» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » SŁONECZNY BRZEG BUŁGARIA

SŁONECZNY BRZEG BUŁGARIA

Strona: 1

Autor Treść
:-)
Gość
jade z przyjaciolka do Bułgarii, na początku lipca, może ktos wybiera się tez wtedy tam i będzie chcial wspólnie poimprezowac:)??? wogóle to bardzo chetnie usłysze opinie o tamtym miejscu:)
pozdrawiam ;)
IP: 83.4.167.108
niutifrutti
Gość
a gdzie sie dokładnie wybieracie:)??
IP: 79.191.77.182
:-)
Gość
dokladnie jedziemy do hotelu esperanto w słonecznym Brzegu, 2 km od centrum:) a TY?
IP: 83.4.172.40
:-)
Gość
helou,, odezwijcie się, proszę:)
IP: 83.4.167.33
tome
Gość
chciałbym się dowiedzieć cos na temat hotelu esperanto. opisze koś coś cokolwiek??
IP: 79.185.46.251
Heidi
Gość
W Słonecznym Brzegu to fajny jest hotel Planeta. Mam bardzo dobre wspomnienia z tego miejsca. Blisko do wspaniałej plaży. Położony przy barach i dyskotekach. Człowiek nie może się tam nudzić. Sam hotel jest bardzo ekskluzywny a z tego co pamiętam to leciałam z alfą i w ich ofercie nie był drogi.
IP: 195.150.165.2
just
Gość
Mamy lecieć do Bułgarii, ale nie wiem z kim, czy z tui czy z alfastarem czy z eximem. Ceny są naprawdę niezłe, hotele ładne, fajnie by było jakoś porządnie odpocząć!
IP: 81.219.189.145
Heidi
Gość
Ja byłam z Alfą i mogę Ci polecić to biuro. Naprawdę spisali się bardzo dobrze. Wszystko było zorganizowane jak należy, rezydent na miejscu był bardzo w porządku, także jeśli ktoś chciał wykupić sobie wycieczkę fakultatywną to nie było najmniejszego problemu. A hotel o którym już pisałam był na prawdę super. Ostatnio znalazłam kilka zdjęć i muszę powiedzieć, że wróciły bardzo miłe wspomnienia :) To był cudowny wyjazd.
IP: 195.150.165.2
annlovebruno:d
Gość
ja jade do hotelu Kotva. jest tam aqua park na miejscu. Podobno wpuszczają już od 14 lat na dyski ;d
Błagam jedźcie ze mna ; D
gg:17763292
IP: 193.59.72.213
Ikkunaprinsessa
Gość
Witam, jadę do Słonecznego Brzegu od 27.07 z biura ttricardo na obóz! Hotel Kokiche, jade z przyjaciółką!!! Byłam już w kokiche i zdecydowanie polecam!!!
IP: 89.74.85.179

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » SŁONECZNY BRZEG BUŁGARIA

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij