» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » ravda - hotel Bijou

ravda - hotel Bijou

Dodaj opinię Opinie o hotelu Bijou

Strona: 1

Autor Treść
czesiek
Gość
lecę do ravdy 24.06 z wrocka do hotelu biju, może ktoś leci
IP: 79.186.97.68
czesiek
Gość
pomyłka hotel nazywa się bijou
IP: 79.186.97.68
Adżka
Gość
Hej Czesiek!!! My lecimy 22 lipca do 5 sierpnia.
Jak wrócisz daj znać jak było:)
Dzięki!
IP: 83.13.239.51
czesiek
Gość
właśnie tu jestem i mam łącze zapraszam na skype czesiek644
IP: 87.126.64.159
czesiek
Gość
Będę w hotelu do 21,00 czyli do 20,00 naszego czasu puzniej idziemy do hawji to taka ichna knajpa nie wiem kiedy wrócę
IP: 87.126.64.159
Adźka
Gość
czesiek napisał
właśnie tu jestem i mam łącze zapraszam na skype czesiek644

Dzięki za zaproszenie, ale nie mam skype:( (odpisałam w wątku o Rawdzie:))
Jak pogoda, pokój i jedzenie?
IP: 83.10.66.207
czesiek
Gość
przecież skype można sciągać z neta za darmo na kamerze pokazał bym pokój fizycznie jak wygląda jedzenie jest ok. zależy od gustu wolę polskie stół szwecki można jeść do woli ale wynieść nic nie wolno np. do pokoju na zagrych nje pozwala kierownik
IP: 87.126.64.159
kasiek
Gość
hej. Mam pytanie, czy przy hotelu bijou są miejsca parkingowe?. Wybieram się tam samochodem.
IP: 83.7.212.179
czesiek
Gość
Jest trochę placu stają tu auta pracowników ale i gości Polskiej rejestracji tu nie widziałem ,chyba będziesz pierwszym
IP: 87.126.64.159
jola
Gość
hotel ma podziemny parking, ale nie wiem czy czynny, hotel w porządku blisko do plaży, jedynym mankamentem jest mało urozmaicone meni , przez dwa tygodnie naszego pobytu od 17 czerwca do 01 lipca 09 meni na śniadanie i obiado kolacje się nie zmieniało, poza tym kierownik restauracji to sfrustrowany facet, który dostaje białej gorączki bo ma pustą restaurację,; no i jeszcze jedno siedząc na balkonie lub na basie doświadczycie zapachów dolatujących z morza lub kanalizy.
IP: 83.11.108.193
kasiek
Gość
ogromne dzięki za informacje. To będę pierwszy i przetre szlak parkingowy. Pozdrawiam wszystkich.
IP: 83.4.196.82
Magda
Gość
Mam pytanko:
Czy się orientujecie, ile kosztuje doba w tym hotelu.
IP: 83.29.115.167

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » ravda - hotel Bijou

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij