» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Jaką walutę wziąć ze sobą?

Jaką walutę wziąć ze sobą?

Strona: 1

Autor Treść
wiolus_88
Gość
Wyjeżdżam do Warny w sierpniu i chciałabym wiedzieć, jaka waluta będzie najkorzystniejsza w chwili obecnej :? . Czy kupować Euro w Polsce i wymieniać na Lewy w Bułgarii, czy może od razu u nas zaopatrzyć się w bułgarską walutę??? Proszę poradźcie coś :)


ps. Jeśli temat już był, to proszę o linka, bo nie mogłam znaleźć
IP: 212.87.25.9
jovanka
Gość
Ja tez właśnie sie nad tym zastanawiam. Jade do Nesseber na 2 tyg.Udało mi sie znaleźć kantor gdzie mogę wymienić na lewa (kurs ok.2,45), ale nie wiem czy to ma sens. Ogólnie piszą, ze lepiej wziac euro i tam wymieniać, lub w ogóle brać kartę do bankomatu i od razu wyciagać lewy w miarę potrzeb (tylko też chyba zależy jaki bank).
IP: 83.15.147.138
Turysta
Gość
Najlepiej zabrać EUR. Kurs w kantorach w Bułgarii wacha się od 1.90 do 1,95 za 1 EUR, więc jest znacznie korzystniejszy niż w PL.
IP: 88.213.201.41
Damian
Gość
Wydaje mi się że lepsze byloby Euro.W sklepach pewnie nimy można płacić i jeszze jeden argument jak użytkownik wyżej
IP: 82.146.247.48
jovanka
Gość
a ile tych euro (w ogole kasy) brać? jade na 2 tyg. sniadania w hotelu, reszta we własnym zakresie, wiec tak srednio na same obiady ile mozna liczyć?jade pierwszy raz i kompletnie nie mam orientacji w tym temacie
IP: 83.15.147.138

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » Jaką walutę wziąć ze sobą?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij