» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Biuro OK - NIEEEEE Grecja - TAAAAAK

Biuro OK - NIEEEEE Grecja - TAAAAAK

Strona: 1

Autor Treść
nuno
Gość
Otóż wróciłam właśnie z Grecji Olimpic Beach. Jestem pod wielkim wrażeniem Grecji i szczególnie tej pięknej miejscowości Olimpic Beach. Wycieczka została zorganizowana przez biuro turystyczne "OK".... tę nazwę mogliby zmienić na "NIE OK", organizacja była fatalna, już na samym początku było porażką to, że dostaliśmy Panią która kompletnie nie nadawała się na przewodnika. Która była niezorganizowana i swoim zachowaniem bardzo drażniąca, wycieczki do Skiatos, Olimpu, Aten i na koniec na Meteory były jedna za drugą przez co uczestnicy byli zmęczeni i kilka osób zrezygnowało z niektórych wycieczek aby móc odpocząć. Na koniec okazało się że mamy rezydenta który w ogóle nie wiedział kompletnie nic jeśli chodzi o nasz odjazd do Polski. Biuro "Ok" ma fatalną komunikację między sobą. Zostaliśmy wykwaterowani w czwartek o 10:00 a o 21:00 odjechała pierwsza grupa, a o 2:00 druga grupa, bagaże mieliśmy przed hotelem, bagaże około 50 osób :?
przed wyjazdem około 50 osób po kolei korzystali z jednego prysznica.
Podsumowanie:
Grecja, szczególnie miejscowość Olimpic Beach z piękną plażą, czystym morzem, z niesamowitymi widokami, z fajnymi mieszkańcami - to miejsce na dobry odpoczynek.
Chamstwo można spotkać tylko wśród turystów i wieczorami od niektórych panów greków (ale to przez złą opinię która krąży o polkach). Mieszkałam z hotelu Sofia, jak najbardziej polecam ten hotel!!! I w ogóle Grecję jako miejsce o niesamowitej kulturze, mentalności i miejscu relaksu i przyjemnego odpoczynku. Natomiast nie polecam korzystania z usług biura "OK" mają bałagan i są na niskim poziomie jeśli chodzi o organizację!!!!
« Ostatnio edytowane przez Neta, 22:12, 30.05.2009. »
IP: 87.96.38.124
Gość
Gość
Popieram ta wypowiedź w całej rozciągłości, myślę że takich opinii będzie więcej
Pozdrawiam Nuno
IP: 89.76.84.142

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Biuro OK - NIEEEEE Grecja - TAAAAAK

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij