» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » hotel Mouses** Leptokaria 2009

hotel Mouses** Leptokaria 2009

Dodaj opinię Opinie o hotelu Mouses

Strona: 1

Autor Treść
Marta
Gość
22.06 wybieram sie do Leptokarii na oboz do hotelu Mouses. Czy ktos juz tam byl i moze cos powiedziec o tym obozie/hotelu, albo tez sie wybiera w tym terminie? :)
IP: 83.20.116.245
Użytkownik
Posty: 51
ja byłam :D
z ok tours :D
poleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeecam :D
pokój 208 jest świetny :D
ładny hotel, dobre jedzenie :D

dobry wybór :D:D:D:D
IP: 195.225.246.104
paulise
Gość
a w jakim terminie jedziesz :) ?>
IP: 78.8.65.161
Marta
Gość
napisalam;p...22.06;]
IP: 83.20.113.41
gość
Gość
a więc tak:
pokoje- dość ładne (narzekać nie można!!!!)
obsługa hotelu- również w porządku
lokalizacja- 150 metrów (3minuty) od ślicznej plaży
posiłki- bardzo przeciętne, wybór znikomy
same maiasteczko- LEptokaria- cudowne!!!
Ogólnie daje 7/10! :)
IP: 212.191.80.152
eula
Gość
ja byłam na obozie naprzeciwko tego hotelu;p Bardzo ładny!! Nawet basen ma;p młodziez tam bawiła sie dobrze było słychać i wdiac;p buziaki!
IP: 85.219.182.127
Vanilla
Gość
ktoś się może wybiera od 1.08 - 13.08? powyżej 18stki ;p
IP: 83.142.120.254
Marta
Gość
Marta napisał
22.06 wybieram sie do Leptokarii na oboz do hotelu Mouses. Czy ktos juz tam byl i moze cos powiedziec o tym obozie/hotelu, albo tez sie wybiera w tym terminie? :)

ja wybieram się tam w tym terminie ;)
IP: 89.228.52.35
Marta
Gość
to odezwij sie na gadu 7979573 ;]
IP: 83.20.101.164
Gość
Gość
Gość napisał
Ja tam jadę na wycieczke do grecji (zielona szkoła) mam nadzieje, że nie będą zmiksowane warzywka xD

No hej wróciłam. Pokój no nie spodobał mi się.. Szczególnie, że papieru toaletowego spuszczać nie można tylko do kosza wyrzucać. Z łazienki śmierdziało, że szok! A była naprzeciwko łóżek. Telewizor miał polskie kanały. Troche nudne ale ok.. Mówili, że klimatyzacja płatna. Akurat! To wszystko to już zapłacone jest tylko oni chcieli, żeby im coś zostało.. Jedzenie obrzydliwe! Ziemniaki jakieś fuu całe w oleju i jakiejś przyprawie to miały być chyba frytki ale im nie wychodzą... do tego groszek w śmietanie i jakaś wołowina. Po każdym ich obiedzie byłam głodna. Suchy prowiant kanapki i 7days woda+jabłko. Od tego czasu nie jem 7 daysów... Prawie codziennie! Ochyda! Gdy kupili prawdziwe frytki wszyscy byli na obiedzie. Powiem pyszne było. Frytki jakaś słodka surówka i jakieś mięso. Wszyscy się modlili aby było to też następnego dnia. Niestety nie. To prawda, że zupy robią z resztek. Już w pierwszy dzień dostaliśmy typową zupkę po poprzednich gościach. Kolejnego dnia ziemniaczki wołowinka i nie pamietam co. Jeszcze kolejnego ryż kurczak i słodka surówkaa. Następnego dnia wszystko było w zupie! Naprawde to obrzydliwe! Wszystkim to uświadamiałam i prawie każdy oddał. Hotelu raczej nie polecam.. Drzwi się mojej koleżance zepsuły bały się, że będą płacić 150 Euro ale kierowca autobusu naprawił! Tragedia.. Nie polecam jedyny plus to to, że do plaży blisko!
IP: 83.8.185.247
Angela
Gość
Hejka :) ja jadę na obóz 30.06 teraz i mam pytanko...czy ktos jedzie może w tym samym terminie to jakoś byśmy się zgadali ;p pozdrawiam :D
IP: 83.8.76.83
Adik
Gość
ja tez jade w terminie 1.08-13.08... kto jeszcze ????
IP: 89.77.198.173

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » hotel Mouses** Leptokaria 2009

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij