» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » hotel sea sight - Alanya

hotel sea sight - Alanya

Dodaj opinię Opinie o hotelu Sea Sight

Strona: « < ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... > »

Autor Treść
silent22
Gość
a powiedz jaką walutę najlepiej zostawić? dolary czy lepiej wymienić na tureckie? i jak z pokojami? ile dać do paszportu żeby fajny pokój dostać? jak drinki na basenie? i jak plaża na bosaka idzie chodzić czy nie za bardzo? Pozdrawiam
IP: 83.142.123.66
julka
Gość
Jesli chodzi o napiwki to mysmy zostawiali dolary,a w sklepach płacic lepiej lirami.Pokoje czyste mysmy tak co drugi ,trzeci dzień zostawialiśmy napiwek.Nas był 4 pary i poskładlaliśmy się po 2 dolce żeby byc na tym samym piętrze.Widok z okna to najlepiej miec na góry.Drinki na basenie jak również piwo słabe ale to dobrze .Obok hotelu jest sklep gdzie sprzedaja całkiem dobre piwo.Na plaży piasek bardzo gorący.Pozdrawiam
IP: 195.34.217.136
Adam
Gość
czy ktoś leci 29.07 z Warszawy ????
IP: 89.79.159.183
Emilia
Gość
pytanie do Julki: jaka jest plaża przy hotelu, bo słyszałam że bardzo kamienista, czy to prawda? czy trzeba mieć odpowiednie obuwie do pływania?
IP: 89.79.159.183
julka
Gość
Na plazy jest piasek bardzo gorący.W wodzie trzeba uważac bo w nie których miejscach są duże kamienie,poprostu te miejsca omijałam.Mało kto mniał buty do sportów wodnych.Na plaży są leżaki z parasolkami płatne po 4 lira za dwie sztuki,są też prysznice i wc.
IP: 195.34.217.136
silent22
Gość
Julka a powiedz z jakiego biura jechałaś i czy były jakieś problemy? oraz czy z pokojów można brać ręczniki na basen?
IP: 83.142.123.66
sea
Gość
mam nadzieje ze będzie fajnie my lecimy z Wrocka 8.07.09 czy ktoś leci? ręczniki chyba tam, są. ile kl jest na plaże Kleopatra ? po zdr
IP: 213.199.218.163
julka
Gość
Jechaliśmy z Alfa Staru,nie było żadnych problemów.Jeśli chodzi o ręczniki na basen to trzeba miec swoje. Myśmy sobie kupili na miejscu bardzo ładne po 15 lira.Można też wypożyczyc z hotelu ,ale się nie opłaca.Plaża Kleopatra jest po drugiej stronie Alanyi o koło 10km od Obagol.
IP: 195.34.217.136
kris
Gość
lecimy z dwójką dzieci 08.07.2009 z Gdańska powinniśmy się spotkac pozdro :)
IP: 88.156.190.250
asm1
Gość
do Julki:)czy mieliście w pakiecie wycieczkę do Antalyi??my mamy,ale zastanawiam się czy tam jechać czy po prostu nie szkoda dnia???czytałam gdzieś w opiniach,że chodzi głównie o pokaz skór i złota w Antalyi.Czy to prawda????pozdrawiam
IP: 88.199.174.124
sea
Gość
my tez mamy wycieczkę do antalyi ! ale my chyba tam jedziemy chodziarz daleko
IP: 213.199.218.163
Barbapapa
Gość
asm1 napisał
do Julki:)czy mieliście w pakiecie wycieczkę do Antalyi??my mamy,ale zastanawiam się czy tam jechać czy po prostu nie szkoda dnia???czytałam gdzieś w opiniach,że chodzi głównie o pokaz skór i złota w Antalyi.Czy to prawda????pozdrawiam

Szkoda marnować dnia na oglądanie pokazu skór i złota w Antalyi - nasza rezydentka- fajna i młoda dziewczyna - od razu nam powiedziała jak wygląda ta gratisowa "wycieczka"- lepiej poleniuchować nad morzem (czyba że shoping masz we krwi)
IP: 84.234.15.155
julka
Gość
Myśmy nie byli na tej wycieczce,rezydentka nam mówiła że chodzi właśnie o zakup skór lub złota.Nie nastawilaliśmy się na takie zakupy.Jeśli ktoś lubi dyskoteke to animatorzy organizują wyjazd,jest spoko tylko np. piwo 8 lub 9 lira trochę drogo ,ale jak ktos bawi sie bez napojów to warto skorzystac bo dyskoteka w "Hawanie " jest ok.
IP: 195.34.217.136
Misiek
Gość
Ja wróciłem dzisiaj z Sea Sight- hotel super-tylko barman Ali strasznie oszukuje na drinkach.Polecam biuro Minister 50 metrów z hotelu-super wycieczki.
IP: 80.54.67.21
ZDZICHU
Gość
Witam lecimy z ekipą 8 osób 15 -lipca z Katowic... :P może ktoś podpowiedzieć jak sie uzbroić w walutę gdzie wymienić najlepiej ??
IP: 79.185.6.82
ELKA
Gość
MY WRÓCILIŚMY NASZA EKIPA 2 DNI TEMU - JEŻELI CHODZI O KASĘ TO NAJLEPIEJ ZABRAĆ EURO I DOLARY I OD RAZU MÓWIĘ EURO WYMIENIAĆ SUKCESYWNIE NA LIRY I ZA TO KUPOWAĆ NATOMIAST JEŻELI CHODZI O DODATKOWY WYKUP WYCIECZEK TO NAJLEPIEJ TARGOWAĆ SIĘ W DOLARACH. JEŻELI CHODZI O WYCIECZKI TO NIE BIERZCIE U REZYDENTA TYLKO U CHŁOPACZKA PITERA /TURKA/ KTÓRY MA BIURO ZARAZ PO LEWEJ STRONIE JAK WYJDZIECIE Z HOTELU DOSŁOWNIE80 M / NAZWA BODAJRZE MINISTER TUR/-CZY COŚ W TYM STYLU


MACIE JESZCZE PYTANKA TO PISZCIE!!!
IP: 77.254.156.132
asm1
Gość
Jakie są najciekawsze wycieczki???co warto zobaczyć i jakie są ceny????
IP: 88.199.174.124
ELKA
Gość
TO ZALEŻY CZY JEDZIECIE SAMI CZY Z DZIECIAKAMI - NO I W JAKIM WIEKU - TAK DO 6 LAT TO SIĘ NIE PŁACI ZA DZIECIAKI WIĘC TO JEDEN PLUS NATOMIAST Z DRUGIEJ STRONY NIE WSZYSTKIE WYCIECZKI BYŁY DLA NAS DO OSIĄGNIĘCIA. JA OSOBIŚCIE BYŁAM W DELFINARIUM /PŁACIŁAM 25 DOLARÓW ZA OSOBĘ/- NIGDY NIE WIDZIAŁAM I SAMA CHCIAŁAM ZOBACZYĆ - A DODATKOWO TO TYLKO 30 MINUT JAZDY. JESTEM ZACHWYCONA RÓWNIEŻ GREEN KANIONEM/PŁACIŁAM 29 EURO /. PRZEŚLICZNE WIDOKI KRAJOBRAZY - PRZECUDNIE - KTO CHCE ZOBACZYĆ FOTKI NIECH NAPISZE MAILA TO PRZEŚLĘ KILKA FOTEK.

NO I WIADOMOŚĆ DLA KOBITEK - MUSICIE KONIECZNIE IŚĆ NA TEN ZESTAW PEELING MASECZKA,SAUNA, MASAŻE ITD. - COŚ WSPANIAŁEGO - MY Z KUMPELAMI WYSZŁYŚMY JAK ODNOWIONE - ZA JEDYNE 17 DOLARÓW!!!!!
TYLKO TAK JAK PISAŁAM WCZEŚNIEJ IDŹCIE DO TEGO GOŚCIA PITERA -MINISTER TOUR

POZA TYM ZNAJOMI CHWALILI SOBIE RAFTING, KAPADOCJĘ /ALE TO JUŻ 2-DNIOWA WYCIECZKA I NIESTETY SPORO JAZDY/ ORAZ JEEP SAFARI. JEŻELI CHODZI O AQUAPARK TO NIESTETY ZNAJOMI SIĘ ZAWIEDLI GDYŻ PO PIERWSZE NIE JEST ON ZBYT NOWY / PISZĘ TO CO SŁYSZAŁAM BO OSOBIŚCIE NIE BYŁAM/ A PO DRUGIE NADAJE SIĘ RACZEJ DLA WIĘKSZYCH I STARSZYCH DZIECIAKÓW. MOJA KUMPELA ZJECHAŁA RAZ I POWIEDZIAŁA ŻE DZIĘKUJE.

POZDROWIONKA!!!
IP: 77.254.140.64
asm1
Gość
Dzięki za wyczerpujące info:)Niestety lecimy ze znajomymi,dzieci zostają z babcią.Jakbyś mogła to prześlij fotki na adres ana274@poczta.onet.pl,dziękuję i pozdrawiam
IP: 88.199.174.124
asm1
Gość
aha...a co warto tam kupić,jakieś pamiątki,słodycze...itp?????
IP: 88.199.174.124
Użytkownik
Posty: 16
elka proszę napisz coś więcej o tym delfinarium oraz z kanionu. I proszę wysłać fotki na adres email wisniametin@o2.pl. Z góry dziękuję
IP: 93.176.209.72
Użytkownik
Posty: 16
ELKA .DLACZEGO JEDNĄ WYCIECZKE PŁACIŁAŚ W EURO A DRUGĄ W DOLARACH
IP: 93.176.209.72
Baśka
Gość
Polecam wam wszystkim wkrótce wyjeżdzającym rafting (ok.25 lirów osoba),Green Kanion (ok.30 lirów os osoby), jeep safari (ok.25 lirów),Kapadocja (ok.100 lirów osoba) i obowiązkowo hamam (ok.25 lirów),warto zobaczyć Side i Feithe ,na pamiątki oczywiście przyprawy i haftowane obrusy, biżuteria (droga).
IP: 84.234.15.155
ELKA
Gość
NO HEJKA
FOTKI PRZEŚLĘ PÓŹNYM WIECZORKIEM LUB JUTRO...
JEŻELI CHODZI O PŁATNOŚĆ WYCIECZEK TO PO PROSTU PYTAJCIE SIĘ ILE CHCĄ W JAKIEJ WALUCIE - SA WYCIECZKI W KTÓRYCH MAJĄ TAM USTALONY PUŁAP PONIŻEJ KTÓREGO CI NIE SPUSZCZĄ ALE OKAZYWAŁO SIĘ ŻE JAK PRZELICZALI NA DOLARY TO WYCHODZIŁO TANIEJ - JAK BĘDZIECIE WYLATYWAĆ ZWRÓĆCIE UWAGĘ NA KURS W POLSCE DOLARA I EURO A ZOBACZYCIE JAKIE TAM ROŻNE PRZELICZNIKI ROBIĄ. W LIRACH NIC NIE POKOMBINUJESZ NATOMIAST PRZELICZNIK KAŻDY ROBI PO SWOJEMU DLATEGO NA TE ICH BAZARKI CZY DO SKLEPU NAJLEPIEJ MIEĆ LIRY BO WTEDY PORZĄDNIE ZAOKRĄGLAJĄ EURO LUB DOLARY OCZYWIŚCIE NA ICH KORZYŚĆ- A NA DISCO TO JUŻ CAŁKIEM - ZA PIWO ZAPŁACIŁAM Z KUMPELĄ 4 EURO.

DLATEGO WYCIECZKI PROPONUJE SOBIE PRZELICZAĆ NA WALUTY I PYTAĆ ILE CHCĄ W EURO A ILE W DOLARACH... ALE TWIERDZĘ ŻE CHYBA LEPIEJ W DOLARACH BO SŁABIEJ ZAOKRĄGLAJĄ... NO I OCZYWIŚCIE JAK ZDECYDUJECIE SIE NA KILKA WYCIECZEK TO TEŻ Z CAŁEJ KWOTY JESZCZE PROŚCIE O TROCHĘ RABATU - WIADOMO IM WIĘCEJ BIERZESZ TYM LEPIEJ.

NO WŁAŚNIE ... MĄŻ ZE ZNAJOMYMI LECIAŁ JESZCZE NA SPADOCHRONIE - MOTORÓWKA CIĄGNĄ WZDŁUŻ WYBRZEŻA. O ILE SIĘ NIE MYLĘ 20 DOLARÓW PRZY LOCIE W DWIE OSOBY A MĄŻ DOPŁACIŁ 5 DOLARÓW I LECIAŁ SAM - MÓWI ŻE WTEDY MOŻNA COŚ SIĘ POHUŚTAĆ , POKOMBINOWAĆ ... BO WIADOMO MNIEJSZY OPÓR.

JEŻELI CHODZI O PAMIĄTKI: TO CHYBA PRZEWAŻAJĄ HERBATY KAWY I TA ICH SZYSZA - TAKI TYTOŃ DO PALENIA Z CAŁYM TYM ICH SPRZĘTEM NIESTETY ZA DOBRĄ SZYSZĘ TRZEBA DAĆ JUŻ TAK 30 LIRÓW.
CIUCHY NIESTETY MNIE NIE PRZEKONAŁY - NIESTETY DLA MNIE TO CHIŃSZCZYZNA - NAJLEPIEJ DOTYKAĆ KAŻDY TOWAR / CHODŹ ONI TEGO NIE LUBIĄ /
PRZYPRAWY TEŻ SĄ ŚWIETNE - NO WŁAŚNIE.... JA ZAPOMNIAŁAM KUPIĆ KETCHUP - BO TEN W HOTELU MI STRASZNIE POSMAKOWAŁ - ZRESZTĄ SAMI ZOBACZYCIE - TAM POMIDORY GÓRUJĄ - NO I ARBUZ CUD MIÓD..... NIESTETY W POLSCE TAKICH PYSZNYCH NIE MA....

TROSZKĘ SIĘ ROZPISAŁAM...
POZDRAWIAM :)
IP: 77.254.212.63
ELKA
Gość
I JESZCZE ... BYLIŚMY TEŻ W MECZECIE JEST ZARAZ KOŁO HOTELU W NOCY KOŁO 5.30 SĄ NAWOŁYWANIA NA MODLITWY - NA PEWNO USŁYSZYCIE - ICH NAUCZYCIEL BARDZO OTWARTY... ZAPRASZAŁ NAS SERDECZNIE /MIMO ŻE KOBIETOM REKI NIE PODAJĄ...TAKA ICH RELIGIA./- JEGO POMOCNIK WYTŁUMACZYŁ NAM ICH MODLITWY, ZASADY WIARY ICH ŻYCIE- NA WSZELKIE PYTANIA UDZIELAŁ ODPOWIEDZI/OCZYWIŚCIE PO ANGIELSKU/.

A TERAZ COŚ MNIEJ MIŁEGO... W PRZYPADKU JAKICHKOLWIEK ZMIAN NA SKÓRZE NIE CZEKAJCIE TYLKO IDŹCIE DO APTEKI - CZĘSTE SĄ UCZULENIA NA SŁOŃCE I WODĘ /JEST INNA FLORA BAKTERYJNA/ WIĘC LEPIEJ NIE ZWLEKAĆ TYLKO IŚĆ PO MAŚCI ZE STERYDAMI U NICH SĄ BEZ RECEPTY. WARTO WZIĄĆ WAPNO WĘGIEL ORAZ FENISTIL - MI PRZYDAŁ SIĘ TEZ ANTYBIOTYK KTÓRY CO PRAWDA WZIĘŁAM DLA DZIECI A POTEM SAMA GO ZAŻYWAŁAM PRZEZ 3 DNI - NA POCZĄTKU ZAŁATWIŁAM SIĘ KLIMĄ W POKOJU - DOSTAŁAM ZAPALENIA MIGDAŁKÓW - ALE SZYBKO PRZESZŁO.

ALE WAM WSZYSTKIM ŻYCZĘ UDANEGO WYPOCZYNKU BEZ ZBĘDNYCH I NIEPOTRZEBNYCH PRZYPADKÓW.
IP: 77.254.212.63

Strona: « < ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... > »

Forum turystyczne » Turcja » hotel sea sight - Alanya

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij