciekawa :) zobaczymy na miejscu :) olimpic beach moim zdaniem jest lepsze od paralii plaże bez porównania większe a i spokojniej w nocy tzn koło 4 rano jak chce się spac nie jest AŻ tak głośno jak w paralii aczkolwiek cicho też nie jest :] a jak sie chce na impreze to paralia jest tak blisko ze nie jest to problemem przejsc sie spacerkiem wzdłuz morza lub pojechac taksówką ( podobno tanio nie wiem nie korzystaliśmy )
IP: 80.52.135.2
mario
Gość
heh to tam dopiero o 4 sie chodzi spac? super:)to najlepiej w dzien olimpic a w nocy paralia. co do tej wycieczki tez o niej myslalem bo kilka mniejsc i nie za droga.a kiedy sie wybieracie z victoria? jedziecie do hotelu czy apartamentu? nie wiesz jak tam jest z hotelami?
IP: 80.238.64.20
wiolek
Gość
jedziemy 15 czerwca czyli już w poniedzialek :D hotel victoria podobno bardzo fajny my w tamtym roku byliśmy w apartamentach beżowych koło piekarni ale wiem że w tym roku zrobili z tego podobno hotel victoria II i tam tez sie wybieramy :) jest to opcja jak przy viktorii I z wyżywieniem jednak nam się udało zakupic bez oczywiście za cene troszkę wyzsza niż normalnie apartamenty ktore znajduja się ze wszystkich obiektow tego biura najdalej od plaży jednak dalej jest to tylko 5 minut drogi :) standart na pewno niższy niż w hotelach ale za te pieniądze czego można wymagac a i tak pewnie będziecie mało siedziec w pokojach :) nie wiem czy wszystko zrozumiale napisałam jak cos to pytaj :)
IP: 80.52.135.2
mario
Gość
wszystko zrozumiale:) to zycze wam milego wypoczynku! po powrocie napisz jak bylo. pozdro
IP: 80.238.64.20
Zioom
Gość
Ja tez rok temu byłem w olympic beach w hotelu rainbow. Było Świetnie,standart hotelu niesamowity jak za taka cene. Wyzywienie HB ale niestety rok temu nie było mozna leciec tam samolotem podróż bardzo męczaca pozdrawiam
IP: 88.156.96.21
karolina
Gość
ktos sie wybiera do Oli.B. na sylwka?
IP: 62.87.154.126
jagoda
Gość
hotel victoria ok a olimpic beach to swietna miejscowosc piekna plaza czulam sie tam swietnie i wracam w tym roku -warto pozdrawiam
IP: 195.211.10.120

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » OLIMPIC BEACH

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij